Ostalo > Automobili

Ljetne auto gume

(1/11) > >>

Dino-X race:
Otvorit cu novu temu, nasao sam par starih o gumama ali su stare po par godina pa da ih ne dizem.
Ovako, kupujem ljetne gume, znaci za nove sam odlucio u dimenziji 205/50/16.
Sad trebam pomoc odakle narucit, preko interneta jel a da mogu platit na DINERS karticu na 4 rate recimo. Pregledao sam sve moguce i iskreno pogubio se vise.

Prvo sam nasao jedne Nankang, V sara, dobre gume, dobra cijena na gume.com.hr ali tu mogu samo na Master, Visa ili uplata(sto ne dolazi u obzir). Ali najbitnije ta stranica mi ne ulijeva bas povjerenje, kao da je lazna firma..sjediste pise Rumunija nesto..mozda je neki zastupnik u Zagrebu..neznam iskreno.

Druge sam nasao na Molydonu, marka Fortuna f3000, kakve su neznam,pise da se rade u pogonu Nankanga... cijena dobra recimo, lijepa V sara ripne.

Treci odabir je na Vulkalu Sava Intensa, cijena 494 kn na akciji nekoj, ravna sara al znam da su te gume dobre.

Sto napravit? Za Vulkal i Molydon znam da je sigurna kupnja to su provjerene stranice i mogu na diners.
Kakva su vasa iskustva i odakle ste narucivali gume i kakve su ako tko zna te FORTUNA,INTENSA? Da i da kazem da sam pregledao i mondo.hr i ekupi...ima ali cijena velika..do 500 i nes kn dolazi u obzir po gumi.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Macak sf:
Evo baš jućer i ja kupio nove gume za svoju pilu a radi se o Continentalu premiumcontact 5 u dimenziji

205/55/16 91V znaći jedna od najboljih guma po testovima i platio sam ukupno 2500 kn sa montažom,

balansiranjem i optikom jedino što sam to kupio i napravio u sloveniji kod Lašića a mislim i da možeš kod njih

narućiti da ti dostave gume,jedino neznam dali ide i na rate pa probaj ih kontaktirati i vidi ostalu ponudu...

Tomi_ZG:
Znam jedino da se nećeš usrećit s tim Nana-Kanga  ;D i sl. ping pong gumama jer to je sve polu škart,ove Mačorove su već dobre

avr freak:

--- Citat: Tomi_ZG - 05 Travanj, 2016, 13:20:37 ---Znam jedino da se nećeš usrećit s tim Nana-Kanga  ;D i sl. ping pong gumama jer to je sve polu škart,ove Mačorove su već dobre

--- Kraj citata ---

Tomi jesi kad probal Nankang? ja sam probao gume višeg ranga a ova im je za petama a cijena skoro pa nikakva. Uzimam u obzir
da po kiši ne drži kao po suhom/ toplom. Kod mene je Nankang NS-2 u pitanju, sad kak su ostale neznam. Dobio sam preporuku
za to i uzeo. PREZADOVOLJAN sam, guma drži onako kako treba. Frend je uzel sad i za Clia rsa 2.0 16v Nankang poluslik one,
ne moram niš opće pisati kak drži...

Tomi_ZG:
Nisam,al čim se rimuje sa čang-šlang sumnjivo mi  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju