Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vožnje izvan kvarta - samo extremno!  (Posjeta: 263195 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #140 : 01 Travanj, 2017, 09:28:32 »
a znas sto je fora?
mogli su instalirati ovu aplikaciju

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.greenalp.RealtimeTracker&hl=en

i onda nam stave tu link i mozes ih pratiti gdje se tocno nalaze...

aplikacija radi bez greske (znam, zeni sam je instalirao :D )

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #141 : 01 Travanj, 2017, 10:02:36 »
A zena se cudi kaj joj baterija kratko traje ;D
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #142 : 01 Travanj, 2017, 11:34:23 »
 :toothy9:

ma salim se malo...

stavio sam to kao sigurnost u automobilu, tako da uvik znam di se auto nalazi... u slucaju kradje, mogu ga viditi...

ima i ona link, tako da me moze pratiti  :icon_biggrin:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #143 : 01 Travanj, 2017, 13:51:27 »
Nas 5 3Pujemo i dalje. Evo nas u Karlobagu.






Ubijaci brasna na najjace 3Puju dalje prema Zadru :headbang:

Imamo problema s fals zrakom na 3 skutera (zamorčeta) planiramo potopiti masine u more da vidimo gdje izbijaju baloncici.



PS Stipe pripremi janjetine i rezervih klipova cekaj nas kod table Zadar u 16h  :toothy12:
« Zadnja izmjena: 30 Svibanj, 2018, 11:48:21 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #144 : 01 Travanj, 2017, 17:07:30 »
Ufff drage volje

Na nekom rodjendanu sam tako da se ne mogu maknuti (jebi ga zena dica i to...)

Ekipa svaka cast!  :headbang:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #145 : 01 Travanj, 2017, 19:32:20 »
Ekipa je za svaku pohvalu, a bila je i jedna cura koja je ubila brasno :icon_biggrin:
Svaka caast!!!
« Zadnja izmjena: 01 Travanj, 2017, 19:44:52 RunnerSukosan »
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #146 : 01 Travanj, 2017, 21:28:25 »
 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :headbang:
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #147 : 01 Travanj, 2017, 21:47:11 »
Pa di su sad?

Offline Klokot

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F-15
  • Moja Kaciga: Nolan Flip-Up
  • MojSetup: S6 Streetrace, Motoforce Evo2, PHBG 19, Hi-Speed..
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #148 : 01 Travanj, 2017, 22:13:39 »
Svaka cast, stvarno vas je gust vidjet.. mora bit dobar provod  :laughing6: :icon_thumright:
Zivot borba!

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #149 : 01 Travanj, 2017, 22:39:35 »
Stipe vjv su vec stigli kuci :icon_thumright:

Ajaj treba se skupit u jos vecem broju! Nadam se da bude neko iz Zd za da odemo gore ,valjda bude i frend iz splita..  Ja naravno dolazim sto prije :toothy12:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #150 : 02 Travanj, 2017, 01:50:34 »
Stigli smo prije pola sata, zanimljivih 650km je iza nas  :frajer:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #151 : 02 Travanj, 2017, 02:17:24 »
Odvoženo 650km,zagreb - karlovac - ogulin - senj - karlobag - zadar - sukošan - zagreb

Nikom nije cvikao,moja sklepotina sa 52 000km u rasutom stanju je to odvozila sa punim gasom skoro cijelo vrijeme i potrošnjom od 3.9l na 100km bez diranja ičega putem,čisto za primjer onima koji štelaju karb kad ulaze u šumu,jarugu,tunel,ili idu na nasip,nose sa sobom dizne,ler dizne,klipiće,atomizere,trubice,filtere i sl.


Pa di su sad?

Ufff drage volje

Na nekom rodjendanu sam tako da se ne mogu maknuti (jebi ga zena dica i to...)

