Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: S6 edge ili iphone 6plus  (Posjeta: 11247 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #20 : 03 Rujan, 2015, 19:31:45 »
e i gadi mi se kod ajfona kaj nema tipku "nazad"   glupost na kubik..

+1

Na svim mobitelima mi je glupo kad nemaju tri tipke posebno napravljene od ekrana nego se pojavljuju i micu na ekranu kao sto je na Lumia 630 a ima crni okvir oko mobitela di su mogli napraviti kao i na 520 modelu tipke na touch odvojeno

Offline STAGE 6

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
  • A jeee :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Beverly
  • MojSetup: stage 6
  • MojSpuh: stage 6
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #21 : 03 Rujan, 2015, 22:16:43 »
Ni s jednim od ova dva mobitela neces pogrijesit oba dva su vrhunski uređaji i odlicno odrađuju svoje zadatke , ja osobno imam iphone 6 i imao sam i prethodnike i vise sam nego zadovoljan tim uređajima nedavno sam imao priliku koristit samsung s6 umjeso iphona i mogu  rec da iphon nemoze nista zamjenit , puno je stabilniji od samsunga i brzi i jako jednostavniji sve ti je na dohvat ruke dok u samsung za neke stvari ipak treba malo vise pritiskat samsung se pokazao bolji s baterijom .
Uglavnom koristio sam taj s6 10 dana i jedva cekao da vratim iphon .
Nije da ovdje hvalim iphon nego je ovo moje osobno iskustvo !!
Nadam se da sam pomogao :)
:)

Offline KMet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • MojSetup: MHR Replika,Dellorto 21,Malossi Multivar,Delta Kvacilo
  • MojSpuh: Yasuni R Black
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #22 : 04 Rujan, 2015, 17:48:54 »
Ipak sam kupio S6.  ;D Zadovoljan sam s njim,sve je glatko i brzo a ni jedna aplikacija mi se nije srusila. A osjecaj u ruci kad drzis iphone 6 je bar meni ko komad plastike  ::) Da se razumijemo vrhunski je to mobitel,al je preeskup za ono sto nudi,jbte ove senzore i gasenje i paljenje tv-a i toga sto ima samsung ce iphone imat za 5godina, a do tad ce samsung vjerovatno kosit travu i cijepat ti drva.

Offline zrakoplovac

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #23 : 04 Rujan, 2015, 18:08:14 »
Ipak sam kupio S6.  ;D Zadovoljan sam s njim,sve je glatko i brzo a ni jedna aplikacija mi se nije srusila. A osjecaj u ruci kad drzis iphone 6 je bar meni ko komad plastike ::) Da se razumijemo vrhunski je to mobitel,al je preeskup za ono sto nudi,jbte ove senzore i gasenje i paljenje tv-a i toga sto ima samsung ce iphone imat za 5godina, a do tad ce samsung vjerovatno kosit travu i cijepat ti drva.
svašta ću čut... s futrolom možda je ko komad plastike  :)
čak je i solidan s6, najbliži samsung iphoneu do sad po dizajnu, sučelju i td.  ::)
:skuter:

Offline KMet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • MojSetup: MHR Replika,Dellorto 21,Malossi Multivar,Delta Kvacilo
  • MojSpuh: Yasuni R Black
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #24 : 04 Rujan, 2015, 19:06:15 »
Ne znam, dojam mi je takav isto ko ajfon 5c,prije bi uzeo 5s nego 6icu.A sto se s6ice tiče po meni definitivno najbolji android,imao sam svakakvih i bar jednom ce mu se srusit aplikacija ili ce negdi zastekat a ovaj stvarno besprijekorno leti  :toothy9:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #25 : 05 Rujan, 2015, 07:44:03 »
Jednostavno, ako imas para i nije ti zao kupi si iPhone, ako nemas para na bacanje i oces sto bolje za to sta imas uzmi si Samsung...
tako je! iphonu placas samo ime... a kvaliteta koma

Kvaliteta cega je koma? Sto je na iphoneu lose kvalitete izrade? Imaju isti standard za izradu iphonea i macbook pro-a. Jesi kad primio u ruku macbook pro i bilo koji laptop bez obzira na cijenu? Neki najjaci dell ili alienware? Meni je i da su ovi drugi 500 x bolji draze primiti mac kojem nece skripati plastike prilikom dodira hahahahaha.to mi je najjace kod tih skupih pc laptopa. Platis ga 20 000kn a on skripi ko kineski poluproizvod. I neki ovdje skupi spominjani mobiteli su takvi. Nekak su plasticni i skripaju. Dapace kod mobitela za 500kn to nije problem ali dati 3000km+ za android mobitel koji na prvi dodir cvili kao kineska lutkica je smijesno. A jos je smjesnije da ima kineskih androida koji imaju bolje performanse od 3x skupljih brandiranih android poluproizvoda.

Jednom kad svi vi shvatite da otvoreni sustavi nisu dobri bit ce vam svima lakse. Nikad se nece sustav moci prilagoditi 150.000 razlicith kombinacija hardwarea. I uvijek ce oni cjenovno manji biti promasaj. Isto kao i jeftini pc. Meni prvi Imac iz 2002 god znaci uređaj star 13 god sad radi brze nego curin laptop iz 2008. Hahaha za plakati? Imac ima od tad isti sustav bez reinstalacije. Sav hardware orginalne ugrade. Ima 768MHz proces u odnosu na 1.8GHz dual core iz laptopa. Rama ima 128MB. I brze i lijepse vrti filmove. Ko jos danas koristi pc koji je toliko star i da ima orginalnu ugradnju dijelova u sebi? Nisu njihovi proizvodi samo ime. ( da se razumijemo, nevolim ipad,iphone,iwatch, apple tv) ali volim njihovu kvalitetu izrade koju su po meni dokazali meni u 13 godina puno puta pogotovo sa mehanizmom stolne lampe. Koji nakon 13 godina, micanja i zakretanja ekrana i dalje drzi ekran tamo di ga ostavis.

iMac je kostao 2002 kao i srednja klasa pc-a po performansama.

Zapravo mi je to jedini komad elektronike uz Bang & Olufsen televizor koji radi toliki niz godina.
Sve ostalo je vec tri put mjenjano.

Zato Apple ima veliki + ispred svih za kvalitetu. :headbang:



ako ti se život svodi na apple i macintosh neznam zakaj si uopće išao eksperimentirati sa androidom?
to je kao da godinama voziš volvo i onda sjedneš u vw ili škodu..
drž se onoga na kaj si naviknuo i nemaš straha..

a ovaj s5 je vjerojatno bio s greškom, jer koji je to gogle play apk  koji ne može vrtiti 2 gb rama..
osim toga da se zarosi ispod ekrana isto tako gotovo nemoguće jer je hermetički zatvoren i vodoneporpusan.

naletio si na proizvod sa greškom i sad generalno pljuješ po svemu. a u životu baš nije sve crno-bijelo..

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #26 : 05 Rujan, 2015, 09:19:07 »
Jednostavno, ako imas para i nije ti zao kupi si iPhone, ako nemas para na bacanje i oces sto bolje za to sta imas uzmi si Samsung...
tako je! iphonu placas samo ime... a kvaliteta koma

Kvaliteta cega je koma? Sto je na iphoneu lose kvalitete izrade? Imaju isti standard za izradu iphonea i macbook pro-a. Jesi kad primio u ruku macbook pro i bilo koji laptop bez obzira na cijenu? Neki najjaci dell ili alienware? Meni je i da su ovi drugi 500 x bolji draze primiti mac kojem nece skripati plastike prilikom dodira hahahahaha.to mi je najjace kod tih skupih pc laptopa. Platis ga 20 000kn a on skripi ko kineski poluproizvod. I neki ovdje skupi spominjani mobiteli su takvi. Nekak su plasticni i skripaju. Dapace kod mobitela za 500kn to nije problem ali dati 3000km+ za android mobitel koji na prvi dodir cvili kao kineska lutkica je smijesno. A jos je smjesnije da ima kineskih androida koji imaju bolje performanse od 3x skupljih brandiranih android poluproizvoda.

