Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Alati  (Posjeta: 261398 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alati
« Odgovori #800 : 13 Veljača, 2021, 18:21:00 »
Da, taj sistem je dobar jer jako vuce, a filter se lijepo skine i opere. S obzirom da jako vuce, mozes preko njega navuci obicnu filter vrecicu od bilo kojeg usisavaca i s nje samo splahnes prasinu, svezes je gore u vrhu. Produljiti ce vijek glavnom filteru koji dugo traje, al kod intenzivnog koristenja dobro dodju trikovi. Pogotovo ako usisavas sutu, ili primjerice, odlucis objesiti nesto na zid i ides izrokati 6 rupa za tiple, tih 6 rupica zacepe svaki filter, tu vrecica dolazi do izrazaja.

Jel ima funkciju stresanja tog filtera?

E da, i nimalo nebitna stvar, a svakoga boli tuki za to. Jel jako bucan, ili je "tih"? Obicno smeca proizvode toliko iritantne i glasne zvukove da ces ga priie ti baciti u smece zbog toga, nego sto ce te komsija osudit zbog maltretiranja.

« Zadnja izmjena: 13 Veljača, 2021, 18:23:49 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Alati
« Odgovori #801 : 13 Veljača, 2021, 19:09:09 »
Ovo je jedan od najboljih usisivača koje imam... inače uzeo za 320 kn u Extreme Digital  :toothy10:
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Alati
« Odgovori #802 : 13 Veljača, 2021, 19:42:15 »
A ima on vrecice koje su dosle s njim. A filter se skida bez problema.  Neznam jos nista previse morat cu malo testirati.
A bucan je onak podnosljivo. Nije previse nit mi smeta buka al se zato mali uplasio hahaha
Chale gledao sam u extreme je preko 600kn.  Kako si to uspio
« Zadnja izmjena: 13 Veljača, 2021, 19:54:24 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Alati
« Odgovori #803 : 13 Veljača, 2021, 20:54:02 »
Prije ljeta 2020, samo akcije čekaš na toj stranici... samo se treba pazit jamstva... puno natezanja da dobijes
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alati
« Odgovori #804 : 14 Veljača, 2021, 14:03:24 »
E taj Extreme Digital je fakat extreman po pitanju cijena, nedavno nabasao na njih, evo bas ganjam neke sporete vec neko vrijeme, i ova Gorenje indukcija je jeftinija za dobrih 700kn nego inace, ne kuzim.
Inace dobru i prakticnu indukciju nemres nac tako ispod 2200kn negdje, a Gorenje radi super i jos daje 5 godina tvornicke garancije sto je najbitnije zapravo (iako tu pise 2?).
https://edigital.hr/eletricna-ploca-za-kuhanje/gorenje-it643bsc-ugradbena-indukcijska-ploca-za-kuhanje-p652704?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_16
« Zadnja izmjena: 14 Veljača, 2021, 14:05:05 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Alati
« Odgovori #805 : 14 Veljača, 2021, 14:24:55 »
E taj Extreme Digital je fakat extreman po pitanju cijena, nedavno nabasao na njih, evo bas ganjam neke sporete vec neko vrijeme, i ova Gorenje indukcija je jeftinija za dobrih 700kn nego inace, ne kuzim.
Inace dobru i prakticnu indukciju nemres nac tako ispod 2200kn negdje, a Gorenje radi super i jos daje 5 godina tvornicke garancije sto je najbitnije zapravo (iako tu pise 2?).
https://edigital.hr/eletricna-ploca-za-kuhanje/gorenje-it643bsc-ugradbena-indukcijska-ploca-za-kuhanje-p652704?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_16
Hvala za ovo i ja sam u nabavci tih stvari za kuću  :icon_thumright:

Offline kodiaqrs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Sanli Devil
Odg: Alati
« Odgovori #806 : 14 Veljača, 2021, 14:38:04 »
Taj Extreme Digital treba izbjegavati. Ljudi se dosta žale na njih. Ovih 5 godina garancije je 2 godine od tvornice i 3 godine od trgovine (za to jamstvo registrirati se online na njihovu stranicu, npr. Gorenje).

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Alati
« Odgovori #807 : 14 Veljača, 2021, 14:38:10 »
Ja sam prije 3 god uzeo ovu u lesnini za istu cijenu sto je tu
https://tehno-mag.hr/proizvod/whirlpool-acm-806ba-ploca-za-kuhanje/
I garancija je inace 2god + 3 za dodatnu registraciju na wirpulu tako vjerovatmo i ta od gorenja
Prezadovoljan sam s njom.  A svaki dan se siluje.
Npr voda za kavu zavrije za minutu. Sve je na tač . Ima zastitu neku. Kad pokipi nesto ugasi se itd itd.
Da se nac jos za te pare tih da su bas indukcija a ne ona obicna sto vuce struju ko rasadnik vutre
:yamaha:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alati
« Odgovori #808 : 14 Veljača, 2021, 14:46:42 »
Taj Extreme Digital treba izbjegavati. Ljudi se dosta %u017Eale na njih. Ovih 5 godina garancije je 2 godine od tvornice i 3 godine od trgovine (za to jamstvo registrirati se online na njihovu stranicu, npr. Gorenje).

