Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SR50R Factory nakon promjene kilometar sata trazi code/nece upaliti  (Posjeta: 1700 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline _Almin_

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 47
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Ditech
  • Moja Kaciga: bila Nolan
Pozdrav,

imam sr50r factory, kojem je stari sat poceo da ludi (obrtaji nekad ne rade, displej nekad otkaze, pali se check lampica iako u diagnostici nema nikakvih gresaka-iako sam kompletnu masinu drugu postavio sa svom elektronikom, pumpom, relejima znaci sve sve), i iz tog razloga kupim novi kilometar sat. Naravno sada novi kilometar sat cim sam ga spojio trazi code i nece da upali. dakle ne mogu uci u meni niti bilo sta drugo. To mu je kao code kljuc kod auta, koji je pohranjen u kilometar satu.
Procitao sam na njemackom nekom sajtu da se to moze izbjeci, ali taj iz zakonskih razloga to nije htjeo opisati kako.
Da li neko zna nacin kako to mogu izbjeci?
cak sta vise sumnjam da je i moj skuter kod prethodnog vlasnika prepravljen po pitanju tog code kljuca mozete pogledati na slici pa i sami prosuditi...

Da napomenem novi sat sam kupio od covjeka koji je prvi vlasnik skutera, i kod kojeg je sasvim normalno radio sat, i bio mu je servisni code 45256, ali ovdje se ocito radi o drugoj vrsti code koji mi trazi sat.

Sa starim satom, skuter radi, pali i vuce bez problema, samo sto stari sat pravi gore navedene probleme...



Hvala :)
« Zadnja izmjena: 29 Veljača, 2016, 09:57:25 _Almin_ »