Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Beta RR 50 (am6)  (Posjeta: 4273 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lixtronic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: zip 50 fr
  • Moja Kaciga: arai Quantum F
  • MojSetup: bb 125cc
Beta RR 50 (am6)
« : 01 Rujan, 2016, 22:48:17 »
Nebi rekao da je to motocikl, više motorić, ali ajmo

Kupili smo betu burazu pred dve i pol godine cca, odlučio je da želi motor, skuter nije htio nikako, ja mu nisam sugerirao tomosa, jer ako sam ja šarafao po njemu nemora i on  :icon_biggrin: i jedino logično šta mi je palo na pamet je am6 brzinac i  naravno njegov naglasak je bio na enduro/sm... nakon nekog vremena njuskanja našli smo betu u istri za ne pre velike novce u vozljivom stanju, dofurali to doma i zapeljali u garažu, dosta tog nije bilo na mjestu pa sam raskopao cijeli motor, nije bila ni neka žurba jer smo se sa likom natezali dva mjeseca za papire  :angry9: ali o tome kasnije, ugl,  instalacija je bila sprckana skroz, prednja maska je bila popucala i staklo fara u banani, nije imao zmigavce i bili su neki mutavi prekidači bez veze ikakve, rastavio sam sve plastike i provukao nanovo kompletnu struju stavio nove prekidace, desno za palit i gasit svijetla a ljevo za zmigavce, trubu i duga kratka, stavio sam kontakt bravicu i killswitch sam odlučio ne stavljat jer kad ima bravicu nije mi imalo smisla, dalje sam promijenio prednju masku sa farom, nove zmigavce (buraz je negdje po šumi već uspio polomit zadnje ), stavio sam kmh sajlu, sajlu kuplunga promijenio jer je bila na 2 niti, ulje u kocnicama, cilindar od zadnje kočnice je bio toliko zastopan od starog ulja da sam ga morao izvadit van i iglom ceprkat blato van, na kraju sam mu stavio nove gumice i odzracio ga i proradila je i zadnja kočnica, promijenio sam i par semeringa u motoru koji su pustali, promjenio ulje u motoru, svjecicu, ustelao karb, stavio novi filter novu zadnju gumu mali retrovizor tek toliko da se zadovolji zakon i mislim da je to to, u međuvremenu je bila muka sa papirima lik je totalno bezobrazan, prepisao je motor na nas a nije sa prijašnjim obavio isti, Itd Itd, na kraju smo nekako došli do prvog vlasnika i sa njega direktno prepisali motor, ali to naravno nije sve, na tehničkom su srali zbog čega god su stigli, prvo da je motor za jednog, onda za dvoje, pa da su knjižice krivo napisane bla bla bla, na kraju smo svu tu muku prošli i regali i motor tri mjeseca nakon šta smo ga kupili, vozi se već sve god bez greške, malo je pre slab za dvoje ali muči se, bili smo ja i cura đir Dramalj-Hreljin-Zlobin-Fužine i nazad, do gore mu nije bilo sve jedno a do nazad sam pregrijao zadnju kočnicu... pa smo malo odmorili i gas dalje, sa nas dvoje mališa troši oko 4,5-5 znači kad ga brat vozi je oko 4-4,5 šta je super









« Zadnja izmjena: 01 Rujan, 2016, 22:55:34 lixtronic »

Offline martin gpr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: peugeot trekker,er-5
  • Moja Kaciga: suomi, nolan
  • MojSetup: original 100
  • MojSpuh: original
Odg: Beta RR 50 (am6)
« Odgovori #1 : 25 Listopad, 2016, 19:48:58 »
Stavi mu kit i fergazer 21 mm i za 2 zuba veci prednji lancanik i motor ce ti se preporoditi i bolje vuci i brze ici i trosit ce ti isto 5l

Offline OUC AIR

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 525
  • Spol: Ženski
  • garage my home
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • bmw forum
  • Mjesto: skvot
  • Moj Skuter: negdje
  • Moja Kaciga: crna
  • MojSetup: postelani usis
  • MojSpuh: polovni popravljeni
Odg: Beta RR 50 (am6)
« Odgovori #2 : 26 Studeni, 2016, 15:25:30 »
ajd ljepo vidjet mjenjac 2t sm-a bas ugodno iznenađenje postupio si s kupovinom zdravim razumom jedino sto 50 ccm 2t nevoli puno kila vozit to bi trebao svaki biker znat .... svaka cast za borbu s dokumentima ... kemijaj sto god stignes da dobis malo snage lako vratis s seriskim djelovima usput vidi ak se smije cilindar pobrusit odma imas pol tog novog za malu lovicu
bammmmm prm pr pr 095 5193695

TI  davore kad trazi djelove po gradu tak si lud !
kao da imas osjecaj  da te operiraju

Offline caras

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beta RR 50 (am6)
« Odgovori #3 : 24 Veljača, 2017, 15:13:41 »
Daj nabaci koju novu sliku ako nije problem...