Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia RSV4  (Posjeta: 12722 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #20 : 01 Studeni, 2008, 20:38:36 »
ma zvuk ce bit debilan.Kak su mogli stavit V4 na jedan auspuh.Samo stede na tezini.  :sad1: Trebala su bit bar 2.Poslusaj recimo zvuk ducatija ili honde vtrsp1-2 ili suzuki tlr-a ili aprilije.To su pravi zvukovi V masina jer svaki cilindar ima svoj auspuh i to je brutala. :icon_thumright:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #21 : 02 Studeni, 2008, 16:22:42 »
ma zvuk ce bit debilan.Kak su mogli stavit V4 na jedan auspuh.Samo stede na tezini.  :sad1: Trebala su bit bar 2.Poslusaj recimo zvuk ducatija ili honde vtrsp1-2 ili suzuki tlr-a ili aprilije.To su pravi zvukovi V masina jer svaki cilindar ima svoj auspuh i to je brutala. :icon_thumright:
e najbolji zvuk motora koji sam čuo bio je zvuk ducatia 999s i imal je JEDNOGA akrapoviča ispod sica ali zvuk je bio na leru prejeben još zbog otvorenog suhog kvačila

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #22 : 02 Studeni, 2008, 19:27:22 »
ma zvuk ce bit debilan.Kak su mogli stavit V4 na jedan auspuh.Samo stede na tezini.  :sad1: Trebala su bit bar 2.Poslusaj recimo zvuk ducatija ili honde vtrsp1-2 ili suzuki tlr-a ili aprilije.To su pravi zvukovi V masina jer svaki cilindar ima svoj auspuh i to je brutala. :icon_thumright:
e najbolji zvuk motora koji sam čuo bio je zvuk ducatia 999s i imal je JEDNOGA akrapoviča ispod sica ali zvuk je bio na leru prejeben još zbog otvorenog suhog kvačila

Ni jedan 999 nemoze imati lijepsi zvuk od 996 ili 916.a i suhi kuplung se cuje dosta slabije na 999 nego na 996.  :icon_thumright:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #23 : 04 Studeni, 2008, 11:27:09 »
ma zvuk ce bit debilan.Kak su mogli stavit V4 na jedan auspuh.Samo stede na tezini.  :sad1: Trebala su bit bar 2.Poslusaj recimo zvuk ducatija ili honde vtrsp1-2 ili suzuki tlr-a ili aprilije.To su pravi zvukovi V masina jer svaki cilindar ima svoj auspuh i to je brutala. :icon_thumright:

Sad si stvarno sve reko...  :notworthy:

Ak je svaki cilindar jedan auspuh odnosno, ducatti npr. sa 2 termignonija ima 2 cilindra i 2 spuha onda mora v4 imat 4 spuha a ne kak si reko "bar dva"  :icon_tongue:

Daj se skoncentriraj i ne sanjaj previše  :beah:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #24 : 04 Studeni, 2008, 12:48:45 »
koncepcija masine V2 i V4 nije ista pa tako ni zvuk.znam o cem pricam i nemres stavit 4 auspuha jer bi motor bio tezi 50 kila a to je malo previse.2 bi bila idealna i culo bi se odlicno.Ja da kupim taj motor odma bi stavio 2 akrapovica evolution svaki sa jedne strane. :P

Offline GSXR KLIS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT(KLIS)
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • MojSetup: vxr 200
  • MojSpuh: seriski
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #25 : 05 Studeni, 2008, 15:55:20 »
motor je stvarno zvijer al ovaj rep ga cini ruznim evo napokon je neko zaprijetio japancima nakon ducatia
vx200r

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #26 : 05 Studeni, 2008, 19:27:16 »
Ja da kupim taj motor odma bi stavio 2 akrapovica evolution svaki sa jedne strane. :P

...nisi jedini  :icon_biggrin: , zbog toga su to tak i napravili. svako si stavi kaj mu pase, tj. znaju da ces kasnije preko njihove mreže kupit drugi spuh  :icon_thumright:

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #27 : 05 Studeni, 2008, 20:26:25 »
dobra je,malo kratak zadnji kraj po meni,al sve u svemu :icon_thumright:

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: Aprilia RSV4
« Odgovori #28 : 12 Studeni, 2008, 00:12:52 »
samo ću reć Z V I J E R  od motora trebo bi imat kojih 200 konja negdje i bez problema je u konkurencji sa svima....kaj je je prejeben je motor...a pogotovo dizajn
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!