Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: S6 edge ili iphone 6plus  (Posjeta: 11239 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KMet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • MojSetup: MHR Replika,Dellorto 21,Malossi Multivar,Delta Kvacilo
  • MojSpuh: Yasuni R Black
S6 edge ili iphone 6plus
« : 04 Kolovoz, 2015, 15:14:35 »
Zanima me vase misljenje izmedu ova dva mobitela? ne mogu se odlucit nikako,za iphone znam da je vrhunski mobitel koji nema sanse da ce se negdje srusit,a opet s6 edge hvale i tu je osmojezgreni procesor  :dontknow: :dontknow:

Offline avr freak

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1330
  • Spol: Muški
  • powered by buxa! ','
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Bravarija, Sefovi, Stolice
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #1 : 05 Kolovoz, 2015, 14:45:18 »
ja sam uvijek za ip zato jer sam ga imao a i nikakvih problema s njima do sad nisam imal koji god da je bio u pitanju. Itunes je jako dobra stvar.  Sucelje jako dobro i sve rijeseno do detalja. Na Androidu imas vise slobode Sve je na tebi, koji ti se vise svida toga si uzmi a ovo koliko cega ima sta ce ti? Imas mail, poruke, pozive i to je to. Ako trebas za ugrice igrati rade si racunalo uzmi ;D viber, wap i te aplikacije moze vec svaki mobitel primiti  :icon_thumright:

To je samo moje mišljenje, da nebi bilo zabune da pljujem po necemu i tome slicno.

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #2 : 05 Kolovoz, 2015, 14:57:25 »
Ja san dosta dugo bia na androidu i sad kad san prisa na iphone pa to je nesto neopisivo, ja predlazen iphone a samo neznan zasto bas plus pa ja jedva sa 4.7 raspolazen

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #3 : 02 Rujan, 2015, 19:31:22 »
po meni bi bilo bolje s6... procesor na iphonu 6plus je ocajan... i zbog itunesa se mozes spojit samo na komp7lap s njima... i bluetooth takoder... frend ima 6plus nepunih pola godine i mobitel ga izdaje, kamera titra, zaustavljanje programa itd... dok je samsung prica zas sebe... imao sam s2 preko tri godine i odlucio sam se ponovit s note 4... u bilo kojem pogledu android po meni je bolji
lp  :hello:

Offline wark

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • Samo pun gas al" dok se zagrije :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH Usora
  • Moj Skuter: Runner 180 FXR
  • Moja Kaciga: Airoh Cross
  • MojSetup: U potpisu...
  • MojSpuh: Serijala
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #4 : 02 Rujan, 2015, 20:35:38 »
iphone za mene dosta bolji
al opet je na tebi  hehe :)
Uf kaj si ga raširil kaj si zaspal s bijaksom u ruci?  :toothy12:

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #5 : 02 Rujan, 2015, 20:44:32 »
a znate kako ide... svaki cigan svoga konja hvali  :laughing6:

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #6 : 02 Rujan, 2015, 21:09:37 »
imao iphone3 iphone 4 ali svaki put se razocaram i opet uuzmem android... nakon cetvorke sam odustao od iphonea xd
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #7 : 02 Rujan, 2015, 21:46:50 »
imao iphone3 iphone 4 ali svaki put se razocaram i opet uuzmem android... nakon cetvorke sam odustao od iphonea xd
tako i moj stari xD navukao ga na android i uzeo s5 i reko nece imat bolji mob od mene haha

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #8 : 03 Rujan, 2015, 08:52:35 »
Svaka cast onima koji mogu trpit ios, i onima koji ga vole :laughing7:
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #9 : 03 Rujan, 2015, 09:28:24 »
Svaka cast onima koji mogu trpit ios, i onima koji ga vole :laughing7:

Svaka cast onima koji vole cistiti ram, razmisljati koliko ima cega od hardwera i jel bi neki program sljakao na mobitelu, cuvati mobitel od virusa, istrazivati koji operativni sustav najbolje radi na njihovom mobitelu..... Ima toga. Ja nisam upoznao poslovnog covjeka koji ima jos vremena za sve to pratiti. Mozda je vama sada koji radite/ neradite nesto manje zahtjevno u zivotu i zabavno to, ali kad te S5 izda na terenu jer mu fali rama, pa pocne stekati sav i resetirati se kao da kosta 100kn novi, onda ti to prestane biti zanimljivo. S5 sam imao kad je on bio novo izasao, znaci vrh sto nudi android, jer sam bio popizdio sa androidima cijenom oko 1000kn jer non stop im je nesto falilo i stekalo. 3 dan terena, S5 vise neradi u pola kako je trebao raditi. Na njemu osnovni programi+ jos 4 programa. Pokazuje da je memorija puna, da nema rama jer moram rucno gasiti programe(sve ugaseno), ispod stakla od ekrana se zarosilo!. Dodem u servis i naravno sam sam si kriv jer bas jedan od tih programa koji trebam za posao ubija mobitel. ( zamislite kad istresete toliko novaca za hajtek mobitel i jedan program ga ubije? A nemozes kupiti nista jace jer nepostoji? Tad nije bilo). Nebi covjek priznao da im je proizvod g#vn% jer sam se samo ja zalio sa tim programom. Naravno da zenskice koje idu na tome samo na face jer nista drugo neznaju i realno netrebaju takav proizvod osim za hvaliti se nisu ulozile zalbu.  Covjek i dalje tvrdi da sam si sam kriv jer program nevalja koji zamislite na iphoneu 4 radi normalno. Onda je poceo pricati o urotama od strane applea. Pa me vrijedati da obozavam apple, da sam njihov fan, na razini 4 razreda osnovne skole, i sve to jer njihov hi tech uređaj sa super uber cool otvorenim sustavom NERADI za bilo sto naprednije jer ne provjeravaju developere aplikacija jer imaju super uber cool otvoreni sustav na kojem mozes sve personalizirati. I hvale se tim. Kao da je to profesionalcima za posao potrebno? Covjeka sam ubio na kraju u mozak da je priznao da njihov proizvod nije profesionalan nego samo preskup. Mislim tko kupuje tako skupi mobitel za pozive i poruke i da bi se hvalio drugima? Ja ne. Jer mi je to bacanje para. Ali za posao bi platio za proizvod da mogu odraditi posao. 

Avantura je zavrsila prodajom tog g#vn# od poluproizvoda ispod cijene.  Ja sam među 20 000 ljudi na svijetu kojima taj program nije radio dobro.
Jel taj mobitel stvarno smece? Neznam, ali meni je proizvod zbog te cijene i nemogucnosti rada jednog programa smece.

I za kraj pogodite koji mobitel imam? (nisam apple fan ;) )  zamjenio sam S5 sa mobitelom od 500kn( cijena u ducanu za novog bez ugovora)  koji moze odraditi posao bez da mi je stricek pricao o uroti protiv samsunga/androida/ treceg svijeta/ iluminata/masona/ trokuta.

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #10 : 03 Rujan, 2015, 09:40:57 »
Kako mozete dat 5000-7000kn za ime. postoji toliko kvalitetnijih i jeftinijih mobitela

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #11 : 03 Rujan, 2015, 09:43:16 »
Uvijek je neki u nečemu bolji, kako kome, vidi koji po tebi više daje. Ili uzima kao meni npr.
Recimo ja ne volim apple jer su me već 2 puta prijavili policiji zbog prebrze vožnje u gradu dok sam imao upaljen gps i aplikaciju (ograničenje 30, a ja 45kmh sa skuterom).
Otkako imam android tu se uvijek mogu dogovoriti, samo im uplatim nešto para preko paypala i oni šute. :headbang:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #12 : 03 Rujan, 2015, 10:10:40 »
Kako mozete dat 5000-7000kn za ime. postoji toliko kvalitetnijih i jeftinijih mobitela
Čisto sumnjam da na ovom forumu sve vrvi od ljudi koji imaju za pljunut soma eura u kešu za mob,većina nema ni pola od tog iznosa.


Sent from my praćeni profil

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #13 : 03 Rujan, 2015, 13:01:52 »
Kako mozete dat 5000-7000kn za ime. postoji toliko kvalitetnijih i jeftinijih mobitela
Čisto sumnjam da na ovom forumu sve vrvi od ljudi koji imaju za pljunut soma eura u kešu za mob,većina nema ni pola od tog iznosa.


Sent from my praćeni profil
a neki mogu... ja sam note 4 kupio za 2800 kuna

Offline Jelly312

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Kina
  • MojSetup: Dr.Evo 70cc, Dellorto 17.5, Stage6 vario, RMS 105mm kvacilo
  • MojSpuh: Stage6 Pro Replica
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #14 : 03 Rujan, 2015, 16:51:05 »
Jednostavno, ako imas para i nije ti zao kupi si iPhone, ako nemas para na bacanje i oces sto bolje za to sta imas uzmi si Samsung...

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #15 : 03 Rujan, 2015, 17:01:21 »
Jednostavno, ako imas para i nije ti zao kupi si iPhone, ako nemas para na bacanje i oces sto bolje za to sta imas uzmi si Samsung...
tako je! iphonu placas samo ime... a kvaliteta koma

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #16 : 03 Rujan, 2015, 17:03:52 »
jabuka ima najružniji os na svijetu i samo zbog toga ga mrzim i odvratan mi je.. ja više volim da imam opciju da si sam mjenjam izgled ikona u meniju, prozirnost ikona, prozirnost notifikejšn bara, font svih slova boju svih slova itd... to je mobitel za mene.. a ove jednostavne operacije može obavljati i najslabiji dual core mob sa 1gb rama.  meni važne aplikacije su opera mini, photobucket, njuškalo, ebay i viber.  po meni najbolji android imaju Asusi sve ostalo je žali bože...
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #17 : 03 Rujan, 2015, 17:28:06 »
Jednostavno, ako imas para i nije ti zao kupi si iPhone, ako nemas para na bacanje i oces sto bolje za to sta imas uzmi si Samsung...
tako je! iphonu placas samo ime... a kvaliteta koma

Kvaliteta cega je koma? Sto je na iphoneu lose kvalitete izrade? Imaju isti standard za izradu iphonea i macbook pro-a. Jesi kad primio u ruku macbook pro i bilo koji laptop bez obzira na cijenu? Neki najjaci dell ili alienware? Meni je i da su ovi drugi 500 x bolji draze primiti mac kojem nece skripati plastike prilikom dodira hahahahaha.to mi je najjace kod tih skupih pc laptopa. Platis ga 20 000kn a on skripi ko kineski poluproizvod. I neki ovdje skupi spominjani mobiteli su takvi. Nekak su plasticni i skripaju. Dapace kod mobitela za 500kn to nije problem ali dati 3000km+ za android mobitel koji na prvi dodir cvili kao kineska lutkica je smijesno. A jos je smjesnije da ima kineskih androida koji imaju bolje performanse od 3x skupljih brandiranih android poluproizvoda.

Jednom kad svi vi shvatite da otvoreni sustavi nisu dobri bit ce vam svima lakse. Nikad se nece sustav moci prilagoditi 150.000 razlicith kombinacija hardwarea. I uvijek ce oni cjenovno manji biti promasaj. Isto kao i jeftini pc. Meni prvi Imac iz 2002 god znaci uređaj star 13 god sad radi brze nego curin laptop iz 2008. Hahaha za plakati? Imac ima od tad isti sustav bez reinstalacije. Sav hardware orginalne ugrade. Ima 768MHz proces u odnosu na 1.8GHz dual core iz laptopa. Rama ima 128MB. I brze i lijepse vrti filmove. Ko jos danas koristi pc koji je toliko star i da ima orginalnu ugradnju dijelova u sebi? Nisu njihovi proizvodi samo ime. ( da se razumijemo, nevolim ipad,iphone,iwatch, apple tv) ali volim njihovu kvalitetu izrade koju su po meni dokazali meni u 13 godina puno puta pogotovo sa mehanizmom stolne lampe. Koji nakon 13 godina, micanja i zakretanja ekrana i dalje drzi ekran tamo di ga ostavis.

iMac je kostao 2002 kao i srednja klasa pc-a po performansama.

Zapravo mi je to jedini komad elektronike uz Bang & Olufsen televizor koji radi toliki niz godina.
Sve ostalo je vec tri put mjenjano.

Zato Apple ima veliki + ispred svih za kvalitetu. :headbang:

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #18 : 03 Rujan, 2015, 18:14:13 »
Ako ti je do sminke i imas novce kupi iphone, s6 edge ako stvarno tribas sve te aplikacije i sluzis se s njima svakodnevno. Koje su ovo price za iphone, svako kupi sta moze. Ja osobno ne iskoristavan ni i od iphone 6 kojeg iman i sta ja nisan triba kupit taj mobitel. Samo mi je malo za sta san kupia 64 gb, to se nece napunit nikad, a pitalo je vise kn. Ma nema veze jednon se zivi  :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Za kraj sminka, gluma iphone (balkanska spika i savjet )

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: S6 edge ili iphone 6plus
« Odgovori #19 : 03 Rujan, 2015, 19:24:52 »
e i gadi mi se kod ajfona kaj nema tipku "nazad"   glupost na kubik..
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"