Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc...Runner SP 50 2006. krepao u voznji..trebam mehanicara za struju  (Posjeta: 1105 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Yield

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
Ukratko...

Gilera runner SP 50 2006. g....kupljen preko oglasa i nisam se presao cca oko 400 km, a skuter je bio kod 3 mehanicara. Svi su ga kao slozili i rekli da je ok.... da bi nesto krepalo nakon 2-3 dana.
Skuter mi se bio gasio ponekad i nisam ga mogao upaliti. Pa je sljedeci dan bio ok, pa opet krepa....nova svjecica, lulica ( guma ) koja ide na svjecicu, bobina. Kad sam to zamjenio..opet mi se ugasio. Odfuran na servis gdje sam trazio da pregledaju sve...pregledali...navodno je bio problem u elektronskom ckou koji je krepao. Promjenjen mu je cok i radio je tocno 2 dana...nakon toga je krepao na semaforu i mrtav je.

Ne baca iskru i mrtav je. Neki vele relej, neki namotaji, a neki vele da je skuter uklet. Trazim egzorcista ili postenog mehanicara koji se KUZI u skutere i koji ce doc sa alatom i složit ga ispred mene kak spada da skuter ne krepa nakon 2 dana.
Znaci da bude u normalnom voznom stanju i da ga mogu prodati.....jel ne zelim da netko kupi sranje kao ja....ako ima netko nek se javi...ako ne..skuter ide na prodaju ili u djelove (bar izgleda kao nov )

Fala...uprava!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Daj 100€ pa ce se rijesiti problem s garancijom
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
098 909 9039

Nazovi i reci da si sa foruma za runner 50.

Cijene su pristupacne

Offline Yield

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
Daj 100€ pa ce se rijesiti problem s garancijom

Kome da dam? Mislim da problem nije bio u placanju jel sam do sad "dao" hrpu para na skuer koji nije slozen kod razlicitih ljudi.Stvar je tu tome da ga netko slozi kako spada i tko zna u cemu je problem.
Moze, cekam da se javi taj s garancijom.
« Zadnja izmjena: 30 Svibanj, 2016, 10:26:27 Yield »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Haha, nece ga nitko slozit ako na njemu ima vise od 5 minuta posla. Jbg sezona je pocela, dnevnice su po 5 somica, a berbe su u tijeku...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<