Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator  (Posjeta: 6150 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« : 25 Ožujak, 2016, 17:53:00 »


Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 25 Ožujak, 2016, 19:10:15 aprilija.sportci »

Offline Alfa166DA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Daruvar
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #1 : 25 Ožujak, 2016, 19:39:15 »
rađe si gledaj najbolji, t.j. omjer cijene i kvalitete jer najjeftinije nije uvijek i najjeftinije

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #2 : 25 Ožujak, 2016, 19:47:04 »
Svakako da sam mislio na yuasu ili vartu,ostali nisu poželjni,baren zg je imao yuase 12v 10 ah 180 cca,po cijeni 360 kn,ali nema ih vise.,pokupovalo se,neko je s foruma kupio i vartu funstart za 330 kn,o tim akumulatorima pričam,da se zna,

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #3 : 25 Ožujak, 2016, 19:49:32 »
Bivši vlasnik stavio ciak-ov 7 ah,valjda da ustedi 100 kn,vrti on ali napon mu 12,2 ubrzo ce u penziju...

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk

Offline Alfa166DA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Daruvar
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #4 : 25 Ožujak, 2016, 20:34:02 »
e da baš sam na to mislio,

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #5 : 26 Ožujak, 2016, 13:36:27 »
najjeftinije ces proci u ducanima koji drze samo akumulatore, raspitaj se malo jer daju popuste ako stari dopeljas..... ja kupio u beren akumulatori na zagrebackoj cesti u zagrebu
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #6 : 26 Ožujak, 2016, 15:20:16 »
najjeftinije ces proci u ducanima koji drze samo akumulatore, raspitaj se malo jer daju popuste ako stari dopeljas..... ja kupio u beren akumulatori na zagrebackoj cesti u zagrebu
Tamo sam i zvao ostale yuase 10 ah jače startne snage 230 cca, po 470 kn,i unisranje koje neču uzest,znam ja di ima kupiti,ali me zanima neko ko je kupovao sad u zadnje vrijeme,nešto dobro al normalne cijene,po ostalim dučanima stara fora,naruče iz berena i popust uzmu sebi hehe tako triba...

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #7 : 26 Ožujak, 2016, 15:28:42 »
danas ono kaj je kvalitetno to i košta..a svi bi što bolje ali bi se i rastali sa što manje para..e pa to baš tak neide..
yuasa je sigurno jedan od najkvalitenijih akumulatora ali isto tak i najskuplji,pa ko baš to oće,platl bude kolko košta..
a danas bar ima tih proizvođača akumulatora ko dreka pa ima i širok raspon cijene/kvalitete tak da se svatko more nać financijski kolko misli para odvojit..

al najbolji su mi ovakvi štekeri koi kupe skuter za 30 + somara kn i onda da uštede par kn kupe akumulator manjeg kapaciteta od minimalno propisanog tvornički,ko ovaj kaj je stavil 7ah...
pa onda kad počnu skakat greške na i.e. skuterima svi se čude,seru kak to ništ nevalja itd...
a skuter dobiva premalo struje iz tih mini akumulatora da bi napojil svu elektroniku koja je u pogonu cijelo vrijeme..

 :malolud?:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #8 : 26 Ožujak, 2016, 15:38:26 »
danas ono kaj je kvalitetno to i košta..a svi bi što bolje ali bi se i rastali sa što manje para..e pa to baš tak neide..
yuasa je sigurno jedan od najkvalitenijih akumulatora ali isto tak i najskuplji,pa ko baš to oće,platl bude kolko košta..
a danas bar ima tih proizvođača akumulatora ko dreka pa ima i širok raspon cijene/kvalitete tak da se svatko more nać financijski kolko misli para odvojit..

al najbolji su mi ovakvi štekeri koi kupe skuter za 30 + somara kn i onda da uštede par kn kupe akumulator manjeg kapaciteta od minimalno propisanog tvornički,ko ovaj kaj je stavil 7ah...
pa onda kad počnu skakat greške na i.e. skuterima svi se čude,seru kak to ništ nevalja itd...
a skuter dobiva premalo struje iz tih mini akumulatora da bi napojil svu elektroniku koja je u pogonu cijelo vrijeme..

