Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Honda cb400 i cb400f  (Posjeta: 4611 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mario.palesic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Honda cb400 i cb400f
« : 02 Studeni, 2015, 18:56:32 »
Pozdrav ako neko zna dali je kvacilo isto na hondi cb400 82god i cb400f 75god ili ako neko zna nekog ko ima dijelove za hondu cb400f super sport 1975

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Offline kosta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: HJC symax III
  • MojSpuh: vulgaris
Odg: Honda cb400 i cb400f
« Odgovori #1 : 03 Studeni, 2015, 20:42:48 »
Viktor Honda u Prečkom/Zagreb
TDM Oldmoto dijelovi
Idi na cmsnl i tamo nađi katalosli broj pa vidi jel isto ili kaj :hello:

Offline mario.palesic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Honda cb400 i cb400f
« Odgovori #2 : 04 Studeni, 2015, 13:35:27 »
 U preckom u servisu je stajo 3mj nisu pipnuli motor  vele da nisu imali vremena ......Zvao sam hondu 2700kn samo kosara kvacila ........jeftinije mi je iz japana naruciti

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Honda cb400 i cb400f
« Odgovori #3 : 04 Studeni, 2015, 13:39:02 »
Kakav je to mrtvi servis kojeg plaćaš da motor stoji 3mj. da ga nemaju vremena pipnut,pa to treba zapalit skupa s "majstorima"

Offline gp_motori

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 52
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Honda cb400 i cb400f
« Odgovori #4 : 29 Travanj, 2017, 03:52:06 »
Ja sam imao Hondu CB 400 F Super Sport iz 1975 ;) Prodao ju prošle godine... nema ti ovdje djelova za to, otišao u hondu u puli i riejci (bilo mi usput) i pitao za pakne najobičnije..... ekipa nema taj motor u katalogu neznaju o čemu pričam, nemogu ni naručit. Ebay druže samo ebay. (pakne sviječice regler platine i gume sve sam s neta naručio, ima specijaliziranih stranica baš za taj motor, mada platine koje sam dobio su bile šrot, a nove pisalo baš za taj motor, trokirao motor ko da ima 2 cilindra vratio stare počistio ih malo i vozi, nije mi se dalo tražit refund iz amerike za 20$)

Previše me zajebavali ti karburatori i struja stalno drkaj čačkaj pipkaj po motoru svako malo trokira, kvačilo tvrdo za poludit  ljeva ruka mi došla jača od desne... a i ciklistika kočnice i sve nemože se sa običnim runnerom mjeriti... nije to bio motor za mene, ali da je gušt, je, taj zvuk.... najljepši zvuk ikad... 4 cilindra 4 (hebena) karburatora (koja stalno treba drkat a ja pojma nemam) 6 brzina.... Al jbšga kad me strah zaletit se s tim neznam dal ču stat sa tim starinskim kočnicama....na te felge nemogu ni poštene gume stavit... i kotači sa žbicama koje nisam imao gdje balansirat kad dignem ruke s upravljača samo što ne odleti prednji kraj!... jedan lik me tražio 500kn po kotaču za balansirat žbice... to je motor baš za hardcore ljubitelje i znalce koji vole prljat ruke jednom tjedno barem ;)
Imao je od prije naljepnicu na prednjem blatobranu koja sve govori... ''the bikers work is never done''

I skoro zaboravio jedan od glavnih razloga prodaje.... nisu me na tehničkom pustili jer nema ''originalan'' auspuh nego predivni 4in1 Marving Racing Exaust koji je tvornički došao 1975 sa hondom iz dučana! Bila opcija! I ne jebu me 2 %, ne puštaju, a homologacijskih oznaka ta kratka pipa iz 75'e naravno nema! A da idem tražit origigi auspuh za njega ne pada mi na pamet... bem ti pulu... dečko ko je kupio motor ga je u zgb regao bez problema, a ja isao u sve 3 stanice za tehnicki u puli i pokusavao objasnjavat pajserima da odjebu, i  ništa.... :(
« Zadnja izmjena: 29 Travanj, 2017, 04:02:05 gp_motori »