Jednom kad svi vi shvatite da otvoreni sustavi nisu dobri bit ce vam svima lakse. Nikad se nece sustav moci prilagoditi 150.000 razlicith kombinacija hardwarea. I uvijek ce oni cjenovno manji biti promasaj. Isto kao i jeftini pc. Meni prvi Imac iz 2002 god znaci uređaj star 13 god sad radi brze nego curin laptop iz 2008. Hahaha za plakati? Imac ima od tad isti sustav bez reinstalacije. Sav hardware orginalne ugrade. Ima 768MHz proces u odnosu na 1.8GHz dual core iz laptopa. Rama ima 128MB. I brze i lijepse vrti filmove. Ko jos danas koristi pc koji je toliko star i da ima orginalnu ugradnju dijelova u sebi? Nisu njihovi proizvodi samo ime. ( da se razumijemo, nevolim ipad,iphone,iwatch, apple tv) ali volim njihovu kvalitetu izrade koju su po meni dokazali meni u 13 godina puno puta pogotovo sa mehanizmom stolne lampe. Koji nakon 13 godina, micanja i zakretanja ekrana i dalje drzi ekran tamo di ga ostavis.

iMac je kostao 2002 kao i srednja klasa pc-a po performansama.

Zapravo mi je to jedini komad elektronike uz Bang & Olufsen televizor koji radi toliki niz godina.
Sve ostalo je vec tri put mjenjano.

Zato Apple ima veliki + ispred svih za kvalitetu. :headbang:



ako ti se život svodi na apple i macintosh neznam zakaj si uopće išao eksperimentirati sa androidom?
to je kao da godinama voziš volvo i onda sjedneš u vw ili škodu..
drž se onoga na kaj si naviknuo i nemaš straha..

a ovaj s5 je vjerojatno bio s greškom, jer koji je to gogle play apk  koji ne može vrtiti 2 gb rama..
osim toga da se zarosi ispod ekrana isto tako gotovo nemoguće jer je hermetički zatvoren i vodoneporpusan.

naletio si na proizvod sa greškom i sad generalno pljuješ po svemu. a u životu baš nije sve crno-bijelo..

Zato kaj nisam ogranicen samo na apple. Ne sviđaju mi se neke rjesenja na iphonu/ipadu pa ih nisam htio. Mislio sam da ce s5 rijesiti problem.

Prodajes mobitel za te novce i ne testiras ga prije nego ga prodas korisniku jel sve uredu? Malo neozbiljno po meni. Ekran se rosio kad smo izlazili sa 40*C na -15*C. Na jeftinijim mobitela je bilo sve uredu. Također mu ekran nije sljakao najbolje na temperaturi ispod 4*C.


S5 zna zatrzati i stekati dok radi i to malo cesce. Jadno za jedan HE mobitel.

Zasto imam doma i pc ako mi se zivot vrti oko applea? Pa zato sto nase skolstvo od 1.razreda osnovne forsira pc. Pa da bi mogao poloziti neke predmete moras znati raditi na pc-u. One vrtualne fore sa win na macu i bootcamp nemogu smisliti. To mi je kao da netko kupi iphone da bi imao android gore. Glupo i nezamislivo

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #27 : 06 Rujan, 2015, 08:07:57 »
Na S5 se treba u postavkama deaktivirati 30-ak samsungovih aplikacija koje dolaze preinstalirane a rijetko tko ih koristi . onda radi fino kak spada. To treba znati svaki korisnik samsunga ali i htc. Tzv bloatware.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #28 : 06 Rujan, 2015, 08:33:07 »
Na S5 se treba u postavkama deaktivirati 30-ak samsungovih aplikacija koje dolaze preinstalirane a rijetko tko ih koristi . onda radi fino kak spada. To treba znati svaki korisnik samsunga ali i htc. Tzv bloatware.
pa tih sranja ima doslvno svaki android.. ja ih na Asusu imam ravno 20 onemogučenih a ima još potencijalnih koje bi mogo maknut al mi se neda
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #29 : 06 Rujan, 2015, 09:16:28 »
Na S5 se treba u postavkama deaktivirati 30-ak samsungovih aplikacija koje dolaze preinstalirane a rijetko tko ih koristi . onda radi fino kak spada. To treba znati svaki korisnik samsunga ali i htc. Tzv bloatware.

