Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Neujednacena maksimalna brzina  (Posjeta: 498 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Idjosko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Joboglobo
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 300
Neujednacena maksimalna brzina
« : 05 Rujan, 2016, 18:05:58 »
Postovanje forumasi,

relativno sam nov u skuteraskim vodama pa bi mi vasa pomoc dobro dosla. Naime, imam skuter Sprint BASIC 2T 2011.god. Kupio sam ga polovnog i dok nisam ja licno zeleo da mu skinem blokadu nije bilo nikakvih problema. Prilikom zamene elektronike odnosno CDI-ja koji je bez blokade dobio sam i povecanje brzine skutera na oko 58km/h ali i probleme. Sada mu je krajnja brzina onolika koliko je tog dana skuter raspolozen :) Desava se da se opet ponasa kao da ima blokadu i da ne moze da predje 45km/h, a na 2/3 gasa je. Ukoliko mu gas tada dam do kraja dolazi do trzanja, stim sto mu je brzina ista 45km/h. Zatim drugi dan motor se ponasa kao da nema blokadu i bez problema razvije brzinu od oko 58km/h. Nema trzanja prilikom punog gasa. Mada se u voznji moze desiti da kada smanjim brzinu i kada zelim opet da je povecam ona ponovo ne prelazi 45km/h. Ponekad imam problema i sa paljenjem skutera ako se ne vozi jedan dan.Vergla i nece da upali dok ne odstoji neko vreme. Ne znam da li su ove dve stvari povezane ali cisto da navedem. Da li bi iko znao o kakvom je tu problemu rec? Hvala vam na odgovoru unapred.
« Zadnja izmjena: 05 Rujan, 2016, 18:08:28 Idjosko »
Svi sajtovi koji Vas zaista placaju sa dokazima isplate!
https://joboglobo.com/