Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Typhoon, Aprilia Rally, Neos  (Posjeta: 1507 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zgarasic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: AGV
Piaggio Typhoon, Aprilia Rally, Neos
« : 07 Rujan, 2016, 23:53:09 »
Pozdrav ekipi. Trazim skuter 2t za staroga da se malo vozi. Obaveznk 2t zracnjak jer mi se ne da previse razmisljati o odrzavanju a ionako bi vecinom stajao pred kucom. Imao sam NRG Power ali nije to za njega. Bio je nabrijan tak da mu se nije svidao a meni se nije dalo vracati na serijalu pa sam ga prodao.
Gledam Typhonna, Rally, Neos ili Stalker pa ako netko ima kaj pametnog za rec nek malo pomogne pri odabiru.
Budzet je cca 500-600 €. Godiste mi nije bitno samo da nema puno km.
Unaprijed zahvaljujem.

Offline Loading

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Typhoon, Aprilia Rally, Neos
« Odgovori #1 : 08 Rujan, 2016, 10:03:20 »
Pozdrav ekipi. Trazim skuter 2t za staroga da se malo vozi. Obaveznk 2t zracnjak jer mi se ne da previse razmisljati o odrzavanju a ionako bi vecinom stajao pred kucom. Imao sam NRG Power ali nije to za njega. Bio je nabrijan tak da mu se nije svidao a meni se nije dalo vracati na serijalu pa sam ga prodao.
Gledam Typhonna, Rally, Neos ili Stalker pa ako netko ima kaj pametnog za rec nek malo pomogne pri odabiru.
Budzet je cca 500-600 €. Godiste mi nije bitno samo da nema puno km.
Unaprijed zahvaljujem.


samo da podjelim sa vama iskustvo koje je i vise nego pozitivno u vezi Kisbee motora, 50ccm 4t odrzavanja su minimalna a sasvim dovoljan za po gradu, za taj novac ništa bolje ne bi se moglo kupiti.

sretno svakako.