Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian Hero 4t  (Posjeta: 2616 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Archangel711

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Baotian Hero 4t
« : 03 Listopad, 2016, 13:08:50 »
Pošto nigdje ne mogu naći test dotičnog skutera,a bogami ni nijedan post o njemu(možda pod nekim drugim nazivom)zapeo mi za oko jer nabavljam nešto na dva kotača
E,sad molim cijenjene posjetitelje ovoga foruma da mi u što više info objasne o 4T skuterima jer se večina informacija odnose na modele od prije 5,6,10 g. i večina govori o nekakvim famoznim uzbrdicama,nema šusa,snage al se svejeno vrti
Treba mi za odlazak na posao 30 km dnevno oba snjera ,relacija VŽ-Novi Marof(upučeni znaju da u oba smjera ima po dvije uzbrdice) pa sad dal će dotični stroj to progurat sa mojih 75 kg ili ne.
ne patim na neke brzine i bezvremenski dizajn  plastika bitna mi je najviše potrošnja,jer sam 2 tjedna vozio od bratića Runnera od 3 kw  koliko ima i ovaj Hero i brate mili ispod 4,5 l ga nisam mogao spustiti mada je po ravnici išao oko 75-80
Ovaj Hero je 2013g ima 8500 km
Ajde znalci pokažite se,a ne samo rekla kazala,kinez,kupi ovo kupi ono,

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #1 : 03 Listopad, 2016, 13:54:24 »
Isto ti je to, ti kinezi 4t stari 5,6,10 godina i ovi današnji. Serijala će ići oko 60. A tog Runnera što si vozio ne možeš uporediti sa nijednim Baotianom.
Nema šusa, i nemoj mu se nadati ali sad da te neće moći izvući uz brdo to ne bih rekao. Samo ćeš sporije ići..
Potrošnja 3,5l ako je sve ok. Nađi nekog ko se bolje razumije da ide pogledati s tobom jer se s tom kilometražom obično prodaju oni koji nisu održavani pa im lagano dolazi vrijeme za pošten servis.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #2 : 03 Listopad, 2016, 14:26:34 »
a na toj kilometraži su več svi kinezi razvaljeni i žderu ulje. Imaš tih kineza po njuškalu brdo jedno pa izbaeri nekog sa manje km. A gle ak pali i vuče i sve je u redu nemaš brige, uzmi ga. i sa skinutim blokadama prek 60 nemoj računat da bu išo. ak ti malo vjetar zapuše u prsa vozio buš se po ravnom 30-40 ak misliš da ti je to dovoljno kupi ga. bar je jeftino održavanje i malo troši. ak ipak očeš nekaj da malo brži stigneš do posla onda se nađe i dobrih aprilia, gilera yamaha i tak toga do 500 eura
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16879
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #3 : 03 Listopad, 2016, 14:51:37 »
ako trebas pouzdano za na posao i hoces da malo trosi
piaggio i kineze odma otpisi

piaggio zlepa, a kinezi su nepouzdani za takve uvjete koristenja

ako hoces potrosnju 3-3.5l i da je pouzdan da ga se svaki dan moze voziti kupi si
stari neos, vivacity2, speedfight 2, aerox
sve ostalo ti je ili pre skupo ili nepouzdano

ja sam iz varazdina i znam tu relaciju na pamet sa svakim zavojom i grabom i ne preporucam ti kineze za to
kaj se tice baotijana i tu nasih uzbrdica, zaboravi da ces na varazdinbreg pogotovo na krizanec doci a da te ne pobere neki auto/kamjon ili  da stanes pa ga guraj.
Oni su ok za po gradu i za na kavu ali nisu za napore jer im se desavaju razne stvari dok ih se tira van njihovih limita

Offline NoName_ZG

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: Nolan N86
  • MojSetup: serijala
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #4 : 03 Listopad, 2016, 14:52:57 »
I ja sam imao slicno misljenje kad sam uzimao skuter pred koji mjesec, to jest isto sam ciljao na neku batinu jer nisam zahtjevan, ali vjeruj mi da je bolje izdvojit koju kunu vise i pronaci nesto posteno 2t jer je razlika jednostavno nebo i zemlja, a razlika u cijeni cak ni nije tako velika ako nades dobru priliku.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16879
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #5 : 03 Listopad, 2016, 14:55:14 »
gle za 3000kn se da naci vivacity i neos u super stanju samo moras imati nekoga ko to moze procijeniti

i za te pare imas motor koji je pouzdan i nista ne trosi, a i odrzavanje je drasticno manje kao i popravci su minimalni naspram pekinezera