Ekipa svaka cast!  :headbang:
A di si ti? Mogo si doć na rundu ženu gledaš svaki dan  :toothy9:
« Zadnja izmjena: 02 Travanj, 2017, 02:18:57 Tomi_ZG »

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #152 : 02 Travanj, 2017, 11:07:26 »
Jedna trkaća


Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Prijedlozi za vožnje izvan kvarta
« Odgovori #153 : 02 Travanj, 2017, 14:04:51 »
.
« Zadnja izmjena: 03 Siječanj, 2020, 12:27:08 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje izvan kvarta
« Odgovori #154 : 05 Travanj, 2017, 02:05:58 »
Evo da ovjekovječimo prvoaprilsku ša, ovaj vožnju u 2017. godini, ne nije šala, ali tu subotu nas 6 je odvozilo jedan solidan đir od 650km (šest stotina i pedeset) povodom otvaranja sezone od Zagreba pa skroz do Sukošana gdje nas se skupilo čak sedmero  :frajer:


Nakon duge i hladne zime nekolicini ljudi je prijetilo prepunjavanje baterija, i tu energiju je trebalo negdje dobro potrošiti. Prvobitni plan je bio da se zaletimo negdje do (oko) Crikve i popijemo piće. Međutim, planovi se prilagođavaju prema trenutnom raspoloženju grupe, a na sreću tog dana svi smo razmišljali na isti način te završili na drugom kraju Hrvatske  :laughing7:
Evo ovako smo prošarali Lijepom našom tog sunčanog i uglavnom ugodno toplog (od 10-24°C) 1. travnja 2017. godine:


Više manje sve piše na karti, a u nastavku ću prikazati kronološki slijed popraćen s nešto malo slika koje sam zabilježio.



S čim se išlo na 3P?

1. Gilera Runner SP50 2008., pohabana ko trenirka od trećeg brata, ali neda se, samo 51 000km prevaljena. Setup: sve serijsko osim auspuha leovince TT i multivara.
2. Gilera Runner 50 2003. pjuršit, staro zamorče s također 50 000km, isto tako pohabano iznutra kao trenirka od četvrtog tetkinog djeteta, pa naslijeđeno od trećeg brata. Setup: base 70, poznatiji kao najbolji skuter na ovom svijetu, tko ne prizna smirgla cilindar od sljepljenih čestica aluminija
3. Peugeot Slowfajt 2, totalno nabudžen i upicanjen da neprestano dobiva komplimente ili pak virtualne hejtove jer mu nitko ne može ništa na cesti. Setup: apsolutni pobjednički s uglavnom snažno pretegnutim šerafima da konji ne pobjegnu
4. Gilera Nexus, nebitno koja jer je ovakvo nešto najnormalnije za takav skuter, samo se ne preporučuje za zavojitu cestu.
5. Ktm Duke 390, motorić koji vuče 2 osobe bolje nego bilo koji od ovih navedenih bez suvozača (izuzev skutera pod brojem 3 koji je čak i njemu na repu).

I naš čoek kojemu se išlo u Sukošan:
6. Gilera Runner SP50, jako mlada i fina, lijepo posložena na base 70 i svakodnevno blanja po Sukošanu.



Dojmovi za ovu hrpu sekundarnih sirovina?
Još nigdje viđeni da besprijekorno funkcioniraju u paru; odlični, fenomenalni, vrhunski, mnogima nedostižni, nemogući, nestvarni, pobijaju svaku netočnu teoriju.










Sve je započelo jednostavnim dogovorom, prioritet je bio da svi imaju pune rezervoare večer prije, i da se kreće u 8:30h, i to bez kašnjenja. Dogovor je ispoštovan maksimalno korektno i nepotrebnog stresiranja jednostavno nije bilo.

Dakle u 8:30h polazimo s Kruga u Zagrebu


Prepuni energije, kao i skuteri u rezervoarima jednostavno vozimo preko Arene direktno na Brezovicu, zatim na Pisarovinu skroz do Karlovca. Tu je bilo malo hladnije, oko 12°C unatoč sunčanom vremenu.

I eto nas u 9:35h u Karlovcu


Nakon kratke pauze, nastavljamo dalje prema Dugoj Resi i kod Inine benziske skrećemo lijevo za Senj na Jozefinu. Tada je već postalo ugodnije za vožnju pošto je temp. naglo porasla i nastavljamo prema Josipdolu bez drugih prometala na cesti. Negdje u sred šume naletavamo na policajca s radarom koji očigledno nije očekivao hrpu skutera.

I eto nas u Josipdolu 10:34h na prvom tankiranju (desno u kutu Suhi podešava smjesu na peži kao pravi Jet seter).


Nekih 20min kasnije, zaustavljamo se na izvoru vode podno Male Kapele, hladimo mašine jer nas čeka ozbiljan i težak uspon, pomažemo si uzajamno u štelanju smjese, spuštamo se malo gore-dole kako bi postigli ozbiljne pomake u performansama, razgovaramo s biciklistima i pitamo ih kakav je zrak, da li im se nesvijesti zbog rijeđeg zraka (unosimo u kalkulator konstantu nesvijestice), izmjenjujemo antifrize s čistom, svježom, i hladnom izvorskom vodom koja ima najbolja moguća svojstva za hlađenje agregata (jer voda iz Male Kapele najbolje hladi mašinu i daje najbolje performanse na savladavanju istoimene planine), to je ujedno i najteži uspon pa su zbog toga potrebne opsežne pripreme koje uključuju i čak jednu polugeneralku s honanjem cilindra na drugu specijalu jer je kalkulator zapovijedio da nema osvajanja vrha bez 2 kubika više. (Ovaj plavi tekst je tamo neki pročitani naputak po najnovijim modelima za uspjeh u 2T svijetu, mi se ipak držimo stare škole i odlučno odbacujemo takve stavove direktno u đubre jer nam iz enormno velikog i teško dostižnog kilometarskog iskustva jednostavno ne trebaju).
A nakon odličnog spusta i savladanog prijevoja na 888m.n.v. slijedi i slikanje na već tradicionalnom mjestu,
Jezerane 11:27h



Naravno, tokom ovakvog dugog puta, garantirano je da ćete imati problema s GREMLINIMA, ali recept za tajnu formulu koja im ipak odoljeva se krije među nama :laughing7:




I tako, malo po malo, eto nas na Velebitu, posljednjem većem usponu, i to nadomak Senja na prijevoju Vratnik koji je visoko pozicioniran na 700m.n.v.
Tu smo bili u 12h, međutim neki od nas su pobjegli iz kadra (zacvikao Nex i Đuk  :toothy10:)




Spustili se u Senj, zbrojili se, zaključili kako je ovo bio nekakav dim od vožnje, a tek je podne, i netko iz mase dobacuje "ajmo do Sukošana na hobotnicu punjenu Nutellom." Bespogovorno se slažemo i okrećemo na kontra, umjesto desno, pičimo lijevo pustom magistralom prema jugu s prekrasnim i neprekidnim pogledom na more. Malo dalje od Senja, Suhi i peža se vuku ko krepana mačka, u čudu ga pratimo i ništa nam nije jasno do Stinice kada Suhi toči gorivo i objašnjava zašto je vozio veoma sporo, ali ipak preko ograničenja: "blinkalo mi je 5% goriva i to me je psihički ubijalo." Nakon točenja, svi smo se nagutali dima kad je Suhi raspalio pežu onako kako on to umije i zna.

I eto nas u Karlobagu 13:45h u visokom društvu (gledajući po colaži)  :glasses9: Tu smo napravili malo dulju pauzu, natočili pile i razmijenili dojmove.




Čoeče pa mi smo došli do mora  :notworthy: :laughing9:




Dalje nastavljamo najboljom i najsavršenijom magistralom, od Karlobaga prema Starigradu na putu prema Zadru.  Tamo oko mjesta Rovanjska, snimamo neki video, sad kako je to ispalo moram da provjerim.

Odmah zatim, točnije u 15:28h, prelazimo Maslenički most i ovjeravamo fotografijom nazočnost provjereno najboljih od najboljih 50ccm na balkanu i mnogo šire  :frajer:

Vidi se i malo snijega na Velebitu
« Zadnja izmjena: 30 Svibanj, 2018, 11:50:51 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje izvan kvarta
« Odgovori #155 : 05 Travanj, 2017, 02:07:39 »
Sljedeća destinacija bila je Zadar, gdje smo se malo zadržali i udaramo na magistralu prema jugu, odnosno Sukošanu.



I konačno, u 16:24h, stigli smo kod našeg domaćina direktno u Sukošan kojeg smo iznenadili dolaskom :toothy3: ali se snašao i preporučio nam jednu od jako dobrih destinacija za okrijepu  :headbang:



Posjetili smo i plažu


A najhrabriji su se hitili na pleća u ne baš tako mrzlo/ledeno/hladno more (screenshoot iz snimke)  :rock_:


Bilo je poziranja i ležanja


I eto, tamo oko 19:15h, nakon čaja, soka i još nečega te hrpe bananica, došo je vrijeme da pođemo doma, a tek smo na 360-om kilometru. Pozdravili se od našeg Sukošana i njegove veverice te okinuli odlaznu fotku iz Zadra:



Dalje smo krenuli najkraćim i najbržim putem, ujedno i najhladnijim kroz srce Like. Dakle nazad preko Maslenice direktno na Velebit, i zatim ulijećemo direktno u Gračac.
Točenje na benziskoj u 20:29h, i oblačenje rukavica s benziske jer se tempratura srozala na nekih 14°C, a nakon toga ubrzo do 9°C.

Nastavljamo kroz svijet mrakače i srndaća bez ostalih sudionika u prometu osim jedne neoznačene babe koja se kretala desnom stranom ceste okrenuta leđima, ali naša LED svijetla su definitivno ubila brašno u mraku i pretvorila noć u dan, tako da je noćna vožnja postala čisti gušt.
Oko Udbine Suhi je uhvatio veliku prednost i ostavio nas za 2 brda, jednostavno je aktivirao mod svjetlosne brzine i dosta vremena smo vidjeli samo njegove obrise od pozicijskog svjetla.


Slijedeća pauza je bila u Korenici na benziskoj, 21:28h.


Specijalna dodatna gej oprema za očuvanje topline kod prozračnih tenisica i međunožja - kupljena u rolni, tako da je bilo za svakoga. (nije bio planiran odlazak kasno navečer niti kroz Liku).


Sljedeća pauza je bila negdje kod Vojnića na bengi koja nije radila, zatim u Karlovcu malo lutanja u potrazi za nekom klopom, međutim ništa od toga i pičimo direktno za Zagreb preko Jaske, pa obilazimo onaj kriminal od ceste u Stupniku preko Ježdovca i ulijećemo u grad preko Zagrebačke avenije.

I završavamo vožnju na istom mjestu odakle je opaljena prva fotka nakon 650km u 1:10min s puno pauza, dobre vožnje i društva te mnogo potrošene energije  :happy3:


« Zadnja izmjena: 30 Svibanj, 2018, 11:52:26 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Vožnje izvan kvarta
« Odgovori #156 : 05 Travanj, 2017, 07:02:40 »
Bravo!!!

putopis je vrhunski, puno bolje napisan nego od npr Gorana Rema: Idem i je b em

puno slika i detalja, mada me zanima zasto nemas niti jednu zensku pokraj motorica? a? bar jednu...

jos jednom, svaka cast na djiru!  :headbang:


edit:

evo, da se ne sramotite, stavi ovu sliku i reci da su zene odmah napalile kad su vidile male visokoturazne makinice


« Zadnja izmjena: 05 Travanj, 2017, 07:18:03 stipe »

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vožnje izvan kvarta
« Odgovori #157 : 05 Travanj, 2017, 09:30:31 »
Napisao si ovo za OSKARA

Đir je bio odličan,jedino sranje kaj smo već u Sukošanu bili krepani(ja pogotovo jer sam spavao samo 4 i pol sata tu noć),al kaj te ne ubije ojača te

Još bi nadodao da smo ovim đirom isprskali razne samoprozvane 2T stručnjake teoretičare,i isprali njihove blesave teorije vatrogasnim šmrkom,tipa ušao sam u šumu i vozim se na 70% snage jer nisam stavio veću diznu i preštelao karb,da ne nabrajam dalje jer su takve izjave već pomalo žalosne,tak da nek se prestanu brukat,čisto radi sebe,jer kak sam već rekao,praksa je mama i tata,i to praksa od puno desetaka tisuća kilometara i po gradu,šumi,ravnici,planini,suncu,kiši,ljeti,zimi... jer normalni ljudi se tokom sezone voze,a ne štelaju mahnito karb na dnevnoj bazi

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Vožnje izvan kvarta
« Odgovori #158 : 05 Travanj, 2017, 09:50:47 »
a vidis, to sa stelanjem ne razumim...

prominija san par 50tica, uvik bi ih nakon 10tak tisuca km odvozenih prodao, nikad mi nije na pamet palo dirati karburator i nikad problema nisam imao

Offline Fast Nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Sr180
  • Moja Kaciga: Hjc Is-17
  • MojSetup: Kb glava,multivar,s6 28 pwk
  • MojSpuh: Kucelj pm59
Odg: Vožnje izvan kvarta
« Odgovori #159 : 05 Travanj, 2017, 09:52:54 »
Ja nekuzim ovo s karbovima ko stela karbove u ulasku u sumu i ostale gluposti sta pisete al ajde svasta covjeka veseli sta se tice putopisa dobar ko zvucnik :headbang:
Tetrapak cjuning