Hahaha vidis o tome ti pricam. Jesam ja platio toliko mobitel da od kad ga uzmem moram sebe opterecivati sto smijem ili ne imati na njemuda bi radio brzo? Nisam se ni poceo uciti na mobitelu, a vec trebam znati di se sto nalazi da bi ga ucinio korisnim. To je smijesno. Zato bake i dedeki mogu koristiti iphone iz prve, bez nastelavanja i prenastelavanja sustava. Nazalost onda ljudi iphone zovu proizvod za kretene jer su ga napravili pametno i intiutivno. A android zovu sustavom za pametne jer ako si prosjecan korisnik i neda ti se zamarati/ neznas oko sustava/ nemas vremena za stelati sustav si kupio skoro neupotrebljivi proizvod. Moras biti korisnik koji zna koliko ti mob rama, kakav procesor, kakav ekran ima itd..mislite da to prosjecni korisnik zna? Pa ljudi auto plate 100 000 kn pa neznaju koji motor imaju nutra.   

Evo vam opet paralela sa win i mac.

Da bi na win izvuko maks performance na laptopu moras ugasiti wifi, staviti da se hard disk nikad negasi, staviti procesoru da je tvoj program najbitniji po prioritetu, oznaciti koji usb ces koristiti dok koristis program da bi imao najmanje kasnjenje zvuka i jos 3,4 stvari moras napraviti..
Na Macu samo upalis program i imas najbolje performasne. Nemoras gasiti nista, i nicemu određivati prioritete

Offline KMet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • MojSetup: MHR Replika,Dellorto 21,Malossi Multivar,Delta Kvacilo
  • MojSpuh: Yasuni R Black
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #30 : 06 Rujan, 2015, 13:18:42 »
Oko mobitela se da raspravljati,ali da je mac bolji od windowsa  :nono:  :nono:

Offline tomislav_vg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: V. Gorica
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight2
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijski
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #31 : 06 Rujan, 2015, 13:28:07 »
Na S5 se treba u postavkama deaktivirati 30-ak samsungovih aplikacija koje dolaze preinstalirane a rijetko tko ih koristi . onda radi fino kak spada. To treba znati svaki korisnik samsunga ali i htc. Tzv bloatware.

Koje su to aplikacije koje si gasio i kako si ih ugasio?

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #32 : 06 Rujan, 2015, 13:53:25 »
Koje su to aplikacije koje si gasio i kako si ih ugasio?

Nebitno. Deinstaliras sve sto ne koristis, a sto ne mozes deinstalirat - pogasis

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #33 : 06 Rujan, 2015, 14:44:12 »
Oko mobitela se da raspravljati,ali da je mac bolji od windowsa  :nono:  :nono:

Nadam se da kuzis da pricam o profi upotrebi racunala di ti se od mogucih virusa dize kosa na glavi? Di pola svijeta ima live stream eventa tipa Ultra Europe, di imas par tisuca ljudi u publici ispred koje u stvarnom vremenu pustas vizuale i miksas na led ekrane. Di si vidio PC sa 16 jezgri, 128gb rama koji ce pokretati 6x 4k projektora i jedan full hd monitor na 60fps bez da i jednom trzne na milisekundu vrteci vide fajl koji po sekundi videa zauzme 12gb radi cudne rezolucije i na to sve nabacis live video efekte koji zadnji atom procesoru i gpu vuce bez da se pregrije? Naravno u taj pc dnevno po eventu spajas 100 razlictih usb-a od razlicitih dj-a koji na sebi moze imati virus, jer na usb-u ili prijenosnom hardu od 2 TB sigurno postoji neki virus koji bi se mogao zavuci i napraviti stetu.

Nitko ti za takve aplikacije nece prihvatiti nikakav wanna be PC. Zasto? Pa da je i 30 puta jaci od MAC-a nije stabilan i nikad nece biti. Jedan thunderbolt prikljucak je omogucio da svaki bolji VJ donese svoj video sadrzaj na Macovoj TC stanici i bez prebacivanja na MAC radi preko thunderbolt prikljucka sa ogromnim fajlovima u realnom vremenu bez smrzavanja i cekanja.

Zamisli da moras 2 tb podataka prebacivati na pc i brisati svaki put kad dolazi novi dj na stage. Imas 3 minute da to obavis? Mislis da je to moguce? + sto ti nitko od dj i vj nebi pristao autorske sadrzaje prebacivati na tvoje racunalo di ih ti mozes staviti online. Koliko bi neizdanih pjesama zavrsio na internetu da se radi sa windowsima na eventima?

