Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Odjava pa registracija  (Posjeta: 2933 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Juka_91

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 2007
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odjava pa registracija
« : 28 Ožujak, 2016, 12:05:44 »
Prošle godine kupio sam skuter od jednog dečka blizu Siska, koji je taj skuter uzeo od neke svoje tete, pa je registracija bila na njeno ime i na SK tablice i vrijedi do 3.4.2016. E sad ja imam kopiju njiohovog kupoprodajnog i svoj kupoprodajni sa tim dečkom, i u oba piše da će kupac odjaviti vozilo i tablice. Meni sad kad istekne registracija, ja ga prvo idem odjavit, i tu me zanima da li trebam nositi ta oba kupoprodajna? Pretpostavljam da treba. I još me zanima, pošto sam prijavljen u Dalmaciji i trebao bi tablice na MA registraciju da li mogu to sve obaviti u ZG? Znam da tehnicki mogu obavit u Zg tj bilo gjde, a mogu li onda otić u Petrinjsku zatražit tamo tablice na MA registracije ?

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #1 : 28 Ožujak, 2016, 12:21:26 »
Nemožeš,ja sam isto iz Makarske,i kupio sam skuter sa Zg tablama,rekli su mi ovo u poreznoj Zabok i Policijskoj upravi Zabok,posto mi je najvažnije bilo da skuter nije pod nekom ovrhom,a nije,postupak je slijedeči,vozim na Zg tablama do isteka rege,cak ga nisam mogao prebaciti na sebe jer imam prebivaliste u Ma i samo doli mogu platit prijenos,aaaaaaa,posto sam cilu zimu gori,ostavija sam to sad za iza prvog maja kad se vratim u Ma.Znaci placanje poreza u Ma,registriranje na Ma tablice i vozi Miško,drugačije neide....lp.

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #2 : 28 Ožujak, 2016, 12:23:30 »
Prošle godine kupio sam skuter od jednog dečka blizu Siska, koji je taj skuter uzeo od neke svoje tete, pa je registracija bila na njeno ime i na SK tablice i vrijedi do 3.4.2016. E sad ja imam kopiju njiohovog kupoprodajnog i svoj kupoprodajni sa tim dečkom, i u oba piše da će kupac odjaviti vozilo i tablice. Meni sad kad istekne registracija, ja ga prvo idem odjavit, i tu me zanima da li trebam nositi ta oba kupoprodajna? Pretpostavljam da treba. I još me zanima, pošto sam prijavljen u Dalmaciji i trebao bi tablice na MA registraciju da li mogu to sve obaviti u ZG? Znam da tehnicki mogu obavit u Zg tj bilo gjde, a mogu li onda otić u Petrinjsku zatražit tamo tablice na MA registracije ?

Nemozes zatraziti tablice na MA u zg. Ako tebi adresa u osobnoj pise u MA onda ti tamo boravis. Ako si se preselio u ZG onda si to morao promjeniti u papirima. Ako imas privremeno boraviste onda opet nemas pravo na ZG table jer si ovdje privremeno i nisi cijele godine u zg jer zakonski nesmijes biti jer to onda nije privremeno boraviste

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #3 : 28 Ožujak, 2016, 12:24:05 »
Ti vjrv  nemas ništa sa poreznom pretpostavljam da voziš 50 ccm,ja imam jer je 300 ccm

Offline Juka_91

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 2007
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #4 : 28 Ožujak, 2016, 12:31:13 »
Nista, onda cu ga odjavit sada kad istekne registracija, pa prvom prilikom dolje i registrirat ga. Koliko mi vrijede papiri za tehnicki ako bi ga napravio sad u ZG? Znaci da ga ad napravim tu za par dana, i da s tim papirima dođem dolje regat skuter sve bi islo normalno jel tako?

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #5 : 28 Ožujak, 2016, 12:38:00 »
Nista, onda cu ga odjavit sada kad istekne registracija, pa prvom prilikom dolje i registrirat ga. Koliko mi vrijede papiri za tehnicki ako bi ga napravio sad u ZG? Znaci da ga ad napravim tu za par dana, i da s tim papirima dođem dolje regat skuter sve bi islo normalno jel tako?

