Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ditech naravno ne pali  (Posjeta: 2278 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel1110

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr50
ditech naravno ne pali
« : 27 Veljača, 2016, 15:35:30 »
radi se o ditechu.i ne pali trenutno.kupio sam ga sa napravljenom generalkom na motoru,novi klip cilindar karike  i plovna ispravna radilica kompresiju ima.ostalo sve je bilo u dijelovima ali su svi djelovi na broju.sve sam sastavio.čašicu gumice injektore resetirao greške tps.pumpa radi i nabija pritisak preko 6 bara.zeleni injektor baca tanko i daleko skoro 2m.plavi injektor isto radi finu maglu.kompresor na njemu je slab.ali sam spojio na kučni kompresor  3ali ne pali.uzeo sam sa ispravnog skutera oba injektora i regulator pritiska ali ništa promjenio 3 sviječice.iskru baca.ono kaj sam primjetil je sljedeče:nakon samo 5 sec verglanja sviječica je jako mokra.odspojio sam kompresor i stavio manometar na crijevo za zrak koje ulazi u kučište injektora,kad zaverglam napravi se kontra pritisak 3 bara.znaci kad zaverglam zrak krene prema kompresoru.neznam dali je to normalno.skuteru jako malo fali da upali ali nikako probao sam malo start speja špricnuti ali isto ništa.več tj. dana me zaj...molio bi koji savjet.

Offline Lenko

  • moderator
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zemun
  • Moj Skuter: Aprili SR 50 Di Tech
  • Moja Kaciga: XXX
  • MojSpuh: ZX
Odg: ditech naravno ne pali
« Odgovori #1 : 15 Travanj, 2016, 11:00:11 »
Prvo pogledaj da li svećica baca iskru...i budi siguran da je ulje full sintetika...pa onda probaj sa novom svećicom i kućnom kompresorom, ali stavo na 6 bara......

Offline mijatovic84

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech
Odg: ditech naravno ne pali
« Odgovori #2 : 31 Kolovoz, 2017, 01:15:17 »
I sta bi na kraju,jesi li resio problem,sta je bio kvar?