Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prituzba .....  (Posjeta: 22532 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Prituzba .....
« : 04 Veljača, 2016, 11:59:41 »
Svaka cast ljudima koji su digli ovaj forum,al neki moderatori su tu cista sramota!!!

Da pocnem lijepo,necu rec nista ruzno preko foruma,jer nezelim bit mudonja tu i glumit nesto,nego ako bude prilike uzivo cu ispljuvat koga imam pa kom krivo kome zao!

Najveca sramota ovog foruma je steef,covjek ima pik na nekim ljudima od samog pocetka i drzi se nekim gospodinom iza moderatorskog imena,dalje,covjek mi svaki put kad se javio u vezi neke progreske na forumu javio se bahato kao i njegov kompanjon grale,ako sam ja na forumu 5 godina to mu ne daje za pravo da se on meni javi,tj obojica da mi se jave "jos jednom ovakav oglas ide ban tjedan dana"i slicne poruke,SRAMOTA.!

da ne duljim....


Nakon svega,ovaj miha,sta sam mu slao dijelove i radi kojig 60 kuna sam ja dobio "oprez na trznici",ma nemam sta rec,vidilo se i samo da nisam na forumu,nit sam dizao postove ni nista,znaci covjeka nema na forumu,i jos mu kazem javi mi se na viber ili me cimni kad ti stigne paket ili ako bude kakvih problema jer nemam preko cega doc na forum ni bit tu,NI TO NIJE NAPRAVIO,reko javi se na fejs isti krc link je na profilu, NI TO NIJE NAPRAVIO!!!! I onda se mene optuzuje da ja nisam poslo dio a dio je poslan + jos neki dijelovi viska sta mi nije trebalo,a gdje je zapelo mene se pita nakon 3 i nesto mjeseca a ne nakon 2-3 dana sta nije paket doso,helou???? Sad se covjek sjeti pitat di je sta je i jos da ja odem na crvenu listu radi pisljivih 60 kuna,iso bi zajebat nekog za 60 kuna??? Pa ljudi dobijaju od mene djelove,dzabe posaljem nekom ako nesto treba a imam viska,a ja bi covjeka iso krast tu za 60 kuna? daj slusajte se
« Zadnja izmjena: 10 Veljača, 2016, 11:00:53 eladio »

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Prituzba na kompletan forum
« Odgovori #1 : 04 Veljača, 2016, 12:52:10 »
:predstava:   Cekam , samo cekam   :toothy10:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prituzba na kompletan forum
« Odgovori #2 : 04 Veljača, 2016, 13:33:24 »
sto se tice steefa i graleta, bilo je vec dosta na njih prigovora, te iako im takticnost nije jaca strana, to ne znaci da nisu u pravu jer uvjek argumentiraju svoje postupke, pa molim da imate i vise razumjevanja za njih te se drzite nekih po meni vrlo jednostavnih uputa koje generalno vrijede na svim forumima i bit ce sve u redu..   :icon_thumright:

sto se tice 60kn, ako je samo to problem to rijesis s covjekom i vrlo brzo ces se maknuti s liste
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Prituzba na kompletan forum
« Odgovori #3 : 04 Veljača, 2016, 13:52:04 »
sam sam ceko  :icon_biggrin:

sramota foruma su klinci,neodgovorni i bahati bez osnove kulture i kucnog odgoja.
takvi neodgovorni zavlace ljude i danima nemru poslat dijelove mada im je para uplacena na racun i zbog takvih nekom skuter stoji raskopan 2-3 tjedna radi dijela koi kupuje za pisljivih 60kn
zbog takvih je rubrika dobri i losi trgovci puna i to zbog mizernih cifri poput ove od 60 kn.
zbog takvih stariji clanovi su se pobrali sa foruma a ovi ostali ne objavljuju oglase zbog cidanjenja oko par kn,isto tak ni ja.

u 5 godina kolko si na forumu mogel si odavno naucit par tih osnovnih pravila pa te niko nebi trebal opominjat,tj nebi trebalo te opominjat ko starijeg clana foruma.

to kaj ti nisi dolazil na forum nije moj problem,ko ni problem foruma,ako imas kak na fejs,viber,whatsup i slicno,onde se mores spojit i na forum.
s tim da znas da je otvorena prituzba na tebe i to ne prvi put i valjda je tebi u interesu rijesit stvar..
a drugo,godinu dana nisi bil na forumu a komentiral si temu otvorenu od strane clana mihe u studenome.
najbolje da smo te pismeno postom obavijestili da rijesis repove oko trgovine.

nadalje,za svaki paket koi paselj dobijes u posti potvrdu kojom si mogel dokazat da si poslal paket..
a to da paket ne dodje ni 10 dana nakon kaj je navodno poslan je glupost,ko i to kak postari kradu pakete.

hvala  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Prituzba na kompletan forum
« Odgovori #4 : 04 Veljača, 2016, 14:56:09 »
meni je interesantno kak uvjek paketi nestaju il ne stižu na vrijeme il pošta krade kad dotični aprilija šalje, a od svih normlanih članova paketi stižu uredno. Ja i miha smo trgovali preko foruma 4-5x i još tolko mimo foruma za stvari koje nemaju veze sa skuterima, mjenjali se za razne dijelove pi*darije itd i sve je uvjek bilo kako treba i na vrijeme. znaći sigurno desetak puta smo trgovali sveskupa i svaki paket poslan s obje strane je stigao onako kako je i rečeno, tj u roku od 3 dana od dana slanja..  da definitivno je problem u forumu slažem se, ako mi kojim slučajem ne stigne paket znam koga ću okrivit, forum naravno, eladia, štefa i graleta..
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prituzba na kompletan forum
« Odgovori #5 : 04 Veljača, 2016, 16:59:21 »
Samo da dodam svoje iskustvo s gubljenjem paketa.:)

Ja sam poslao i primio preko 8000 posiljaka i samo jednom se raspao paket jer je nezgodno ispao u posti. Odmah me djelatnici zvali sta je trebalo biti unutra, da nebi slucajno nesto nedostajalo.

Dakle nikad se nije izgubio niti netragom nestao!

Jos cu pribrojiti par osoba i dolazimo do sigurne brojke oko 20 000 poslanih primljenih posiljaka bez problema unutar Hrvatske.

Priznajem, par puta se "zagubio" paket, ali ga jednostavno nisam ni poslao. Nisam radio ono sto se inace radi, nego sam peglao dugove. :laughing7:


Paketi se izgube na forumu, ne u posti!
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Prituzba na kompletan forum
« Odgovori #6 : 04 Veljača, 2016, 17:23:37 »
Kao dugogodisnji clan foruma, i samim time dio kompletnog foruma, molim pokretaca teme da promijeni iznimno uvredljivi naslov iste.

Unaprijed zahvaljujem.

 Doomsday
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline miha12357

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna black edition
  • Moja Kaciga: ARC
  • MojSpuh: leovince zx
Odg: Prituzba na kompletan forum
« Odgovori #7 : 04 Veljača, 2016, 17:35:33 »








a ko je tu lud...i ne nije stvar u tih par kn vec je stvar principa...neko nema i jedva skupi jel mu treba neki dio da bi se vozio...kakav covjek mozes bit... i na slikama se vidi u kolko je min sta poslano a kamoli datum...stoga o cemu se ima vise pricat
« Zadnja izmjena: 04 Veljača, 2016, 17:44:40 miha12357 »
Cvajo power..

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Prituzba na kompletan forum
« Odgovori #8 : 04 Veljača, 2016, 17:41:46 »
stvarno neozbiljan korisnik ovog foruma..   :BangHead: :BangHead:  miha je kriv jer ga nije podsjetio preko fejsa vibera il vacapa da pošalje paket.. jebeno miha prodam ti ja isto to kaj ti on nije poslo, za 20kn al me moraš podsjetit da ti pošaljem jer ako me ne podsjetiš sam si si kriv skupa sa cjelokupnim vodstvom ovog foruma   :laughing7: :laughing7: :laughing9: :laughing6: :laughing3:    i samo da znaš nemaš pravo žalbe nakon 2 tjedna il 3 mjeseca ako ti ne pošaljem kojim slučajem. i zabranjujem ti da mi se javljaš ovdje na PM jer nemam kako doć na forum.. i još jedna napomena ako ti slučajno padne na pamet da mi se nakon 3 mjeseca javiš di su dijelovi otvoriću temu na forumu protiv tebe    :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3:
« Zadnja izmjena: 04 Veljača, 2016, 17:56:23 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #9 : 04 Veljača, 2016, 17:42:26 »
Kao dugogodisnji clan foruma, i samim time dio kompletnog foruma, molim pokretaca teme da promijeni iznimno uvredljivi naslov iste.

Unaprijed zahvaljujem.

 Doomsday

evo ja sam ispravio prije nego bude frka  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #10 : 04 Veljača, 2016, 20:01:40 »
Slažem se sa Štefom u slovo,ponekad se možda čini da te mod jebe u mozak al idite na neki specijalizirani forum pa probajte spamat ili pisat nebuloze,opomena i ban u momentu,možeš kukat bogu i isusu džabe ti,ili otvaranje tema kakvih ima već 500 odma ti je brišu,pa se žali svetom petru,a tu dolaze novi i otvaraju po 800 hiljaditi put koje rolice idu na piaggio sa zx-om i kad mu veliš da pogleda tražilicu još se bahati ili laže da nema slične teme,a ja ih nađem min. 50,da sam ja mod zvali bi Štefa i Graleta u pomoć.
Zaspamam i ja grdo ponekad al neke granice treba bit.

