Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kroser kxd 125 ccm  (Posjeta: 13444 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Baotian 50 4t
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: serijski
kroser kxd 125 ccm
« : 06 Kolovoz, 2016, 14:15:31 »
Dakle surfam po njuskalu i padnu mi za oko navedeni kroser,znaci novi, od ove godine koji kosta oko 5000 kn, kroser je 4t ima oko 8 konja meni za razonodu vise ni ne treba, samo kaj sam gledao nigdje ne mogu nac nista o tim kxd motorima, neki imaju loncin po youtube gledam isti kroser, ali ovai su svi kxd piše im dolje, znam da je to sve kina, ali zna neko dali to valja, šogor mi je imao orion 250, i solidno je išao ,kvara veceg nikad, orion ima zongshen, ali neznam da li to valja ?? :(

Edit: video je ovdje:
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2016, 14:51:50 daco »

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: kroser kxd 125 ccm
« Odgovori #1 : 06 Kolovoz, 2016, 16:06:55 »
Te masine kur*u nevaljaju iz jednostavnog razloga kaj se pregrijavaju. djelovi su fakat jeftini po ebayu i dobra fora je kj ima za njih plug&play hladnjak ulja koji mu puno znaci, za male novce.. mozda bi kroser i valjao da ne divljas s njim vec da se vozis 30kmh i samo po asfaltu, makadam da izbjegavas kao i polje, sumu, livadu. ak mislis s tim divljat iz razonode zaboravi odma. Druga stvar je kaj im karbovi nis ne valjaju, na njih je stavljena gljiva napamet bez stelanja karba.. imao sam prilike probati ganc novog iz ducana i to je tolko lose, slabo i jadno da ne vrijedi ni pola toga kolko kosta ja bi prije za baotiana dao 5000 nego za to sranje. frend ga je kupio i za tjedana dana pozalio i vec je bio na njuskalu. prodat ga nemre vec god dana, nesmijes ga pogledat jer cim vidi da ga gledas odma ispljune neki seraf, pukne nosac celjusti i slicno...   ja jesam china fan ali ti kroseri 110/125cc su smece 500x gore od bilo kakve batine
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline avr freak

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1330
  • Spol: Muški
  • powered by buxa! ','
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Bravarija, Sefovi, Stolice
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: kroser kxd 125 ccm
« Odgovori #2 : 07 Kolovoz, 2016, 16:20:12 »
mislim da je suviše opće bilo kaj napisati, sve ti je zvonkec natipkal. Za 5000kn nemreš pravu generalku složiti na takvom motoru koji valja a kam
za te novce kupiti novoga i očekivati nešto. Bolje se makni od toga, rađe šparaj pa nešto pošteno uzmi ili spremi u čarapu :zubo: