Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Savjeti Yamaha YZ 250  (Posjeta: 16095 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline avr freak

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1330
  • Spol: Muški
  • powered by buxa! ','
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Bravarija, Sefovi, Stolice
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: Savjeti Yamaha YZ 250
« Odgovori #20 : 19 Veljača, 2016, 11:46:11 »
oni su predviđeni za to :)
Quad yz450f je isto kaj i cross masina, nema razlike u njima osim 4 kotaca i te stvari. Atv nema tako cesti sesvisni interval ni pola i izdrzi dugo,
no sami atv nisam imal prikike proucavati tako da neznam iz prve ruke ponasanja kaj se toga tiče.
« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2016, 18:22:57 avr freak »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16878
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Savjeti Yamaha YZ 250
« Odgovori #21 : 19 Veljača, 2016, 12:55:00 »
kroseri i kvadovi su rupe bez kraja i to mora svakome biti jasno
ti motori su napravljeni da svake druge godine uteras 10000kn u njih
jer se trose jer se sve na njima razjebe i rabljenih djelova nema koji bi valjali
jer to su motori koji trpe ekstreme i takav je i racun
sve odlazi amotizeri, plastike, dosjedi ventila ventili  sve sve sve
ne postoji 10 godina stari ktm i sl. koji vozi i ispravan je a da nije neko skipo ozbiljne pare u njega

ako neko misli da ce jeftino preci onda se zaj#bo, pogotovo ovi koji kupuju rabljene motore
a ovi koji prodaju dvije tri sezone stari motor su nista bolji
kupi, vozi, zakolje ga vidi kolko kosta rebuild i onda ga prodaje i ako imas peh
kupujes projekt i rupčinu za novce mislis kak si dobro prosao dok ne vidis kaj sve treba raditi

bjezi od toga uzmi rade neki motor koji nije za ekstremne sportove i u kojeg neces porinuti 2000e

« Zadnja izmjena: 20 Veljača, 2016, 09:04:32 JogFromYamaha »

Offline martin gpr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: peugeot trekker,er-5
  • Moja Kaciga: suomi, nolan
  • MojSetup: original 100
  • MojSpuh: original
Odg: Savjeti Yamaha YZ 250
« Odgovori #22 : 08 Travanj, 2016, 22:57:18 »
evo prijatelj je kupio hondu cr 250 1992 godiste za 2500 kuna hmmmmm ehhhh zadnja cjena kolko ga je kostao je 15000 kuna  3 mjeseca slaganja i sam je sve slagao jer je majstor znaci nije mehanicara placao znaci motor je kupljen sa puknutim klipom i zdrapanim lagano cilindrom u doljnjem dijelu i svi lezajevi su prozujali jer je bila vodena psopisala znaci sve novo u masini osim cilindra 3500 kuna u jakopcu sastavio je motor prvi dan je opal jedno 4-5 puta na livadi s tim da decko nije amater jer vozi cbr 600 f od 3 srednje  a ima 24 godine prvi dojmovi sa voznje 20 minuta voznje po livadi treses se ko alkoholicar na odvikavanju places od bolova i imas osjecaj ko da te neko lemal bez prestanka 20 minuta znaci tu nema milom kretanja taj motor i u startu ili stoji ili odleti nema onog laganog doziranja kumplunga a do 3 brzine nesmijes malo bolje stisnuti gasa jer te prebaci na leđa ja sam imao cr 125 97 godinu ali razlika je velika od starta momenta do krajnje brzine  a razlika između skutera i tog crossa hmm ko da se utrkivaju fico i ferarri a sto se tice servisa to su price ako vozis trke  ali ovako amaterski jednom ili 2 puta godisnje promjenis klip za 800 kuna i vozi moj cr 125 je imal pixu i tak je pila pojedena da je novi klip imao lufta puno u koju god stranu i ja reko sad ga skrpam i prodajem i vozio sam se jos nekih 50 rs i prodao ga u kz covjeku i dođem u kafic nakon malo manje od godinu dana i lik me skuzi i veli da je kupio cr125 od mene i kaze da je pre zadovoljan i da pali ko mina i nista mu nije stalo i nista na njemu nije mjenjao tako da te price da se raspadaju su gluposti jbg mnogi tjeraju a skrti su dati 800 kuna za klip 2 puta na godinu pa im pukne klip ili zacvika i onda vele nevalja  ili curi voda pa usarafe saraf u vodenu da ne curi van i onda curi u masinu i napravi emulziju i odeju svi lezajevi a da su umjesto tog sarafa dali 50 kuna za 2 semeringa i promjenili  nikom nista i nebi bilo poslje takvog velikog troska

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: Savjeti Yamaha YZ 250
« Odgovori #23 : 08 Travanj, 2016, 23:17:17 »
Jel zbilja ovo cross? haha
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ostale-marke-200-cm3-ruski-cross-motor-oglas-17568125

Ma nebih nista uzimao ispod 350ccm jedino da je taj cross icemu jer "katapultira" koliko je jak. Dosta mi je tih 50-ica i 125-ica. Jedino ovak malo sa skutercicima zafrkanciju raditi.

Gileru sam htjeo dati jer sam napravio generalku, sve sam u masini promjenio sto se dalo promjeniti, a nemam gdje ju nabaciti na ramu. Prodao bih ju ali mi fale neki dijelovi na rami pa nitko bas nije pretjerano zainteresiran, a ja ju opet necu dati za 200€ jer su papiri uredni itd.
a sine, nisi vise mogao bit u krivu... 250 4t na stazi jedva iskoristis, a baca ko mutav, a di je jos 450?

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Savjeti Yamaha YZ 250
« Odgovori #24 : 09 Travanj, 2016, 13:04:34 »
Jel zbilja ovo cross? haha
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ostale-marke-200-cm3-ruski-cross-motor-oglas-17568125

Ma nebih nista uzimao ispod 350ccm jedino da je taj cross icemu jer "katapultira" koliko je jak. Dosta mi je tih 50-ica i 125-ica. Jedino ovak malo sa skutercicima zafrkanciju raditi.

Gileru sam htjeo dati jer sam napravio generalku, sve sam u masini promjenio sto se dalo promjeniti, a nemam gdje ju nabaciti na ramu. Prodao bih ju ali mi fale neki dijelovi na rami pa nitko bas nije pretjerano zainteresiran, a ja ju opet necu dati za 200€ jer su papiri uredni itd.
a sine, nisi vise mogao bit u krivu... 250 4t na stazi jedva iskoristis, a baca ko mutav, a di je jos 450?

a di je tek cvajo 250...

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Savjeti Yamaha YZ 250
« Odgovori #25 : 14 Travanj, 2016, 00:24:21 »
Nadam se da smo pomogli. Ako želiš motor za enduro vožnju ja bi na tvojem mjestu gledao yamahu dt 125, jako zahvalan motor, dijelovi nisu toliko skupi i sa normalnom generalkom ide i do 30000km bez ikakvih problema

I više,moj je odradio duplo više. Tko ne vjeruje,ne mora  :toothy11: