Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha xt660x malo upoznavanje s njim  (Posjeta: 3933 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline martin gpr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: peugeot trekker,er-5
  • Moja Kaciga: suomi, nolan
  • MojSetup: original 100
  • MojSpuh: original
yamaha xt660x malo upoznavanje s njim
« : 21 Srpanj, 2016, 23:03:42 »
Posto sam u potrazi za motorom do 35kw nakon sto sam prodao rsa nasao sam jedan odlican sacuvani primjerak xt660x i pun nade idem gledati a ono motor ko iz ducana znaci motor ima 1 mj stare gume s dlacicama lanac lancanike picikato od prvog vlasnika 10 tkm svi servisi u jamahi i servisna knjizica i racun od 3500 kn sa zadnjeg servisa ehhhh ali onda sam vidio kakav je to krs izasel iz tvornice imam osjecaj kao da su inzenjeri se napili i igrali ruski rulet i koj prezivi mora napravit neku glupu stvar radeci u ja stvarno imal sam razbitu i izvozanu rsicu s 40 tkm ali je na mene ostavila bolji utisak prvo razocaranje gledam motor i pitam se koja budala jos stavlja klasicnu vilicu na takav noviji motor i jos k tome koj je tezak skoro 200 kg zok se koci motor propada i njise se ko na brodu reko mahh  nema veze idemo dalje gledam i cudim se ko jos mece takvu blesavu zadnju koskastu celicnu vilicu mislim pa ni noviji kinezi nisu to tak glupo slozili  ali reko ajdd nemoze to yamaha to tak fino slozit ko aprilija ipak i onda se slucajno zagledam u sarafe i odma ih se sjetim hmm zeleni made in china 3 put odsarafis vise nema glave kolko se zgloda znam po kvadu zongshenu isti sarafi i sjednem na motor okrenem kontakt i gledam kaj sad nigde nista specijalno ne svjetli sat izgleda ko da je netko metnuo auto radio hocu zapalit motor verglam nema boga da upali verglam 1,2,3 po 4 sekunde nista i onda veli gazda da mora se dati kontakt i cekat da pumpa svoje nekaj zvrti i pisti cekajuci ludim ee napokon docekam palim motor krenem se vozit gledam sat a ono nikakve korisne informacije pokazije kolko je sati kolko se vozim kolko ima km   i goriva  hmmm ocekivo sam vise barem da su jos naguzili jos i pokazivac okretaka digitalni onak led crtu i pokazivac temperature motora ahhh nista vozim se  krenem malo zavoje kocenja i to i skuzim da taj motor samo skace u zavoje se bojim uci kolko skace i ljulja se ko da sam na brodu katastrofa ovjes .. jedino pozitivno sam vidio mašinu kaj ima ubrizgavanje goriva kaj ima momenta malo trosi  i vjrovatno cu kupit xta samo iz razloga sto nema puno motora od 35 kw koji mi se sviđaju  i nemam dovoljno novaca da kupim nesto dobro a novije od yamahe nemojte se ljutit al to su moja zapažanja i usporedbe

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: yamaha xt660x malo upoznavanje s njim
« Odgovori #1 : 22 Srpanj, 2016, 08:20:30 »
Jbatga ipak je to enduro pa mora tonut na kocenju. Kad se naviknes nije uopce problem. Sto se tice satova i ovjesa je malo spartanski al realno mu netreba upside down i pojacani magnezijev swing arm jer nije high end trkaci enduro. Nije ni punokrvni supermoto.
U danasnje vrijeme nije tolki problem u uredjaju ili prometalu koje kupujemo nego u nasim (razmazenim) ocekivanjima;-))
Takav kakav je vjerujem da ce te odlicno sluziti;-)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline martin gpr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: peugeot trekker,er-5
  • Moja Kaciga: suomi, nolan
  • MojSetup: original 100
  • MojSpuh: original
Odg: yamaha xt660x malo upoznavanje s njim
« Odgovori #2 : 22 Srpanj, 2016, 17:16:25 »
Nije enduro nego supermoto.. balki jbg to je realno ocekivanje mislim motor od 30 tkn i ozbiljniji motor a nema nista od toga a ova rs 125 ista godina nema cega nema a upola jeftinija slazem se da na enduro modelu to netreba ali stvarno ovo sto sam vidio tome supermotu definitivno treba jbemupa moj trekker skuter iz 2003 g ima upside down vilicu .. ahh  i ja mislim da hoce tu godinu i pol dok cu tek smjeti voziti jaci motor da opet kupim apriliu