Win ce stici to. Hahahaha malo sutra. I to ti je stvarni svijet koristenja MAC-a koji kosta 10 000e. I s obzirom kakav event radi, to je sitnica od cijene.

Zamisli sto mozes uciniti sa dva ili tri takva uparena? Ili vise? Skoro svi svjetski festivali rade na taj nacin u industriji vrijednoj 5milijardi dolara godisnje. 

Stvarno i dalje mislis da je taj sustav smisljala budala da bi drugima prodao muda pod bubrege? Mislis da je taj stroj nepotreban u tome i samo Applov marketinski trik? 

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #34 : 06 Rujan, 2015, 14:57:38 »
Nisam znao sto znaci kad komp steka dok nisam s mac-a na windows preso :D
Isto je i kod mobova ali zadnji androidi su pohvalno dobro optimizirani.
Iphone od kad je pustio 2g pa sve do 5s tesko je koji mob mogao im parirat, ali nisu to vise razlike neke.
S6 je  zvjer koja mu moze parirat
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #35 : 06 Rujan, 2015, 17:21:47 »
Dobro Joža ovo kaj si ti naveo je brutalna profi upotreba i to sve stoji kaj veliš,al mi osim tebe koji se s time baviš nemamo potrebe za tak nečim

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #36 : 06 Rujan, 2015, 17:58:25 »
Dobro Joža ovo kaj si ti naveo je brutalna profi upotreba i to sve stoji kaj veliš,al mi osim tebe koji se s time baviš nemamo potrebe za tak nečim

Tko je ikad rekao da je mac za igranje doma? Zato i jesu sve usporedbe mac-a i pc-a vise manje uzaludne osim po tehnickim karakteristikama. Svaki od mac modela ima svoje mjesto upotrebe u pro svijetu dok pc tu moze biti u programiranju. Sve zahtjevne zadatke od grafike, dizajna, obrade video sadrzaja, obrada audio sadrzaja, produkcija, live stream radi mac u odnosu da na jedan pc imas 300 mac racunala. Igranje igrica nije ni u pola zahtjevno kao igranje video obrada recimo 6k filmica.

Znas zasto sam naveo brutalnu profi upotrebu? Zato da ljudi shvate sto mac-ovi rade u stvarnom svijetu nasprem pc-a koji su kao bebe koji sluze uglavnom za igranje igrica.

Offline suni

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški
  • Osobni tekst
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50 sp 2013
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Neide
  • MojSpuh: Tezi od mene
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #37 : 06 Rujan, 2015, 21:09:28 »
Josip ja imam s5 vec 14mj ne da mi nije zasteko vec nije nikad bilo problema s njim nikakvih mobitel super i ne skripi kad ga primim u ruke hahaha to su gluposti nisam u zivotu primio mobitel koji skripi a na primao sam ih se puno tako da imo sam ios i android i android je tolko napredniji i bolji da to nisu istine
Samo gas

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #38 : 06 Rujan, 2015, 21:59:08 »
Josip ja imam s5 vec 14mj ne da mi nije zasteko vec nije nikad bilo problema s njim nikakvih mobitel super i ne skripi kad ga primim u ruke hahaha to su gluposti nisam u zivotu primio mobitel koji skripi a na primao sam ih se puno tako da imo sam ios i android i android je tolko napredniji i bolji da to nisu istine

u kojim uvjetima koristis mobitel? jesi ga probao koristiti na - 15*C ?
 napravim ti ja  hard test mobitela, donesi mi ga na tjedan dana i kad ti ga vratim ako bude radio kao i kad si ga predao to mozes biti sretan.

gle, ako je tebi otvoreni sustav koji nije optimiziran do kraja  za ni jednu od 150 000 mogucih kombinacija napredan tko sam ja da ti govorim drugacije?  ocito problematiku oko otvorenih sustava poznajes koliko i Niko Kovac nogomet

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #39 : 06 Rujan, 2015, 22:31:05 »
Suni tu se priča o profi upotrebi kužiš,nitko od nas ne radi s mobom to kaj on radi.
To ti je ko da mehaničaru koji svaki dan šarafi aute veliš da ti je ključ iz pevca za 8kn odličan i da ne puca i ne kvrcka,a koristiš ga jednom godišnje za pritegnut rasklimana vrata od ormara.