Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.  (Posjeta: 11256 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #20 : 03 Ožujak, 2016, 19:22:39 »
Ja sam za prvi. Onu magistralu vec sanjam , pa to je nekaj najbolje voziti. Ista je kilometraža do Rijeke i i do Virovitice.
Ja sam fino za da odemo do Rijeke -> Split malo u metropolu -> Makarsku na udaranje  :laughing7:


Vec spominjes par puta dalmatinke i mislis da su stvarno lake, tocnije jesu ove sta ih nades ispod sanka za dobre ces tribat potrosit pola vrijednosti pezoa

sponzoruse nisu in.. a i ako suhy na temelju izgleda pezole ne poj*be nekaj onda nece nitko na temelju skutera... zenskama nije bitno da je skuter zdravko nego da je bling bling a koji skuter vise pika u oko od jedne i jedine pezole?
BAš kako si reko bling bling ... znaci dolazi susjeda da joj otvorim haustor jer nema kljuc ja otvorim i pežo je bio u haustoru. Pita ona mene " Kaj ti ovo crveno ?"  Reko ja "šampinjon" .... HAhaha i umrli od smjeha.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Marko97hr

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Fly 50
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #21 : 03 Ožujak, 2016, 19:23:42 »
Ako ti je taj fly kao sa slike 2T motor, pretpostavljam odblokiran.

Skida se prsten s variomata
Odreze se slijepa cijev na grani auspuha
Ona cijev koja izlazi iz grane auspuha i ulazi u crnu kutijicu se ne sijece, jer ce ti jako brzo nastradati katalizator
Stavi se dizna 58-60 da imas iskoristivost na punom gasu, inace samo puse zrak kroz auspuh.
Gumeno koljeno koje ulazi u karburator i filter zraka, spoj sa karburatorom mora biti cvrst, inace ako se vezica slabo dotegne tu vuce fals. Najbolje staviti metalnu selnu.

Mora ici 70-75kmh po satu.

Udoban skuter, samo sto ima tvrdi sic, to mi nije jasno.

I samo gas.

Skuter je ovaj sa slike. Sad ide 70kmh,na servisu su mi skinuli blokadu ( ali neznam koju,vj. elektronicku )
Sto se tice prstena,moze li remen iskocit ako ga skinem?
I moze li pojasnjenje,kakva dizna jer se ne kuzim u to,a i neznam gdje se to nalazi?
Hvala
Imam svoj đir ;)

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #22 : 03 Ožujak, 2016, 19:28:29 »
Ako ti je taj fly kao sa slike 2T motor, pretpostavljam odblokiran.

Skida se prsten s variomata
Odreze se slijepa cijev na grani auspuha
Ona cijev koja izlazi iz grane auspuha i ulazi u crnu kutijicu se ne sijece, jer ce ti jako brzo nastradati katalizator
Stavi se dizna 58-60 da imas iskoristivost na punom gasu, inace samo puse zrak kroz auspuh.
Gumeno koljeno koje ulazi u karburator i filter zraka, spoj sa karburatorom mora biti cvrst, inace ako se vezica slabo dotegne tu vuce fals. Najbolje staviti metalnu selnu.

Mora ici 70-75kmh po satu.

Udoban skuter, samo sto ima tvrdi sic, to mi nije jasno.

I samo gas.

Skuter je ovaj sa slike. Sad ide 70kmh,na servisu su mi skinuli blokadu ( ali neznam koju,vj. elektronicku )
Sto se tice prstena,moze li remen iskocit ako ga skinem?
I moze li pojasnjenje,kakva dizna jer se ne kuzim u to,a i neznam gdje se to nalazi?
Hvala
nema ti skuter elektronicku blokadu. skinuli su ti mehanicku. nemoze ti iskociti remen. dizna ti se nalazi u karburatoru/fergazeru/rasplinjacu.   pitaj na servisu di su ti skidalu blokadu jesu li stavili vecu diznu?

Offline Marko97hr

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Fly 50
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #23 : 03 Ožujak, 2016, 19:32:36 »
Ako ti je taj fly kao sa slike 2T motor, pretpostavljam odblokiran.

Skida se prsten s variomata
Odreze se slijepa cijev na grani auspuha
Ona cijev koja izlazi iz grane auspuha i ulazi u crnu kutijicu se ne sijece, jer ce ti jako brzo nastradati katalizator
Stavi se dizna 58-60 da imas iskoristivost na punom gasu, inace samo puse zrak kroz auspuh.
Gumeno koljeno koje ulazi u karburator i filter zraka, spoj sa karburatorom mora biti cvrst, inace ako se vezica slabo dotegne tu vuce fals. Najbolje staviti metalnu selnu.