Tehnicki vrijedi godinu dana.

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #6 : 28 Ožujak, 2016, 12:38:16 »
Bome nebi,mislim al nisam 100 posto siguran da vride 15 ili nešto više dana,to neznam,platit osiguranje možeš ranije da ti počne teči od dana isteka sadašnjeg,kako ga mislis odvest doli jel vlakom?

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline Juka_91

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 2007
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #7 : 28 Ožujak, 2016, 12:40:45 »
Pa ne bi ga vozio dolje ako ovdje mogu napravit tehnicki i osiguranje, i kad dobijem papire s tehnickog onda sa tim otic dolje i registrirat ga, pokupit tablice kad dode i namontirat ih ode u ZG:)

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #8 : 28 Ožujak, 2016, 12:42:24 »
Dada,stvarno nisam upučen  u to,a svoj vodim doli za stalno,zato te pitam

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline onil94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: VXR 200, SP 50
  • Moja Kaciga: LS2
  • MojSetup: multivar, serijala
  • MojSpuh: serijala, sc08
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #9 : 28 Ožujak, 2016, 14:01:32 »
Porezna nema nista sa 50ccm, ako ti jos traje rega mozes otic u mup i dobis samo novu tablicu ali moras ic tamo gdje si prijavnjen i rega ti se nastavlja. A kaj se tice tehnickog i osiguranje to bi trebao moc obavit bilo gdje samo trebas prvo prebacit na svoje ime kako bi mogo obavit tehnicki i osiguranje, a za to opet moras ic na mup tako da se vracamo na pocetak.
:biker:  :gilera: :skuter:

Offline Alfa166DA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Daruvar
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #10 : 28 Ožujak, 2016, 17:53:20 »
Uzmes sve papire odes u bilo koju stanicu za tehnicki pregled ali najjeftinije ti je otici u policiju u Makarskoj bacis im sve na stol prije isteka reg. i trazis prijepis vozila, daju ti novu prometnu i tablice i rjesena stvar onda u Zagrebu po isteku obavis tehnicki gdje ti pase i sve rjeseno

Offline Juka_91

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 2007
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #11 : 18 Travanj, 2016, 09:05:03 »
Znaci situacija je ovakva. Pošto nisam bio u Zg do sada, nisam stigao odjavit skuter, ali sad je već i krajnje vrijeme da ne istekne 15 dana od proteka registracije. Ali situacija je sljedeca, taj skuter je kupljen on jedne zene, nazovimo je Ana, od strane jednog decka nazovimo njega Marko koji je u ugovoru s njom napisao da će odjavit tablice ali nije, i u njegovom vlasnistvu je bio par mjeseci te sam ga ja kupio od njega i isto smo stavili u ugovor da ću ja odjavit skuter. E sad me zanima. Ja imam njegov ugovor sa tom ženom, i svoj ugovor sa njim, prometnu koja je istekla prije nekoliko dana koj aglasi na njeno ime  i  SK tablice sa sobom i mislio sam otići u Henizlovu popodne i odjavit ga. Da li će ti papiri što imam biti dovoljni ( naravno uz još 20 kn u taksi) ili bi moglo bit nekih komplikacija?

Offline gp_motori

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 52
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odjava pa registracija
« Odgovori #12 : 29 Travanj, 2017, 04:59:22 »
Imaš sve šta ti treba ;) Jednom sam radio prijepis na sebe sa 3 UGOVORA!   Zadnje šta sma radio je 400ccm motor sa 2 ugovora, tablice godinama več iste neodjavljene neregistriran, niakkavp roblem, došo u postaju sa svim tim, i moro sam te tablice koej sam imao dat skinut  jer one su več automatski odjavljene, jedino mi to bilo krivo htio zadržat te iste šta im fali :p Ništa išo po nove tablice i to je to