Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha TZR 50 sjediste (styling)  (Posjeta: 2980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SpamaLot

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Keeway ATV 100cc
Yamaha TZR 50 sjediste (styling)
« : 10 Rujan, 2016, 12:57:08 »
Ovako nasao sam Yamahu TZR 50 prije par dana je uvezena i trenutno je na carini i planiram da je kupim na izgled nije mi losa treba je ofarbati posto su plastike malo izgrebane ne puno ali jbg planiram da bude tip top...Ali glavni problem je ono sjediste kod TZR-a to mi se ne svidja nikako sto je spojeno a ne razdvojeno kao kod Derbi GPR-a ili Aprilia RS,pa sam planirao da kupim od Yamahe R125 zadnji i prednje sjediste i kad budem farbao tj necu to ja raditi nego u gradu jedan auto lakirer da mi izmedju stavi komad plastike i lepo to sve uklopi i da stavi sjedista da budu odvojeno...Pa me zanima vase misljenje da li je to izvodivo i kako ce izgledati?
Nasao sam neku sliku neko je radio tuning http://s1s.fr/tuning/640/perso-20019-fda817af.jpg pa bih ovako da izgleda,samo ovi farovi su sa nekog drugog motora ali nmvz oni na tzru mogu ostati samo to sjediste da se zamjeni...

Offline martin gpr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: peugeot trekker,er-5
  • Moja Kaciga: suomi, nolan
  • MojSetup: original 100
  • MojSpuh: original
Odg: Yamaha TZR 50 sjediste (styling)
« Odgovori #1 : 25 Listopad, 2016, 19:43:19 »
Izgledat ce ruzno ko lopov radije onda kupi rsa ili gpra jer rs.gpr imaju totalno drugacije hvatiste sjedala to jest tzr ima u jednom komadu ovicnu dasku a rs i gpr imaju odvojena sjedista koje se gornje sarafi za ramu a doljnje sjedalo je na bravicu(kljuc)