Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Izgubljena knjižica vozila + rega istekla prije 4 mjeseca  (Posjeta: 1504 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline konig

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: od SP-a
Evo,sve stoji u naslovu,uglavnom,danas sam saznao da mi je istekla reg još prošle godine u 11. mjesecu(bio sam uvjeren da je reg do 4. mjeseca ove godine,zato sam tek danas saznao,išao sam gledati),zanima me ovo;odustao sam od rege zasada,možda ga regam idući mjesec jer mi je sada sve to puno troškova,krećem u autoškolu,moram auto reg itd.Radi se o tome da sam ja sa prodavačem(poznanik) napravio kupoprodajni,ali nisam u prometnoj upisao svoje ime(znači samo kupopro je napravljen),i sada neznam da li da uopće idem vraćati tablicu na mjesec dana dok ne reg,ili da je zadržim kad je već 4 mjeseca kod mene,a skuter nereg.Bed mi je jedino zbog kazne da ne dođe njemu,ja ću je platiti sigurno ako mu dođe,ali eto,što uopće reći na mupu ako pitaju zašto sam tek sada vratio?možda probati izmuljati da je skuter bio pokvaren godinu dana,i da sam jednostavno zaboravio na to?
Ne vozi brže nego što tvoji anđeli čuvari mogu letjeti !

Offline kosta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: HJC symax III
  • MojSpuh: vulgaris
Odg: Izgubljena knjižica vozila + rega istekla prije 4 mjeseca
« Odgovori #1 : 16 Ožujak, 2016, 22:22:43 »
Kupoprodajni je valjan ako je ovjeren i onda si ti vlasnik.
Bivši vlasnik ga više ne može odjaviti.
Ako nemaš knjižicu vozila trebaš na MUP-u prijaviti gubitak i dati izjavu.
Po novom je ovako i onako nema, ali treba ta izjava.
Možeš ga ići odjaviti, tiskanica + 20kn biljega i tu tablicu, ako nema probušene rupe za vijke kojima se pričvršćuje na nosač, čuvaju 3 mjeseca.
Kazna je relativna, netko je dobije nakon isteka 15 dana, netko ni nakon 15 godina, (slučaj kod mene).