 :malolud?:
Znam ja to dobro Štefek moj,zato sam maximalno spustio cijenu liku od kojeg sam i kupio skuter  te promijenio sve tekučine koje sam trebao i nisam trebao,gume,sad ču i bateriju jer kapacitet je u banani,a nije stariji od 8 mjeseci,hoču reči da sam pikirao yuasu ali sve čekajući hoču-neču,rasprodale se one od cca 180,koje su sa popustom bile 360 kn,ostale od 230 cca skuplje 110 kn a dali su bolje nebih komentirao,nabavio sam i pametni punjac,pitaj ajvara vidio je nekidan,savršeno sam doveo do savršenstva,jedina stvar je što nevolim kupovat nešto precijenjeno,a pošto imam vremena na izvoz,raspitivam se i ponekad gnjavim,al šta mogu sve to ide u radni staž,hehe  8)

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #9 : 26 Ožujak, 2016, 16:25:48 »
Yuasa vrijedi,imam je na runneru 8 godina,ni sam ne znam koliko puta mu je preko zime napon pao ispod 10V da nije htio ni okrenut,spojim ga na "glupi" hom mejd punjač na 20 minuta,malo se provozam i on i dalje pali cijelu sezonu na zub,imao sam prije i drugih akumulatora al ni jedan nije takve torture preživio ni doživio

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #10 : 26 Ožujak, 2016, 18:02:59 »
Yuasa vrijedi,imam je na runneru 8 godina,ni sam ne znam koliko puta mu je preko zime napon pao ispod 10V da nije htio ni okrenut,spojim ga na "glupi" hom mejd punjač na 20 minuta,malo se provozam i on i dalje pali cijelu sezonu na zub,imao sam prije i drugih akumulatora al ni jedan nije takve torture preživio ni doživio

to je to kaj pričam  :icon_thumright:
moj kum je kupil '99.te novog runnera 50,gore yuasa došla spakovana i imal je taj akumulator sve do kad ga nije prodal a mislim da je to bilo 2011.g ili 2012.g..
znači sigurno 12 godina je akumulator radil na skuteru,nikad skidan dolje i nikad punjen nikakvi punjačima..prek zime je pal,na proljeće prvo paljenje na kurblu i dalje je palil uvijek na anlaser..tak da,ne da su bolje nego su u rangu najboljih...nije mi to niko rekel,skuter taj samo ko klinici jašili svukud,servisiral sam ga itd...i dan danas ga servisiram kod drugog frenda koi ga je kupil..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #11 : 26 Ožujak, 2016, 18:48:34 »
Yuasa vrijedi,imam je na runneru 8 godina,ni sam ne znam koliko puta mu je preko zime napon pao ispod 10V da nije htio ni okrenut,spojim ga na "glupi" hom mejd punjač na 20 minuta,malo se provozam i on i dalje pali cijelu sezonu na zub,imao sam prije i drugih akumulatora al ni jedan nije takve torture preživio ni doživio

to je to kaj pričam  :icon_thumright:
moj kum je kupil '99.te novog runnera 50,gore yuasa došla spakovana i imal je taj akumulator sve do kad ga nije prodal a mislim da je to bilo 2011.g ili 2012.g..
znači sigurno 12 godina je akumulator radil na skuteru,nikad skidan dolje i nikad punjen nikakvi punjačima..prek zime je pal,na proljeće prvo paljenje na kurblu i dalje je palil uvijek na anlaser..tak da,ne da su bolje nego su u rangu najboljih...nije mi to niko rekel,skuter taj samo ko klinici jašili svukud,servisiral sam ga itd...i dan danas ga servisiram kod drugog frenda koi ga je kupil..
Ova Ciakova perjanica mi ne ulijeva povjerenje od prvoga dana,vergla,pali,napon konstantno 12.2 v,a ko ga je ugradija svaka mu dala...štiklom priko čunke=(face)-(gubice),a skuteru tek 5 iljadarki,i tu je iša uštedit,aaaaaaaa.....

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16879
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #12 : 27 Ožujak, 2016, 10:19:47 »
yuasa, exide, gs, bosch, varta su ti premium proizvodaci i s njima dobijes i premium cijenu
al po mome se isplati ako ti je bitno pouzdano vozilo
jer jeftini akumulatori postanu skupi dok skuzis da svake sezone mora ici drugi jer jednostavno ne drze nista dok
brand akumulatori znaju drzati minimum 4-5 godina pa i dulje

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #13 : 27 Ožujak, 2016, 10:59:21 »
Yuasu ču sigurno kupiti jer motor je ko nov pa mora i paliti ko nov,imam lidlovu infuziju,motor iza prvog maja seli u Makarsku,tako da ce svakodnevno non-stop u upotrebi bit,potrazit cu jos malo po internetu za ovaj slabiji model od 180 cca i 360 kn sa 20% u nekom  barenovom dučanu po Hrvatskoj,ako nebude uzimam taj od 210 cca isto 10 ah od 470 kn,SRETAN USKRS svima lipi moji,Bog vas poživio,dao sreču,zdravlje i puuuunooo bezbrižnih kilometara
« Zadnja izmjena: 27 Ožujak, 2016, 12:12:59 aprilija.sportci »

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #14 : 28 Ožujak, 2016, 00:13:24 »
infuzija po 10 put spojena impulsno punjenje sve po pe-esu,ali kad odstoji 10-tak sati i spojim ga na motor napon se zakuca na 12.2 i ne miče danima,uredno pali,još zakazao nije,e saaad,pošto nemam original instrument za mjerenje napona,mjerim preko lidlova punjaca ultimate speed,postoji li mogučnost da punjac pokazuje krivo,il je CIAK dozrio za reciklažno dvorište,jeli neko probao sa instrumentom usporediti rezultate napona u akumulatoru,to me zanima,a akumulator svakako kupujem novi,vjerojatno vartu od 11 ah 230 cca,knap mi staje u skuter 400 kn košta,

Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #15 : 29 Ožujak, 2016, 18:13:58 »
i ovo smo riješili,328 kn okruglo,skuter je spreman za put oko svijeta,Ciak najpovoljniji,25% na Vartu,naravno da sam kupio Vartu,6 mjeseci garancije

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #16 : 29 Ožujak, 2016, 18:19:09 »


Sent from my SM-T230NU using Tapatalk


Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #17 : 29 Ožujak, 2016, 18:59:35 »
Reko sam ti da je taj best buy ;)
A ove fore da aku padne po zimi ispod 10V funkcioniraju na 50ccm karbu,  na ie je vec malo druga prica ;D

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline aprilija.sportci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #18 : 29 Ožujak, 2016, 21:00:40 »
Mic po mic i nazovimo ga novim skuterom povoljno kupljenim sa 4700 km,laganini sam ga vrhunski pripremio za odlazak u baznu stanicu,tj.na more oko prvog maja,sva ulja i filter,nova pumpa benzine(gratulesku),gume,akumulator,nova cerada, nekoliko jedva primjetnih zahvata na plastici vrhunski popravljeno,pregledan od strane avr freaka,ustanovljeno je da sad stvarno više nema nikakve potrebe za ikakvim ulaganjem,sve je kao i kad je bilo novo sad,sad samo gaaas.....

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Gdje najpovoljnije nabaviti novi moto akumulator
« Odgovori #19 : 29 Ožujak, 2016, 21:01:54 »
Al ga nahvalis u svakom postu hhh ;D

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!