Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sta se dobije sa B kategorijom?  (Posjeta: 9164 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IgorSb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski br
  • Moj Skuter: Gilera runner
  • Moja Kaciga: Ixs
Odg: Sta se dobije sa B kategorijom?
« Odgovori #20 : 29 Travanj, 2017, 07:42:45 »
Bas kompliciraju s tim kategorijama(kao i sve u nasoj drzavi) gledam te kategorije i smjehota,katastrofa. Pogotovo kad A1 A2 i A su cjenovno iste za polagat jedino god. te koce.
A AM kategorija da bar pojasne sta oni smatraju mopedima? Mislim da ni oni sami neznaju

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Sta se dobije sa B kategorijom?
« Odgovori #21 : 22 Svibanj, 2017, 10:33:17 »
Jel produživao možda netko vozačku nedavno da is prve ruke zna jel treba na liječnički ponovo,nemam nikakva upozorenja tipa za naočale i sl. ak ima kakve veze

a za produživanje vozačke nakon isteka ne ideš na lječnički,ja sam prije 2 mj produžival,samo sliku novu trebal i platit onih 80 kn za produženje..

Svaki put kad radis bilo kakvu promjenu na vozackoj ili novu radis moras na ljecnicki. Isto tako nove vozacke vrijede max 10 godina, nema veza ak si ti na ljecnickom dobio na neograniceno, za 10 god opet na ljecnicki moras.

Malo je stariji post,al čisto da iz prve ruke potvrdim točnu(štef) i pobijem netočnu(onil) informaciju,pošto sam se zadnjih dana naslušao svakakvih pi*darija i kafanskih priča,pa možda nekome pomogne

Pošto nemam nikakvih ograničenja i napomena(cvikeri i sl.) NISAM morao radit lječnički za produženje vozačke koja mi ističe nakon 10 godina,nisam se morao ni slikat jer imam osobnu s oib-om,uvjet je samo da osobna nije starija od 5 godina kaj trenutno nije ni moguće jer se osobna s oib-om počela izdavat tek 2013.godine,platio sam 200kn(ubrzani postupak - 3 radna dana) jer mi se nije dalo čekat 3-4tj. koliko traje normalni postupak i košta 151kn,uz to treba priložit i 15kn biljega i to je to
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2017, 10:35:56 Tomi_ZG »