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #11 : 04 Veljača, 2016, 20:19:51 »
Ispričavam se što si zbog mene i štefa postao lopov i završio na listi, stvarno nije u redu od nas.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #12 : 04 Veljača, 2016, 20:57:01 »
:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline avr freak

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1330
  • Spol: Muški
  • powered by buxa! ','
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Bravarija, Sefovi, Stolice
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #13 : 04 Veljača, 2016, 21:45:50 »
Slažem se sa Štefom u slovo,ponekad se možda čini da te mod jebe u mozak al idite na neki specijalizirani forum pa probajte spamat ili pisat nebuloze,opomena i ban u momentu,možeš kukat bogu i isusu džabe ti,ili otvaranje tema kakvih ima već 500 odma ti je brišu,pa se žali svetom petru,a tu dolaze novi i otvaraju po 800 hiljaditi put koje rolice idu na piaggio sa zx-om i kad mu veliš da pogleda tražilicu još se bahati ili laže da nema slične teme,a ja ih nađem min. 50,da sam ja mod zvali bi Štefa i Graleta u pomoć.
Zaspamam i ja grdo ponekad al neke granice treba bit.

potpis. a za ostalo ću nabaciti dobro poznatu;
tko pod drugim jamu kopa sam u nju padne.

Offline deni-scott

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 365
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: AEROX :D
  • Moja Kaciga: Airoh T600
  • MojSetup: Malossi mhr replica,yasuni R,stage 6 pro,dell 19
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #14 : 05 Veljača, 2016, 23:05:49 »
Dobro da sam vidio temu ;D ;D ;D bas sam trebao s njim trgovat..

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #15 : 07 Veljača, 2016, 21:20:55 »
@Aprilia- kad si me vec s ostatkom foruma svrstao u sljam cisto bih te volio priupitati o porijeklu svih tih silnih dijelova za razne skutere kad ih tako povoljno prodajes i jos "pride" saljes bonus dijelove u paketu. Da to nije zato jer ti je nabavna vrijednost nula ili 5 minuta straha?
..NHF- pitam cisto informativno da odagnam sumnju;-)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #16 : 07 Veljača, 2016, 21:34:19 »
@Aprilia- kad si me vec s ostatkom foruma svrstao u sljam cisto bih te volio priupitati o porijeklu svih tih silnih dijelova za razne skutere kad ih tako povoljno prodajes i jos "pride" saljes bonus dijelove u paketu. Da to nije zato jer ti je nabavna vrijednost nula ili 5 minuta straha?
..NHF- pitam cisto informativno da odagnam sumnju;-)
ima takvih više na forumu samo se skrivaju...
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #17 : 08 Veljača, 2016, 00:11:02 »
ma daj ovaj Aprilia97 ilitiga Deni Zepina je levatina teska, jednom poslovao s njim muka me uhvatila. posaljem mu cilindar od libertya 50 sa klipom za pisljivih 180kn, znaci posaljem mu da se uvjeri u stanje i nek uplati. cekao sam ga dva tjedna da uplati, tj mater da mu uplati.

podsjeca me na mene kad sam imao 16-17  :toothy12: :toothy12:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline NEOs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trnje
  • Moj Skuter: gilera runner 999
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #18 : 08 Veljača, 2016, 08:44:55 »
Eh super da sam vidio ovu temu jer su loše priče došle i do mene od više osoba. To vam je tipični sitni kriminalac koji se specijalizirao za varanje ljudi preko pošte. Jedan patološki laožov koji će do besvijesti lagati da je nešto što mu je plaćeno na neviđeno učinio, a nije. Igra na kartu prolaznosti vremena i volje oštećenog, također na ruku mu ide to što ljudi lakše prebrode manje svote koje on sebi priskrbljuje paralelno s više strana.

A na fejsu je objavio status u stilu "eh što volim kad zaradim 2000kn tjedno, a ni prst nisam pomaknuo."

Gade mi se takvi naivni jadnici i bijednici, to pokazuje zapravo da mu je inteligencija na razini glupe kokoši.


Offline miha12357

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna black edition
  • Moja Kaciga: ARC
  • MojSpuh: leovince zx
Odg: Prituzba na kompletan forum osim na doomsdaya
« Odgovori #19 : 09 Veljača, 2016, 17:11:51 »
E evo danas sam nabavio gosp.zvonaric poslo...konacno i cudno je bas kak u posti daju potvrdu kad nekaj posaljes...
Cvajo power..