Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja maxi skutera  (Posjeta: 12351 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kupnja maxi skutera
« Odgovori #20 : 26 Travanj, 2016, 11:46:18 »
treba kupiti jeftino i dobro.. to je najbolje  :laughing7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline nikola.dragicevic8

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 377
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brist
  • Moj Skuter: U potrazi...
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Kupnja maxi skutera
« Odgovori #21 : 26 Travanj, 2016, 13:31:09 »
Ako se ne razumijes u te stvari i ne radis sve sam, sa 1000 E mozes tom grobu samo dignut spomen ploču od bračkog kamena. Jbg uvijek ce bit ljudi koji te hoce zajebat, pregledat, provozat i odlučit.
Vozio:Piaggio Nrg Mc3,Gilera Runner 50,Gilera Runner VXR 200, Gilera Nexus 300, Yamaha T max ;Trenutno Vozim:  Aprilia Shiver 750

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Kupnja maxi skutera
« Odgovori #22 : 26 Travanj, 2016, 13:35:38 »
Tomi ZG uvažavam mišljenje da je i precijenjen iako je moje da je jeftin s obzirom na ostale cijene na tržištu, a posebno je pitanje da li i toliko vrijedi.

Nego, postoji li neka stranica gdje mogu na osnovu broja šasije provjeriti tačne podatke o tom skuteru, kao što npr. postoji za BMW.

I je li bio 2009-2010 model u žutoj boji uopšte?

Šta kažete na to da je uvezen iz Italije i je li to i kod nexusa sistem desno kratko svjetlo i lijevo dugo? Vidim da samo jedna strana sja.

Offline nikola.dragicevic8

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 377
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brist
  • Moj Skuter: U potrazi...
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Kupnja maxi skutera
« Odgovori #23 : 26 Travanj, 2016, 13:38:35 »
Mislim da ga nije bilo u zutoj boji nikad, mozda grijesim. To je normalno, kratko radi stalno, dugo naravno kad ga upalis. To za broj šasije ne znam gdje se moze provjerit, progooglaj malo.
A gle ovog bisera, samo primjer sta sve ljudi prodaju i koliko traže
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/nexus-oglas-15201619
Vozio:Piaggio Nrg Mc3,Gilera Runner 50,Gilera Runner VXR 200, Gilera Nexus 300, Yamaha T max ;Trenutno Vozim:  Aprilia Shiver 750

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Kupnja maxi skutera
« Odgovori #24 : 09 Svibanj, 2016, 19:22:26 »
Odustao sam od 300ie mašina, treba mi ipak nešto jače pa sam povećao i budžet.

Sada gledam Gilera 500ie od 2010 godine pa dalje, Piaggio x10 350ie ili Yamaha X max 400.

Izgledom mi se najviše sviđa X max ali je skup i bojim se cijene održavanja jer ih čini mi se malo ima tako da ne znam koliko su dijelovi dostupni.
Drugi najljepši mi je Gilera 500 pa onda x10.

Zna li neko nešto više o X maxu, malo recenzija ima na netu?
Kakvi su Nexus-i 500ie od 2010 godine i noviji?
Šta mislite o X10 350ie?

Kupiti nov ili polovan skuter?

Ludim ovih dana, jednostavno ne mogu odlučiti, koji od ova 3 i na kraju kupiti nov ili polovan.
Cijene su tolike da se može kupiti i motor za te pare ali me ipak skuter više privlači i više mi odgovara zbog više aspekata.

Vozio sam Nexus 300ie i Xmax 400.
X 10 nisam i nisam Nexus 500.
X max mi je puno bolji od Nexus 300, snaga 300 je ok ali x max je svjetlosnu godinu ispred što se tiče ciklistike i ostaloga...  :dontknow:

Svi aspekti me zanimaju, omjer uloženog dobivenog, ciklistika, snaga, cijena održavanja i td.

Ljudi, pomozite, uputite, dajte savjet.

Hvala!
« Zadnja izmjena: 09 Svibanj, 2016, 19:24:11 EmirF121 »

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Kupnja maxi skutera
« Odgovori #25 : 06 Lipanj, 2016, 19:41:16 »

Odustao sam od 300ie mašina, treba mi ipak nešto jače pa sam povećao i budžet.