Mora ici 70-75kmh po satu.

Udoban skuter, samo sto ima tvrdi sic, to mi nije jasno.

I samo gas.

Skuter je ovaj sa slike. Sad ide 70kmh,na servisu su mi skinuli blokadu ( ali neznam koju,vj. elektronicku )
Sto se tice prstena,moze li remen iskocit ako ga skinem?
I moze li pojasnjenje,kakva dizna jer se ne kuzim u to,a i neznam gdje se to nalazi?
Hvala
nema ti skuter elektronicku blokadu. skinuli su ti mehanicku. nemoze ti iskociti remen. dizna ti se nalazi u karburatoru/fergazeru/rasplinjacu.   pitaj na servisu di su ti skidalu blokadu jesu li stavili vecu diznu?
Aha,mehanicka blokada je taj prsten jel tako?
Sta bi jod mogao promjeniti ili dotjerat da ide bolje?
Imam svoj đir ;)

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #24 : 03 Ožujak, 2016, 19:34:50 »
Ako nemaš pojma o skuterima onda ti je sasvim svejedno jel nosio pol skutera rezerve i 20 kila alata ili išo praznih đepova kad i onako nebi znao ustanoviti kvar niti zamjeniti nešto, zato sam ti reko ne uzimaj ništa osim 2-3 sendvića, može i 4 i litru-dve soka i neke kraševe napolitanke onako malo da imaš neš slatko za gricnut i to je to. normalno ponesi si mob, ako znaš spoji si auto punjač na skuter da možeš putem punit mobitel ako ti se isprazni od navigacije..
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #25 : 03 Ožujak, 2016, 20:01:16 »
Ako ti je taj fly kao sa slike 2T motor, pretpostavljam odblokiran.

Skida se prsten s variomata
Odreze se slijepa cijev na grani auspuha
Ona cijev koja izlazi iz grane auspuha i ulazi u crnu kutijicu se ne sijece, jer ce ti jako brzo nastradati katalizator
Stavi se dizna 58-60 da imas iskoristivost na punom gasu, inace samo puse zrak kroz auspuh.
Gumeno koljeno koje ulazi u karburator i filter zraka, spoj sa karburatorom mora biti cvrst, inace ako se vezica slabo dotegne tu vuce fals. Najbolje staviti metalnu selnu.

Mora ici 70-75kmh po satu.

Udoban skuter, samo sto ima tvrdi sic, to mi nije jasno.

I samo gas.

Skuter je ovaj sa slike. Sad ide 70kmh,na servisu su mi skinuli blokadu ( ali neznam koju,vj. elektronicku )
Sto se tice prstena,moze li remen iskocit ako ga skinem?
I moze li pojasnjenje,kakva dizna jer se ne kuzim u to,a i neznam gdje se to nalazi?
Hvala
nema ti skuter elektronicku blokadu. skinuli su ti mehanicku. nemoze ti iskociti remen. dizna ti se nalazi u karburatoru/fergazeru/rasplinjacu.   pitaj na servisu di su ti skidalu blokadu jesu li stavili vecu diznu?
Aha,mehanicka blokada je taj prsten jel tako?
Sta bi jod mogao promjeniti ili dotjerat da ide bolje?

osim skidanje blokade i malo vece dizne kako je rekao corector nista bez dodatnog ulaganja novaca. a koliko ima smisla na zracnjaku to neznam. bude vec netko napisao tko zna.

ovo kaj veli zvonkec je tocno. ako neznas nista napraviti nemoj nositi hrpu alata, jedino ako ide s tobom netko tko zna.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #26 : 03 Ožujak, 2016, 20:10:35 »
Stari, ako si napravio vec par tisuca km i zadovoljan si, onda ne razbijaj glavu - motoric je spreman!

Samo gustaj! I sa 50ccm mozes se lipo zabaviti! Tko voli motore, vozit ce bilo sto samo da ide :)

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #27 : 03 Ožujak, 2016, 20:19:40 »
Kad ti se raspadne taj serijski auspuh (a nece dugo, prvo ce biti glasniji) i ako se budes odlucio na neki drugi, onda si uzmes takav bez katalizatora, ili pak leo vince tt, giannelli extra, i uz to dodas malossi ili polini variomat. Skuter ce ti ici preko 80kmh po satu, realnih 80kmh. Ali najbitnije je sto ce voziti pod normalno koliko ti je trenutno maksimalno.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Marko97hr

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Fly 50
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #28 : 04 Ožujak, 2016, 07:21:26 »
Stari, ako si napravio vec par tisuca km i zadovoljan si, onda ne razbijaj glavu - motoric je spreman!

Samo gustaj! I sa 50ccm mozes se lipo zabaviti! Tko voli motore, vozit ce bilo sto samo da ide :)

Ma meni je odlican... Prosle godine u 3 mjeseca po murteru,malo do tribunja,pirovca i sibenika i napravilo se oko 2500km..
Imam svoj đir ;)

Offline Marko97hr

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Fly 50
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #29 : 04 Ožujak, 2016, 07:24:22 »
Kad ti se raspadne taj serijski auspuh (a nece dugo, prvo ce biti glasniji) i ako se budes odlucio na neki drugi, onda si uzmes takav bez katalizatora, ili pak leo vince tt, giannelli extra, i uz to dodas malossi ili polini variomat. Skuter ce ti ici preko 80kmh po satu, realnih 80kmh. Ali najbitnije je sto ce voziti pod normalno koliko ti je trenutno maksimalno.

Sta serijski ne traju dugo? Razmisljao sam o giannelia uzet...
Posto je to zracno hladenje, i preko ljeta kad se duze vozim bude me strah da se ne pregrije il nes, jel postoji neki termostat za temp za ugradit da mogu pratit ili nesto slicno?
Imam svoj đir ;)

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #30 : 04 Ožujak, 2016, 07:47:24 »
Gle, makina je nova i dok god vozis normalno, ne full gas, bit ce to sve ok...
Ne tribas se bojati. A i za auspuh, nece to tako brzo otici, sa tim tempom prije ces doci do 20.000km nego sto se raspadne...

I realno, koliko vec pisemo o tom putovanju, mogao si vec otici i vratiti se  :) i pisati kako je bilo na putu  ;D

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #31 : 04 Ožujak, 2016, 14:03:44 »
Stari, ako si napravio vec par tisuca km i zadovoljan si, onda ne razbijaj glavu - motoric je spreman!

Samo gustaj! I sa 50ccm mozes se lipo zabaviti! Tko voli motore, vozit ce bilo sto samo da ide :)

Ma meni je odlican... Prosle godine u 3 mjeseca po murteru,malo do tribunja,pirovca i sibenika i napravilo se oko 2500km..

Haha jel ti vozis moj skuter mozda? Ja sam sve to isto napravio s istim skuterom kao tvojim.

Evo da ti kazem sta se sve desilo u par godina otkako je kupljen nov iz salona.
Svaki put kad odstoji po nekoliko mjeseci jako tesko pali, na vakum crijevu ima neka glupost koja je onemogucavala dobar podtlak.
To je rijeseno i od tada je super.
Skinute blokade
Pukao mi lijevi retrovizor na zglobu mutavom
Spigala se kazaljka od goriva od sunca
Probusio gumu s U cavlom na 2 mjesta nakon 500km, cavao dug preko 10cm
U auspuhu je otpao nakon 1500km jedan mali prigusivac i sada kresti lagano

Ja mislim da je to to, sve u svemu udoban skuter iako je sic tvrd, i sto ima pola tone kad ga dizes na centralnu nogaru pa je problem zenama.
Odlican je i za makadama, nema di nisam bio na Murteru. Isao je 75kmh dok je bio nov, ali nakon 2000km vec je 70kmh plafonjera.

Radio bih mu stavio spuh i multivar, ali ne smijem zbog drugih osoba da ne izginu.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #32 : 04 Ožujak, 2016, 14:13:02 »
Posto je to zracno hladenje, i preko ljeta kad se duze vozim bude me strah da se ne pregrije il nes, jel postoji neki termostat za temp za ugradit da mogu pratit ili nesto slicno?
Jednom za sva vremena oko te fame i pregrijavanja,AC mašina ak ne vuče falš i ak je karb propisno naštelan se NE može pregrijat da voziš ful gas bez prestanka do amerike i nazad,skuteri imaju prisilno zračno hlađenje nije to tomos koji se hladi strujanjem zraka u vožnji

Btw termostatom se ne mjeri temperatura,termostat je sklop koji otvara i zatvara protok rashladnoj tekućini

Offline Marko97hr

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Fly 50
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #33 : 05 Ožujak, 2016, 10:15:41 »
Stari, ako si napravio vec par tisuca km i zadovoljan si, onda ne razbijaj glavu - motoric je spreman!

Samo gustaj! I sa 50ccm mozes se lipo zabaviti! Tko voli motore, vozit ce bilo sto samo da ide :)

Ma meni je odlican... Prosle godine u 3 mjeseca po murteru,malo do tribunja,pirovca i sibenika i napravilo se oko 2500km..

Haha jel ti vozis moj skuter mozda? Ja sam sve to isto napravio s istim skuterom kao tvojim.

Evo da ti kazem sta se sve desilo u par godina otkako je kupljen nov iz salona.
Svaki put kad odstoji po nekoliko mjeseci jako tesko pali, na vakum crijevu ima neka glupost koja je onemogucavala dobar podtlak.
To je rijeseno i od tada je super.
Skinute blokade
Pukao mi lijevi retrovizor na zglobu mutavom
Spigala se kazaljka od goriva od sunca
Probusio gumu s U cavlom na 2 mjesta nakon 500km, cavao dug preko 10cm
U auspuhu je otpao nakon 1500km jedan mali prigusivac i sada kresti lagano

Ja mislim da je to to, sve u svemu udoban skuter iako je sic tvrd, i sto ima pola tone kad ga dizes na centralnu nogaru pa je problem zenama.
Odlican je i za makadama, nema di nisam bio na Murteru. Isao je 75kmh dok je bio nov, ali nakon 2000km vec je 70kmh plafonjera.

Radio bih mu stavio spuh i multivar, ali ne smijem zbog drugih osoba da ne izginu.

Hahahah,to se i meni desavalo dok sam jo baotiana vozio :D
Svako proljece nakon nepaljenja par mjeseci verglo sam ga po 20 puta dok nije dao zna zivota hahaha...
Ubiti,cijev koja je spojena na karburator sam maknuo i napravis vakum na toj cjevi,stavi ruku ili nesto da ne vuce zrak, i upali odma ;)
Sto se tice sica,tvrd je ali moze se predurat nekako :D
A sto se tice kazaljke goriva,na sve i jednom skuteru koji sam imao nije valjala,pa cak ni na ovom piaggiu!
Kad ej rezervar pun dobro pokazuje,ali cim dode do pola rezervara,odma ili pokazuje da je skoro prazan ili da je fl pun hahaha
Imam svoj đir ;)

Offline Yield

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #34 : 16 Ožujak, 2016, 23:48:21 »
Kojim putem i cestama planiraš ici?

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #35 : 17 Ožujak, 2016, 06:32:23 »
i jel smjer sisak-sibenik ili sibenik-sisak?

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #36 : 17 Ožujak, 2016, 09:46:50 »
Sisak-Petrinja-Glina-Vojnić-Slunj-Plitvicka-Jezera-Korenica-Udbina-Gracac i onda moze birati Obrovac-Benkovac-Sibenik ili Knin-Drnis-Sibenik.

Obicno su te rute najcesca opcija (D1 cesta) jer su najbolji i najbrzi put :dontknow:


Za one neumorne treba uklopiti magistralu  :glasses9:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #37 : 17 Ožujak, 2016, 10:32:05 »
Korektoru kad ćemo za Crikvu?
Dalje ne bi,mislim ne znam ni jel bi i to,moram ciljat dane kad je Zvonkecova prikolica doma  ;D

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #38 : 17 Ožujak, 2016, 11:26:49 »
MA crikva je pljuga. Do Karlovca doletiš , e a onda malo brijegovi daju problem remenu jer se rastegne ali kada se kreneš spuštat.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Milina jedna , pa magistrala zavoji , mogao bi do Dubrovnika tom cestom. Jednostavno te vuče da ideš dalje.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sisak - Šibenik sa Piaggio fly 50 2015 god.
« Odgovori #39 : 17 Ožujak, 2016, 11:48:07 »
Crikva mi je svaki treci vikend u prosjeku za ljetne sezone  :laughing7:

Ove godine planiram cestom kroz Breze na Novi Vinodolski, onak vise za chill  :ljetodobar:

A tu su i novi seleni  :toothy10:


Samo ima jedan problem, vozio sam par dana za redom novog runnera, i kad sam se vratio na starog, onih 12 cola me ubilo u pojam  :icon_scratch:

Jbg veci kotaci.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<