Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moj NRG-Low Midrace  (Posjeta: 14265 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #40 : 17 Listopad, 2008, 23:32:25 »
I da,sutra cu vjerojatno gore stavit serijski cilindar,da vidim malo kakva je razlika sa HPC radilicom,vecim karbom itd.,a i radi sigurnosti,serijski cilindar ce biti testni kunic :frajer:
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #41 : 18 Listopad, 2008, 18:12:58 »
Evo,za sad sve ok,namontiro gore serijski cilindar i danas sam se malo vozio,masinu sam opet skino i sad treba stavit gore Replicu,to cu veceras,jos ima dosta posla...
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #42 : 18 Listopad, 2008, 18:34:58 »
ide to tebi..

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #43 : 18 Listopad, 2008, 18:39:42 »
Citat:
sto se tice vodene pumpe,od haca sam kupio bgm vodenu-ne valja nis,nemojte to uzimat

uzeo si sa SC ,ja sa kvalitetom djelova stvarno nemam ništ,orginal BGM pakiranje.........vidio si sam da nije baš bilo za biranje tih setova

nego jel si osjetio kakvu razliku sa punim polutkama ?
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #44 : 18 Listopad, 2008, 18:48:35 »
Naravno hac,ja tebe ni u kojem slucaju ne optuzujem za nista,nema smisla,sa tvoje strane je sve u redu.
Sto se tice HPC radilice,osjeca se da ima vise snage na visim okretajima,al nije to sad nes da ces dat gas pa past sa skutera,nego se osjeti malo,al tu je i pridonio karb 21,tako da nemogu bas previse rec o tome.Trebalo bi probat isti setup sa HPC radilicom i sa obicnom,ali mislim da nije velika razlika,to se vise osjeca na jacim setupovima tek
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #45 : 18 Listopad, 2008, 19:34:29 »
Zato ja kupim "orig" Piaggio pumpu koja je vec sastavljena i nju stavljam. Kosta, ali je kvalitetna. Jedino sto stavim Corteco plavi semering

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #46 : 19 Listopad, 2008, 03:09:41 »
s kojim sprejem si farbo yasuni, izgleda predobro ofarbano inače ja sam samo mat crne imo u ponudi, koja je to marka spreja ?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #47 : 19 Listopad, 2008, 11:40:47 »
Hah,mislim da je to najgori sprej,ovako izgleda gloss,nakon par voznji prijedje u mat,to nije problem,nego je problem sto se stalno ljepi ta boja dok se dobro ne zapece...masina je u podrumu,kit je montiran,jos treba puno sitnica napravit
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Moj NRG-Low Midrace
« Odgovori #48 : 19 Listopad, 2008, 17:25:24 »
Evo sad sam se bio provozat,stavio sam diznu 85,prevelika je,na ori airboxu preradjenom...sve je u redu za sad
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a