Sada gledam Gilera 500ie od 2010 godine pa dalje, Piaggio x10 350ie ili Yamaha X max 400.

Izgledom mi se najviše sviđa X max ali je skup i bojim se cijene održavanja jer ih čini mi se malo ima tako da ne znam koliko su dijelovi dostupni.
Drugi najljepši mi je Gilera 500 pa onda x10.

Zna li neko nešto više o X maxu, malo recenzija ima na netu?
Kakvi su Nexus-i 500ie od 2010 godine i noviji?
Šta mislite o X10 350ie?

Kupiti nov ili polovan skuter?

Ludim ovih dana, jednostavno ne mogu odlučiti, koji od ova 3 i na kraju kupiti nov ili polovan.
Cijene su tolike da se može kupiti i motor za te pare ali me ipak skuter više privlači i više mi odgovara zbog više aspekata.

Vozio sam Nexus 300ie i Xmax 400.
X 10 nisam i nisam Nexus 500.
X max mi je puno bolji od Nexus 300, snaga 300 je ok ali x max je svjetlosnu godinu ispred što se tiče ciklistike i ostaloga...  :dontknow:

Svi aspekti me zanimaju, omjer uloženog dobivenog, ciklistika, snaga, cijena održavanja i td.

Ljudi, pomozite, uputite, dajte savjet.

Hvala!
Lako je vama koji ste na budzetu  :toothy12:
Ja idem za koji dan po nexusa 250 2008

Usput pitanje za iskusne, na sta posebno da obratim paznju kod kupovine nexusa?

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupnja maxi skutera
« Odgovori #26 : 14 Srpanj, 2016, 22:02:55 »
Odustao sam od 300ie mašina, treba mi ipak nešto jače pa sam povećao i budžet.

Sada gledam Gilera 500ie od 2010 godine pa dalje, Piaggio x10 350ie ili Yamaha X max 400.

Izgledom mi se najviše sviđa X max ali je skup i bojim se cijene održavanja jer ih čini mi se malo ima tako da ne znam koliko su dijelovi dostupni.
Drugi najljepši mi je Gilera 500 pa onda x10.

Zna li neko nešto više o X maxu, malo recenzija ima na netu?
Kakvi su Nexus-i 500ie od 2010 godine i noviji?
Šta mislite o X10 350ie?

Kupiti nov ili polovan skuter?

Ludim ovih dana, jednostavno ne mogu odlučiti, koji od ova 3 i na kraju kupiti nov ili polovan.
Cijene su tolike da se može kupiti i motor za te pare ali me ipak skuter više privlači i više mi odgovara zbog više aspekata.

Vozio sam Nexus 300ie i Xmax 400.
X 10 nisam i nisam Nexus 500.
X max mi je puno bolji od Nexus 300, snaga 300 je ok ali x max je svjetlosnu godinu ispred što se tiče ciklistike i ostaloga...  :dontknow:

Svi aspekti me zanimaju, omjer uloženog dobivenog, ciklistika, snaga, cijena održavanja i td.

Ljudi, pomozite, uputite, dajte savjet.

Hvala!

Kolki ti je buđet jer neki od navedenih (x10) se ne mogu kupit ni polovni ispod 5000€?

Cijena održavanja? Moraš ga održavat kojeg god da kupio, veći servis za maxije oko 1500kn ako si ga sam radiš (remen, rolice, klizači, ulje, filter, filter zraka, antifriz, svijećice itd.)
Gume za sve navedene do 1000kn s montažom.Rega 300-ak kn skuplja za ove od 500ccm u odnosu na 250ccm.
Za što ti treba skuter? ako za strogu gradsku vožnju ne preporučam 500-ccm, ako se radi o otvorenoj onda preporuka iznad 300-ccm pogotovo ako voziš autocestom i brzim lokalnim cestama.

Polovan ili nov, s obzirom da natežeš buđet uzmi polovan, jer se 2-3 god star skuter kupi maltene u pola cijene novog.  :icon_thumright: