Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox  (Posjeta: 6975 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kikimatija

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aerox
  • Moja Kaciga: nolan n63 1996
  • MojSetup: kako sam kupio
aerox
« : 23 Lipanj, 2016, 13:23:24 »
imam aerox crveno crni sad sam u dilemi pošto neću jos trošit pare na auspuh i ostalo nego sam dao napravit naljepnice tipa ngk motul i druge da ga malo onako bacim na neku racing replicu
e sad dilema je izmedju brojeva 6 i 41 jer ni sam neznam koji mi je drazi abe ili haga
htio bih napravit svojevrsni hommage bilo kome od ove dvojice jer mi je dosta tih vale rossi replica nije da ga nevolim nego eto hoću bit drukčiji...
zanima me šta mislite o ovom jeftinom zahvatu koji ce donjeti veliko zadovoljstvo meni a i svima koji budu vidjeli nešto novo i drukčije....
pozdrav

Offline NoName_ZG

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: Nolan N86
  • MojSetup: serijala
Odg: aerox
« Odgovori #1 : 23 Lipanj, 2016, 19:26:54 »
imam aerox crveno crni sad sam u dilemi pošto neću jos trošit pare na auspuh i ostalo nego sam dao napravit naljepnice tipa ngk motul i druge da ga malo onako bacim na neku racing replicu
e sad dilema je izmedju brojeva 6 i 41 jer ni sam neznam koji mi je drazi abe ili haga
htio bih napravit svojevrsni hommage bilo kome od ove dvojice jer mi je dosta tih vale rossi replica nije da ga nevolim nego eto hoću bit drukčiji...
zanima me šta mislite o ovom jeftinom zahvatu koji ce donjeti veliko zadovoljstvo meni a i svima koji budu vidjeli nešto novo i drukčije....
pozdrav

Koji je uopce smisao ovog pitanja? Slazi kak se tebi svida i cao. Ko da je bitno kaj ce drugi mislit, ionak se za skuterima nitko ne okrece i nece nikome donijeti veliko zadovoljstvo.