Ma da? E to nisam znao. Al bi svejedno riskirao za to kuhalo jer je dugo godina na trzistu. A indukcija ko indukcija, namotana zica i svaka radi isto. (Edit: sad sam dobio info da su se reklamacije nosile njima, i onda se to slalo u Madjarsku na servis bla bla). Ako je tako onda je to zajeb, a ako ide roba direkt u Gorenje onda OK.
Ja sam uzeo u Lidlu za 200kn onu externu kao reso, znaci to je za oskara, prenes je negdje vani i udri, ove danasnje kontrole su iste, imas tipa 10 levela, odmah stisces + ili - (kod nekih starijih modela s vise krugova mora sprvo odabrati koji krug zelis pa tek onda pojacavas ili smanjujes. A danasnje imaju skoro sve lijepo nezavisne kontrole i brzi si na taj navin). Prednost je sto se temperatura momentalno prenosi, cak bi rekao da je brze od plina kad nasiljim boost funkciju. Zgodno je sto imaju mod za podgrijavanje i odrzavanjem toplih lunaca, i tajmer nije losa stvar. Mnoge imaju automatsko iskljucivanje ako zakipi, i nema.bojazno da ce.ostati ukljuceno ako maknes lonac, ona sama prestaje grijati.
Gorenje mi je ok jer je servis blizu, imaju pristupacne cijene ako neka pi*darija slucajno ode, tipa rucka na hladnjaku, dobra je podrska i fer cijena pa su mi zato ok.
« Zadnja izmjena: 14 Veljača, 2021, 14:53:34 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Alati
« Odgovori #809 : 14 Veljača, 2021, 14:55:40 »
Mrale pa ti imas iskustva s tim izgleda vise nego mi. 😆 pola tog ni ne znam.
Bitno da znas sta zelis. Drzim fige da ti nece ni trebat serviser . Svakako gledaj d je 5 god
:yamaha:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alati
« Odgovori #810 : 14 Veljača, 2021, 15:12:54 »
Ma nemam, al sve se moze ako se ima volje. Isto tako se moze usparat extremno, samo se udje u taj mod malo ranije i bacis oko tu i tamo. Na kraju su ustede u placama, i tako da sakupis par plata stignes lako tripat.

Recimo ako se uzima kuhinjska napa, na tome se ne isplati davati neke novce, jer masnoca sve zivo usere i najpametnije ju je baciti kad se umasti motor. Opet, s druge strane, najjeftinije znaju biti izuzetno bucne, pa koga ne iritira samo naprijed, iako se za slicnu lovu moze naoraviti razlika u tome.
Treba gledati onaj protok zraka, neka izbacuje barem 500m³/h. Zato jer je to poveci ventilator koji ne treba raditi na maksialnoj brzini, nego lagano opusteno izbacije zrak.  Tko busi rupu u zidu, najbolje fi150 izrokat, tada je najtise i najveci ucinak isisavanje zraka.
Kod Faber napa koje su sminkerske, iza onog stakla i lijepe estetike, krije se najobicniji motoric s jeftinom plastikom.
Najbolje je skinuti onaj mrezasti filter i pogledati od kakve je plastike sklopljen motor, jer zna biti jeftine usukane plastike koja ce vrlo brzo poceti dodirivati propeler pa ce biti i struganja. Takodjer, treba obratiti i paznju da li je propeler ispravno odliven, jer ja sam dobio felsavi koji je stvarao vibracije u radu (uzeo sam si kinesce i posralo me odmah u pocetku, ali pomirio sam se da cu krpariti i jebavati ako ce trebati jer mi je bila bitna staklena povrsina koja je ravna i najlaksa za odrzavanje, a to je inace dosta skupo, pa sam tu usparo dosta), obavio sam reklamaciju kinesceta i nakon 2 do 3 tjedna je sve rijeseno, dobio sam ispravno odliven ventilator. A ako crkne, pripasati cu i skarabudziti neki drugi motor ha ha.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Alati
« Odgovori #811 : 15 Veljača, 2021, 00:06:40 »
Savjet svima:
Mi proizvodjaci dajemo dodatno "promotivno" jamstvo i tako "brinemo" da se u RH prodaje roba koja ide preko naseg office-a.
Onda se npr pojavi Mall.hr ili Extremedigital i vuku robu iz Ceske ili Madjarske i kao trgovac osiguraju samo jamstvo koje ide "standardno" uz proizvod i "zrokaju cjenu".
Kupac brije "super cjena- idem zaebat sustav pa cu uzet kod njih a registrirati na stranici priuzvodjaca promotivno dodatno jamstvo" i popije corak.
Poanta1- uvjek prije kupnje provjerite na stranici prouzvodjaca ili davatelja prosjzenog jamstva dali je takav zumba webshop il ducan na popisu "ovlastenih trgovina".
Poanta2- jamstvo, lokalni marketing i after sales support nas kostaju i zato je proizvod malo skuplji, ali kad tj ako se nesto zag#vn# stojimo full iza proizvoda- dok se zumba trgovci onda ne javljaju, izbjegavaju rjesiti, odugovlace, salju u maticnu zemlju na zamjenu i vezanu provjeru il servis...
Fala ne :headbang:

Pitanjce za indukcijske ploce- se dobro peku palacinke na njima i koja je usporedba s plinom?
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alati
« Odgovori #812 : 15 Veljača, 2021, 01:01:08 »
Jos nisam pekao palacinke na indukciji, jesam neke mini, ali to se prakticki podgrije. Trenutno imam samo reso koji ne koristim bas aktivno. Tko god je probao indukciju ne vraca se na plin. Jedino jedan gurman kojeg poznajem, a cini mi se da je ipak vise konzervativan, veli da mu se ne svidja indukcija radi mokrih i zmazanih ruku zbog "touch" kontrola. Nema smisla, jer kontrole ne zezaju i kad ulje sve isprica. Sto se tice posudja, izgleda da je najjace ono od Metalca, ove nove tave se popigaju, a koristio sam jednu na staklokeramici i tu je se vec popigala i ako je alu tava za indukciju, ona mora imati u sebi sloj magneticne ploce...
Glede zdravlja, ne znam kakav je utjecaj el.mag. valova na hranu, treba vremena...


Jest u pravu si glede ozbiljnosti podrske. Kako sam imao peh s kineskom napom, cekao sam 10ak dana samo da dodje kurir po paket. Zatim sam cekao par dana da dobijem odgovor kako se to ne noze popraviti i da slijedi novi paket... Samo oni su jos u usponu pa to jos ide, inace bi me odfakali...
Sto se tice normale, tako sam kupio LG perilicu vesa, legla mi je nekako dok sam proucavao detalje, i jos sam izmucio trgovca da mi je rekao kako ta dosta ide i trebao bi je cak naruciti i pricekati. I uzeo sam je s ovim DD motorom koji je milina. Medjutim, imao sam problem da mi povuce odmah u startu i omeksivas s deterdzentom. I drz nedaj, raspitam se prvo jel to tako i na Miele, i bogami jest, znaci ima i toga! I sad sta cu, sah mat. Uzmem stvar u svoje ruke i bacim se u istrazivanje pa experimentiranje i u konacnici reko idem poslat upit u LG. Odmah sam dobio fin odgovor s dobrim naputcima, ali sam sve vec ispucao. I reko idem jos probat smanjiti pritisak, tj. dovod vode jer sam skuzio da imam valjda 5 bara, i stvarno je u tome bio problem. Prejak pritisak bi toliko jako bljuznuo u ladicu s deterdzentom da bi je kompletnu poplavila voda i usput isprala sav omeksivac.

Kako sam to rijesio? Prvo sam pogledao sta kazu u uputstvu za radni tlak. Vele od 1 do 10 bara. Oh super. I aktivirao sam postupak pranja i otvorio ladicu i cekao da ventil otvori vodu da povuce/bljuzne u deterdzent. Kad je se to desilo, brzo sam smanjivao na ventilu pritisak i doslovno sam "ufazio" pritisak na idealnu vrijednost i sad lijepo sve radi. A to je ionak, nekih 3/4 prvog okretaja, sve iznad 1 kruga je prejako. I sad puno tise cirkulira ta voda...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Alati
« Odgovori #813 : 15 Veljača, 2021, 01:06:25 »
Palacinke? Ispeko ih masu. Nema razlike. Konstantna temperatura. Fino podesavanje 1-10 na vecini. Grije ko blesavo vecinom na 7 pecem. Kod njih ti je bitnija tava. Da ima sto deblje dno i onaj premaz da se ne lijepe i ako sjebes smjesu . Ne moras puno ulja/masti stavljat. Imam neku tefal bas za palacinke. Al necu nikad zaboravit tavu kod staraca od zeptera staru 15 god . Jos dok su hodali po kucama i radili prezentacije i prodavali te setove inox posuda. Ta tava j#bo me svako ak nema 3 kile . Nisam jos nijednu naso da tak pece

I btw nema isusa da idem na plin . Indukcija je zakon . Ako bas nema struje onda nalozim vatru u pecalu :)
« Zadnja izmjena: 15 Veljača, 2021, 01:11:23 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Alati
« Odgovori #814 : 15 Veljača, 2021, 01:27:28 »
Prerano uzimanje omeksivaca je vecinom radi "sifon efekta". Odjeljak za omeksivac ima onu cjevcicu prema gore i preko nje onu cjevastu kapicu prema dolje. Ak nasipas omeksivac do vrha i malo brze gurnes tu "ladicu" unutra onda se napravi val koji predje kriticni nivo na toj "poklopljenoj" cjevcici i to pokrene trenutno i potpuno isticanje omeksivaca odmah u startu a ne kasnije prije zadnje faze ispiranja.
Rjesenje- ne sipati omeksivac do max i polako ugurati tu ladicu "dozera" deterdzenta.
Smanjenje protoka na pipi je isto skoro pa obavezno ako je pritisak preko 3 Bara i rjesava jos neke probleme.
DD motor je top rjesenje.
Lajf'z'Gud :headbang:
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alati
« Odgovori #815 : 15 Veljača, 2021, 10:32:50 »
Jesam Balki i to probao, tu su mi sugerirali iz podrske jer sam skuuio da su razvili dobru mrezu i jednostavnu komunikaciju. Pazio sam na te cake oko pretovara omeksivaca, ali ja ti omeksivac minimalno koristim jer se mnogo vise pregrijavam kad zacepi pore majice. Kroz testiranje sam ulio vise, manje prosjecno, lagano i extremno njezno gurao ladicu. Ali pritisak je ipak bio prejak, toliki da mi opcenito smeta kod umivaonika i tusiranja, da razmisljam ugraditi regulator pritiska, a i podsvijest me.muci sto bi imao extremnu poplavu u slucaju neke nezgode za popa minute samo...

Sve u svemu, vec mjesec i jace je sve savrseno, omeksivac ostaje u posudi skroz do faze ispiranja.



@Pcelo, gdje ima tih old school tava, vec sam uzeo neke stvari od Metalca da i njih testiram.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Alati
« Odgovori #816 : 15 Veljača, 2021, 14:46:27 »
Bas sma trazio al nema nigdje po netu takvih novih.
https://www.njuskalo.hr/lonci/zepter-tava-pn-231150-oglas-25711221
:yamaha:

Offline avr freak

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1330
  • Spol: Muški
  • powered by buxa! ','
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Bravarija, Sefovi, Stolice
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: Alati
« Odgovori #817 : 15 Veljača, 2021, 14:58:59 »
I btw nema isusa da idem na plin . Indukcija je zakon . Ako bas nema struje onda nalozim vatru u pecalu :)

uuu ovo moram potpisati. I ja sam bio jako protiv, kao plin je plin.
Evo nedavno montirao indukciju, gospođa me konačno dobila, reko meni većinom svejedno ti si više u tome. Ja to namontiram, spojim, pripašem, složim sve na mjesto i ona odmah s loncem od 2L gore da vidimo koliko treba da zakipi. Ima neki boost mode, 14 je najveća razina, ali ta je još kao crtu iznad. Vuče 3,8A na jednom ringu, voda kipi za 55sek. Znači ja gledam i ne vjerujem.. Probao sad par dana kuhati tjesteninu (to mi brzo gotovo nutra Tunu zasipam :icon_biggrin:) i bome na razini 10 sama finoća, PUNOO bolje i brže od plina. Nedostatak je jedino posuđe koje mora biti za indukciju tko nema, a puno ljudi brka indukciju i staklokeramičke ploče. Kod ove ništa nije vruće osim površine gdje je lonac pozicijoniran, i duplo bolje radi. Jbga kad nema struje, uzmeš 2 mjerice proteina i zasipaš u šejker :toothy12:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Alati
« Odgovori #818 : 15 Veljača, 2021, 15:23:07 »
Kod ove ništa nije vruće osim površine gdje je lonac


I to jer je on prenio toplinu fizicki na samu plocu, kao sto bi prenio i na bilo koju drugu podlogu da ga vruceg negdje odlozis

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alati
« Odgovori #819 : 15 Veljača, 2021, 16:35:50 »
Bas sma trazio al nema nigdje po netu takvih novih.
https://www.njuskalo.hr/lonci/zepter-tava-pn-231150-oglas-25711221
Bome isplati se uzet i iz druge ruke takvu stvar.

Zanimljiva je ta indukcija, jednom sam prilikom naslonio komad lima, usijao se i doobro spusio u pola sekunde :D
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<