Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moj Aerox - montiranje karika...  (Posjeta: 31168 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #100 : 09 Listopad, 2008, 18:51:38 »
Može ali zaista nije prijeko potrebno!

Konkretno...?

Kaj se dobije s tim? Nemam pojma pa zato pitam
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #101 : 09 Listopad, 2008, 18:56:10 »
Može ali zaista nije prijeko potrebno!

Konkretno...?

Kaj se dobije s tim? Nemam pojma pa zato pitam

biti ce zadovoljan i bez cdi-a.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #102 : 09 Listopad, 2008, 19:00:49 »
onda ok. ništa od CDI-ja

jel bil dottore kod tebe danas? Jel ti reko kaj za mene?  :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #103 : 09 Listopad, 2008, 19:05:15 »
onda ok. ništa od CDI-ja

jel bil dottore kod tebe danas? Jel ti reko kaj za mene?  :icon_tongue:

Ako ima viska love neka kupi ovu "sitnicu", neznam koliko se dobije sa tim.
http://scooter-center.com/catalog/product_info.php?products_id=7898&cPath=4_28_288_2477

A dottore mi je svasta rekao, zakljucio sam da je stalker bolji   :zubo:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #104 : 09 Listopad, 2008, 19:07:39 »
onda ok. ništa od CDI-ja

jel bil dottore kod tebe danas? Jel ti reko kaj za mene?  :icon_tongue:

Ako ima viska love neka kupi ovu "sitnicu", neznam koliko se dobije sa tim.
http://scooter-center.com/catalog/product_info.php?products_id=7898&cPath=4_28_288_2477

A dottore mi je svasta rekao, zakljucio sam da je stalker bolji   :zubo:

Kaj ... možda ti je pričal kak ga ostavim za metar od 0-40 i to sa serijski auspuhom?  :icon_tongue:

A jel ti reko da će opet navratit do tebe al ovaj put s menom??  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #105 : 09 Listopad, 2008, 19:55:20 »
onda ok. ništa od CDI-ja

jel bil dottore kod tebe danas? Jel ti reko kaj za mene?  :icon_tongue:

Ako ima viska love neka kupi ovu "sitnicu", neznam koliko se dobije sa tim.
http://scooter-center.com/catalog/product_info.php?products_id=7898&cPath=4_28_288_2477

A dottore mi je svasta rekao, zakljucio sam da je stalker bolji   :zubo:

Kaj ... možda ti je pričal kak ga ostavim za metar od 0-40 i to sa serijski auspuhom?  :icon_tongue:

A jel ti reko da će opet navratit do tebe al ovaj put s menom??  :drunken_smilie:

naravno da cu opet kod njega i to ubrzo jer se moramo dogovorit za jedne vilice  :toothy10: a onda bi mogo samnom ak oces.
BTW slowov rox ide bolje od tvog  :party0048:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #106 : 09 Listopad, 2008, 22:52:33 »
Ako hoće gus onda može stavit corsu ali je slabija od due+ a slična mhr replici tako da ništa od toga, na due+ može staviti for race 2 iako mu je bolje narda a od jačih spuhova taj c16 ili r1200 ali nardo je napravljen za taj kit tako da bi njega možda bilo najbolje stavit!

zašto preporučate narda kad ide bolje sa c16, koji je puno kvalitetniji, ima 10 puta ljepši zvuk, i što je najvažnije bolje ide skut s njim????
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #107 : 09 Listopad, 2008, 22:54:17 »
ocito samo znaju napisati taj spuh..ili su samo taj i vidjeli..citam unazad par tema..svi zapeli za njega

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #108 : 09 Listopad, 2008, 23:07:02 »
Zato sto je Nardo radjen za Due+ kit i ukoliko je due+ serijski, najbolje ce raditi sa nardom.
C16 ce ga malo prevrtavati. Ali ako se kit obradi za C16, onda naravno da je C16 bolji izbor. Kvalitetniji je svakako u svakom pogledu.
Zapravo, da vozim due+, vjerojatno bi ga vozio sa C16 i to zbog kvalitete izrade. Da ne pricam da na takvim orketajima Nardo spali vunu jednom tjedno za razliku od Yasunia.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #109 : 10 Listopad, 2008, 14:35:08 »
BTW slowov rox ide bolje od tvog  :party0048:

Nemoj mi reč...  :notworthy: Kaj stvarno?  :zivili:

Niko ni reko da Aerox sa serijskim spuhom može it bolje od Aeroxa sa Yasuni spuhom. Al kolko je jači od mene tolko je onda i od tebe  :icon_tongue:

Uzmi sa sobom mog bratića koji ima 40 kila da popunimo razliku u težini i onda bumo vidli kolko si ti stvarno brži od mene  :icon_thumright:

Jer kak sam videl kak skače onaj cajger onda stvarno jako dobro ide Rox od Slowa!

Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #110 : 10 Listopad, 2008, 15:17:34 »
BTW slowov rox ide bolje od tvog  :party0048:

Nemoj mi reč...  :notworthy: Kaj stvarno?  :zivili:

Niko ni reko da Aerox sa serijskim spuhom može it bolje od Aeroxa sa Yasuni spuhom. Al kolko je jači od mene tolko je onda i od tebe  :icon_tongue:

Uzmi sa sobom mog bratića koji ima 40 kila da popunimo razliku u težini i onda bumo vidli kolko si ti stvarno brži od mene  :icon_thumright:

Jer kak sam videl kak skače onaj cajger onda stvarno jako dobro ide Rox od Slowa!



od mojeg nije puno jaci.ja na svojem i on na svojem smo jednaki.na repu sam mu cijelo vrijeme.sve ovisi ko prije da gas i taj ima prednost za trecinu duzine motora.  :party046: A to sta skace njemu brzo cajger je zato kaj ima samo do 80.ja se vozim 80 po svom cajgeru.to je i njemu 80 na njegovom. :icon_tongue:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #111 : 10 Listopad, 2008, 15:21:16 »
ja se vozim 80 po svom cajgeru.to je i njemu 80 na njegovom. :icon_tongue:

Uf. Onda još uvijek na roxu puno sere cajger. Isto ko moj serijski. Jedino kaj sam ja svoj serijski pomaknul pa laže malo, ko VXR 200 novi...

Ljepše je za videt nego kad onak skoči cajger. Trebal bi sredit moju frgu sad ovo kaj me j*** da nemrem fol gas stisnut više, bubnem gore ZX-a i idemo probat pa da vidimo... Kaj veliš? Svi 3 jedan do drugog. Onak iz zaj#bancije  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #112 : 10 Listopad, 2008, 15:24:11 »
ja se vozim 80 po svom cajgeru.to je i njemu 80 na njegovom. :icon_tongue:

Uf. Onda još uvijek na roxu puno sere cajger. Isto ko moj serijski. Jedino kaj sam ja svoj serijski pomaknul pa laže malo, ko VXR 200 novi...

Ljepše je za videt nego kad onak skoči cajger. Trebal bi sredit moju frgu sad ovo kaj me j*** da nemrem fol gas stisnut više, bubnem gore ZX-a i idemo probat pa da vidimo... Kaj veliš? Svi 3 jedan do drugog. Onak iz zaj#bancije  :toothy3:

Sredit cemo frgu sljedeci tjedan pa onda se mozemo nac jedan dan sa slowom da probamo kad vec hoces.Ali jesi svjestan da postoji mogucnost da budes zadnji. :rofl1:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #113 : 10 Listopad, 2008, 15:38:10 »
Gle. To bi bilo najlogičnije budući imam najlošije istuniran motor i najteži sam. Mene samo zanima kolko metara budem zadnji. Nađi neku ravnicu di možemo od nule pa skroz do kranje brzine. I to ne da onda odma moramo brenzat. To me živcira! Nešto tipa priobalna.

P.S Slow jesi za jedan race po priobalnoj? Znamo ishod utrke ali tek tolko radi druženja i da malo benzin skurimo budući da je pojeftinil  :icon_thumright: :notworthy:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #114 : 10 Listopad, 2008, 15:45:39 »
Gle. To bi bilo najlogičnije budući imam najlošije istuniran motor i najteži sam. Mene samo zanima kolko metara budem zadnji. Nađi neku ravnicu di možemo od nule pa skroz do kranje brzine. I to ne da onda odma moramo brenzat. To me živcira! Nešto tipa priobalna.

P.S Slow jesi za jedan race po priobalnoj? Znamo ishod utrke ali tek tolko radi druženja i da malo benzin skurimo budući da je pojeftinil  :icon_thumright: :notworthy:

gle ja svog necu przit na spici.ja dok dodjem do max brzine pustam gas ko i inace.bitno je ubrzanje do spice a nema svrhe ga drzat na spici.nemoramo po priobalnoj.to je predugacko.dosta je 500m.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #115 : 10 Listopad, 2008, 15:52:41 »
gle ja svog necu przit na spici.ja dok dodjem do max brzine pustam gas ko i inace.bitno je ubrzanje do spice a nema svrhe ga drzat na spici.nemoramo po priobalnoj.to je predugacko.dosta je 500m.

Bit držanja na špici je to da svako dođe do svoje špice pa da se vidi ko je najbrži. Tak testiramo i akceleraciju i top speed.

Meni bude malo više trebalo da špice. Ne moramo celu ulicu na fol gasu. Ali jedno pol ulice... Ne bu ti niš gusu bez brige... Izdržljivo je to i sve skupa kaj ćemo ga stisnut nije neko opterećenje držat par sekundi motor na fol gasu. Znal si ti i duže držat fol gas  :drunken_smilie:

...ili se bojiš da sam brži  :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #116 : 10 Listopad, 2008, 16:02:11 »
gle ja svog necu przit na spici.ja dok dodjem do max brzine pustam gas ko i inace.bitno je ubrzanje do spice a nema svrhe ga drzat na spici.nemoramo po priobalnoj.to je predugacko.dosta je 500m.

Bit držanja na špici je to da svako dođe do svoje špice pa da se vidi ko je najbrži. Tak testiramo i akceleraciju i top speed.

Meni bude malo više trebalo da špice. Ne moramo celu ulicu na fol gasu. Ali jedno pol ulice... Ne bu ti niš gusu bez brige... Izdržljivo je to i sve skupa kaj ćemo ga stisnut nije neko opterećenje držat par sekundi motor na fol gasu. Znal si ti i duže držat fol gas  :drunken_smilie:

...ili se bojiš da sam brži  :icon_tongue:

ne jebe mene to dal je ko brzi ili sporiji.al tak moze npr.neko slozit baotijana i rec da ide 120 al mu treba 2km do te brzine i ti bi kao trebao njemu vjerovat i vozit se npr sa svojim roxom 110 1.5km na full gasu jer ti max brzinu nakupis nakon 500m i onda te on opere nakon tih 2km i kaze da je brzi od tebe.cilj tuninga je da dodjes uz cim bolje ubrzanje cim prije do max brzine a ne da se motor vuce ko krava do spice.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #117 : 10 Listopad, 2008, 16:45:37 »
Ako hoće gus onda može stavit corsu ali je slabija od due+ a slična mhr replici tako da ništa od toga, na due+ može staviti for race 2 iako mu je bolje narda a od jačih spuhova taj c16 ili r1200 ali nardo je napravljen za taj kit tako da bi njega možda bilo najbolje stavit!

zašto preporučate narda kad ide bolje sa c16, koji je puno kvalitetniji, ima 10 puta ljepši zvuk, i što je najvažnije bolje ide skut s njim????

Ja sam preporučio dhorvat2-u tpr i c16 ali njegov prijatelj hoće gus, a c16 je skuplji od narda a njemu je to bitno koliko sam uspio zaključiti iz pročitanog!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #118 : 10 Listopad, 2008, 17:24:16 »
ne jebe mene to dal je ko brzi ili sporiji.al tak moze npr.neko slozit baotijana i rec da ide 120 al mu treba 2km do te brzine i ti bi kao trebao njemu vjerovat i vozit se npr sa svojim roxom 110 1.5km na full gasu jer ti max brzinu nakupis nakon 500m i onda te on opere nakon tih 2km i kaze da je brzi od tebe.cilj tuninga je da dodjes uz cim bolje ubrzanje cim prije do max brzine a ne da se motor vuce ko krava do spice.

Kak je tebe lako raživcirat  :jerk: :icon_tongue:

Strah je strah  :toothy12: :toothy9:

Gle. Moje ubrzanje do špice bu trajalo 7 sekundi duže nego tebi. I u čemu je problem? Nemaju svi savršeno poštelan prijenos ko ti. Kupil si složeno i gotovo...

Meni to uopće nije gušt... Ovak bar znam di sam pogrešil a kod tebe je od prvog dana sve odma bilo nepogrešivo.

Da imam para za pomičnu Malossi polutku i 6 setova rolica i sve tvrdoće svih federa mogo bi i ja dobit savršeno ubrzanje. Al nemam pa "krpam" s čim imam.  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Moj Aerox - montiranje karika...
« Odgovori #119 : 10 Listopad, 2008, 17:27:44 »
ne jebe mene to dal je ko brzi ili sporiji.al tak moze npr.neko slozit baotijana i rec da ide 120 al mu treba 2km do te brzine i ti bi kao trebao njemu vjerovat i vozit se npr sa svojim roxom 110 1.5km na full gasu jer ti max brzinu nakupis nakon 500m i onda te on opere nakon tih 2km i kaze da je brzi od tebe.cilj tuninga je da dodjes uz cim bolje ubrzanje cim prije do max brzine a ne da se motor vuce ko krava do spice.

Kak je tebe lako raživcirat  :jerk: :icon_tongue:

Strah je strah  :toothy12: :toothy9:

Gle. Moje ubrzanje do špice bu trajalo 7 sekundi duže nego tebi. I u čemu je problem? Nemaju svi savršeno poštelan prijenos ko ti. Kupil si složeno i gotovo...

Meni to uopće nije gušt... Ovak bar znam di sam pogrešil a kod tebe je od prvog dana sve odma bilo nepogrešivo.

Da imam para za pomičnu Malossi polutku i 6 setova rolica i sve tvrdoće svih federa mogo bi i ja dobit savršeno ubrzanje. Al nemam pa "krpam" s čim imam.  :icon_thumright:


cijenim firmu zato odma bez borbe priznam da si brzi.jesi zadovoljan. :icon_tongue: