Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zariba mi motor xD  (Posjeta: 7699 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
zariba mi motor xD
« : 22 Rujan, 2008, 16:30:18 »
pitali me moji di je tema...pa evo stavljam...

uglavnom...frednu se pokvaria motor...pa sam ga vuka...iz gazenice do bilog briga...drza mi se za spojler...i super je islo
al kad smo stigli...ja ga ostavia...i krenia...i odjednom mi se motor samo ugasia...i pocea kociti...uglavnom...zariba je jer se pregrija...od napora...

i dino, toni, i ja smo to popravljali...pa sam se htio pohvaliti kako sam i ja vidia unutrasnjost svog motora...i kad sve to vidis...fakat nije ni tolko komplicirano...

uglavnom...ovim putem jos jednom zahvala frndu dinu koj mi je zamjenia klip i cilindar...dino je zapravo sve radia...ja sam stajao i pomaga...kad je trebalo...ipak...ja se ne kuzim...a on ima iskustva...bar malo (inace...ako vidite neke motore po zadru koji imaju smao jednu vidu da im drzi auspuh a trebale bi dvije...znajte da je dino radio  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing7: :toothy10: :toothy9: :notworthy: ) a toni je dosa posli posla...donia onu brtvu malu kartonsku koje ide izmedu bloka i cilindra...
uglavnom..klip je strava zariba...looool...bilo je fora...

frend kojeg sam vuka mi je dao svoj cilindar jer on ima 2...tako da eto...nakraju je sve dobro ispalo...
evo par slikica...



raskopali smo sve sta se da raskopati xD

skinuli klip...jedva...kolko je bia zagoria

zao mi je klipa...nista nije skrivia...sluzia me besprjekorno...i tako mu vracam :toothy3: :toothy11:

novi klip (tj stari...od frenda)

na mjestu...(bilo bi fora sad upaliti motor...tj...probati uplaiti...da vidis sta bi od klipa ostalo xD

i napokon ponovo u voznom stanju...

hehehe

sve u svemu...hvala i liku koj mi je posudio cilindar dok ne kupim ja novi kit...necu spominjati ime...jer to je faca kojeg sam vuka  :redface:  :toothy3: :icon_scratch:

nek se sam javi ako oce  :icon_tongue:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #1 : 22 Rujan, 2008, 16:32:11 »
Cool....

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #2 : 22 Rujan, 2008, 16:33:37 »
he,he dobri ste... A temperatura nije rasla ili nisi ni gledao? ? ?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #3 : 22 Rujan, 2008, 16:35:53 »
šta drugo nego shitfajt  :p_g: :uff:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #4 : 22 Rujan, 2008, 17:03:32 »
ja sam sa svojim vukao u ljetu nrg u brdo 27 km,i nije mu nista,moze to potvrditi i alf  :laughing7:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #5 : 22 Rujan, 2008, 17:04:59 »
BlackNaranda je to...sto nisi kupio 70ccm pa stavio

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #6 : 22 Rujan, 2008, 17:08:50 »
BlackNaranda je to...sto nisi kupio 70ccm pa stavio
Jbg..nema se para trenutno za nesto jace.. A ovo smo stavili jer mu je to black naranca dao..ipak je on jednim dijelom kriv što je mnotor zariba  :toothy12: :icon_tongue: ;D

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #7 : 22 Rujan, 2008, 19:47:16 »
gle vuka sam ga dosta dugo...nezelim ni bubnuti udaljenost...al ima dosta...nije neka uzbrdica samo...nego je duga voznja...
(na ravnici smo isli i 50kmh  :toothy12: :toothy11: )
al ja nisam gleda skoro nista nego di ce on...jer je drza volan samo 1 rukom...a drugom za spojler...pa sam mora paziti da ne ide u rupe kojih ima na sve strane...plus na promet...jer je bia mrak...a nije mu palia pa nije ima svjetla...

tako da...nisam ni obraca paznju na temp...a kad sam skuzia...bilo je u neku ruku kasno

70ccm kupujem...samo da skupim...do sad sam moga skupljati pa trositi  :toothy3: al sad moram...htio il ne htio...jer mu moram vratiti to kad tad

a sta se tice da je shit fajt...sry na izrazu buraz...al nabi si svoj skuter u supak...jer sf je jako kvalitetan motor...a mulac poput tebe to nezna...ja sam moga uzeti gileru novu kad sam ovoga kupova...cak je mater mene u neku ruku tjerala da uzmem gileru...iako je bila skuplja...a ja sam uzea sf2...i pazi ovo...NISAM POZALIA...meni je motor super...i do sad nisam ima nikakve probleme...(jedan manji...al nebitan) i motor je izdrzljiv...al vidia bi tvoj motor da vuce isti takav tolko dugo...mislim da je bilo oko 20+ min konstantne voznje...

da sam imamo mislia a ne postupa instiktivno...radili bi pauze ako nista drugo...al nisam razmislja...sta je tu je...vazno da vozi
:) :D
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #8 : 22 Rujan, 2008, 20:04:06 »
ma to ti ona macka uletela u cilindar al ti nisi video ;D

zajebali ste se u slepanju... samo izbaci nozicu od suvozaca, namestis tu stopalo i guraj, lakse je i za tebe i motor ;)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #9 : 22 Rujan, 2008, 20:41:20 »
slusaj stari moj ja bi se ubio da nisam gileru uzeo a usput malo je ljudi koji nisu požalili zbog sf-a tipičan primjer moj susjed šteka zadnji kočioni cilindar remen je pukao nakon 150 km i sad je kevlar unutra i donekle ide.. po kazaljci max brzina mu je 70 što nije niti blizo realnoj brzini.. jebiga žao mi te je što nisi gileru uzeo

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #10 : 22 Rujan, 2008, 21:25:14 »
slusaj stari moj ja bi se ubio da nisam gileru uzeo a usput malo je ljudi koji nisu požalili zbog sf-a tipičan primjer moj susjed šteka zadnji kočioni cilindar remen je pukao nakon 150 km i sad je kevlar unutra i donekle ide.. po kazaljci max brzina mu je 70 što nije niti blizo realnoj brzini.. jebiga žao mi te je što nisi gileru uzeo
imao ga i ja..novog kupio..skino blokade..nece preko 60 jbt...e sad je druga prica sa gilerom..

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #11 : 22 Rujan, 2008, 22:52:19 »
čitam sve ovo što je autor napiso, koji LOL   :toothy12:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #12 : 22 Rujan, 2008, 22:56:15 »
šta drugo nego shitfajt  :p_g: :uff:

Potpis.

Samo vlasnicima shitfajta to moze dogodit. :rofl1:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #13 : 22 Rujan, 2008, 23:08:13 »
šta drugo nego shitfajt  :p_g: :uff:

Potpis.

Samo vlasnicima shitfajta to moze dogodit. :rofl1:
?????

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #14 : 22 Rujan, 2008, 23:10:25 »
pusti ih :happy3:

neka se tješe :happy3:

vozi idiote vozi !!!!!

Offline Shuco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • Moslavina Opel drajvers Drink team Member. :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kutina
  • Moj Skuter: Nekad bio Gp1 race
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #15 : 22 Rujan, 2008, 23:50:02 »
ma to je jos dobro. meni je pukla rucica gas sajla na sf1 i ja uzeo štrik i zavezo za rep od frenda na sf2 koji me vuko.. tablice pospricali sa crnim sprejom i gas... :toothy12: :toothy12:  normalno isli smo iz kleti preko brda i dolina i tak. nakreaju susreli i policiju ma duga prica...
Derbi je prodan odavno...

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #16 : 23 Rujan, 2008, 00:04:17 »
ljudi moji...ovo nije tema o tome dali je sf2 globalno gledano dobar motor ili ne...otvorite si takvu temu pa serite pa cu vas pokopati...i ja i bilo koji zadovoljni vlasnik sf2-ce
a sto se tice ovog sta pisete...boli me briga...imam ga 3 godine a ne 2-3 mjeseca ka sta ti brla mislis...al neda mi se raspravljati o tome...

ako imate sta komentirati slike...i onako izgreban klip, onda komentirajte...ako ne...psttt ;)

@MaLi_OdvALjivAc -a cujes...znam ja to...al bilo mi je zao da ga onako sam gura po noci tolko...pa sam mu tia pomoci...
al neka...naucia sam se skoli...da vise nikad nikog ne vucem...ne sa motorom... xD

@ replcnt - molim te objasni svoj komentar???sto je i ZASTO lol? :icon_scratch: :dontknow: :hmh:

RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #17 : 23 Rujan, 2008, 00:24:40 »
ma samo njegov shitfajt je sranje moj je super  :laughing7:


sad ima da radi ka lud sa mojim klipom i cilindrom  :laughing1:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #18 : 23 Rujan, 2008, 10:05:04 »
Prije nekih par mjeseci slepali smo moju 125_icu(130kg+mojih 76 +vozac nrg cca 80 +piaggio) sa piaggio nrg serijalom +ZX jedini problem je bilo pregrijavanje pa smo koji puta malo stali da masina ohladi. na ravnom je vukao 50km/h i vrijeme je bilo dosta toplo ,a skut jos imao i termostat tako da je kazaljka lako isla gore. Put je bio oko 15-20km i nije bilo problema sa skuterom ali sa svim drugim je  :jerk: :happy8:
Kasnije smo pregledali zvono i neke sitnice ,sve je bilo kako treba nigjde nikakvih znakova umora ili ostecenja.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: zariba mi motor xD
« Odgovori #19 : 23 Rujan, 2008, 13:38:29 »
y zato na servisu u pezoa niti jedan skut a kod piagga bar 100 u zadru...ccc