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #6 : 03 Listopad, 2016, 15:13:05 »
Runner je avion za tog baotiana,troši ali i ide,za primjer,ja odblokiranog kineza ko tog baotiana na semaforu u par sekundi ostavim prek 100 metara,dobro su mi poznate te uzbrdice,ak ćeš ić 20 uz brdo budi sretan

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16879
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #7 : 03 Listopad, 2016, 20:45:24 »
ima ti zvonkec savrsenu apriliu relly za prodati ako te zanima

Offline KarloDelPontiac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 116
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: X9200 EVO
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #8 : 06 Listopad, 2016, 09:00:38 »
Nisi napisao da li si ograničen na 50cc ili možeš voziti 125/150cc.

Ako ti to nije problem, imaš još i varijantu kineza 125cc  ( ili 150cc), koji imaju istu cijenu kao i oni od 50cc ( nerijetko čak i jeftiniji), a zadovoljili bi sve tvoje uvjete. Potrošnja bi bila 3.5-4l, snage za uzbrdicu ima dovoljno, a nije mu to pretjerana relacija da ga moraš prviše forsat. Na njuškalu možeš naći dosta njih sa km ispod 5.000 km i za prihvatljive novce.

Ako si ograničen na 50cc, ovo sve gore napisano je točno.
kočnice te samo usporavaju....

Offline Archangel711

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #9 : 06 Listopad, 2016, 09:46:32 »
Nažalost nemam A kat inače ne bi bilo puno dvojbe
Inače hvala na savjetima,ali mislim da ću se sam uvjeriti  u performanse dotičnog skutera jer sam dogovorio probnu vožnju za spomenutu relaciju pa napišem utiske
Ako me to ne zadovolji druga opcija mi je Aprillia SportCity one 50 2T, pa molim malo više  njoj, najviše potrošnja budići da nema blokade i kolika je potrošnja sa blokadom jer mi je  brzina zadnja stavka

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #10 : 06 Listopad, 2016, 10:27:49 »
Nije ni serijski sportcity neka sreća,gledaj nekaj 2t sa vodenim hlađenjem čisto zbog performansi uz brdo,veliš brzina ti je zadnja stavka,budeš vidio kad te po toj dionici počnu kamioni i autobusi preletavat i nabijat ti se na rep dok si 20cm od grabe pa ćeš se predomislit,j#bo litru/litru i pol gore dole,kom to igra ulogu kod kupnje bolje da nikaj ne kupuje

Offline NoName_ZG

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: Nolan N86
  • MojSetup: serijala
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #11 : 06 Listopad, 2016, 11:35:25 »
Nije ni serijski sportcity neka sreća,gledaj nekaj 2t sa vodenim hlađenjem čisto zbog performansi uz brdo,veliš brzina ti je zadnja stavka,budeš vidio kad te po toj dionici počnu kamioni i autobusi preletavat i nabijat ti se na rep dok si 20cm od grabe pa ćeš se predomislit,j#bo litru/litru i pol gore dole,kom to igra ulogu kod kupnje bolje da nikaj ne kupuje

Svi misle da im je brzina zadnja stavka dok ne dodu u pravi promet ili sjednu na nesto bolje pa se misljenje brzo mijenja. Tako je i meni bilo. Prvo sam mislio da cu bit zadovoljan s Batinom i kad sam sjeo na Vivacity bio mi je avion i Batinu vise nebi ni uzimao u obzir. Isto tako vec nakon 2-3 mjeseca sam htio vise od Vive pa sam poceo razmisljat o tuning, ali mi financije nazalost nisu dopustile. Tako da ja osobno nebi nista ispod 2t zracnjaka niti gledao.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian Hero 4t
« Odgovori #12 : 06 Listopad, 2016, 11:41:10 »
Ja sam dobio skoro batina na sred ceste kad sam vozio zipa 4T 50  :confused5: Ali bilo je i dobrih strana, najsigurnije sam se osjecao na zelenim povrsinama.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<