Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka  (Posjeta: 17824 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sk oto?ac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.sk-otocac.bloger.hr
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera runner 50
  • MojSetup: Možda
  • MojSpuh: Zx,Stage 6,Polini,Malossi.....
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #60 : 25 Veljača, 2009, 22:48:43 »
j#bo te mamic vise ajde uzivaj na prvom mjestu ipak 2 godine se nije desila takva situacija sad jos seres :icon_thumright:

Jesi siguran da 2....koliko ono 918 dana dal?? A Kalinic vam je 70% golova zabio iz penala šta se hvalite s njim.... :headbang:
Ima još dosta do kraja.....Navijanje vam je bilo očajno.....Boysi su se čuli stalno.....dugo se odmarate :icon_tongue: ;D
Nema predaje....još 13 utakmica :laughing7:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #61 : 25 Veljača, 2009, 22:58:17 »
Jesi siguran da 2....koliko ono 918 dana dal?? A Kalinic vam je 70% golova zabio iz penala šta se hvalite s njim.... :headbang:
Ima još dosta do kraja.....Navijanje vam je bilo očajno.....Boysi su se čuli stalno.....dugo se odmarate :icon_tongue: ;D
Nema predaje....još 13 utakmica :laughing7:
boysi su se culi stalno??? daj molim te boysi su takve picke, do pocetka utakmice su sutili, onda kad pocne prijenos pocnu pijevat jer su oni blizu mikrofona i studia... ovakvo navijanje boysi nikad nisu a i nece priredit...ugl jebe mi se! A di su bili cijelo poluvrijeme???? sijedili i plakali ko i onaj mamić...
4t

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #62 : 25 Veljača, 2009, 23:10:25 »
daj smiri strasti 2 godine si sutio sad hajduk vodi 2 boda i isusati dragog 13 kola do kraja  :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #63 : 26 Veljača, 2009, 12:25:18 »
daj smiri strasti 2 godine si sutio sad hajduk vodi 2 boda i isusati dragog 13 kola do kraja  :toothy3:
jbg, nemate srece:
-balabanu je frizer na bolovanju i pitanje je da li ce se vratiti prije kraja sezone
-kovac mora pratiti zenu po shoping centrima pa je preumoran za tekmu jer nema konde
-biscan mora prvo proci test inteligencije da bi se skoncetrirao na tekme
-vlak mora izvuci glamu iz mamiceve pozadine da bi vidio kak njegovi igraju (e to je nemoguca misija)
-zbog recesije, kaficima tj. klubovima sa cajkama u zg-u prijeti zatvaranja zbog moguce karantene dinamovih igraca


 :toothy9: :toothy10:
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline sk oto?ac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.sk-otocac.bloger.hr
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera runner 50
  • MojSetup: Možda
  • MojSpuh: Zx,Stage 6,Polini,Malossi.....
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #64 : 26 Veljača, 2009, 12:31:35 »
Al ste se razbahatili malo....vidit će mo ima još puno utakmica do kraja sezone.....

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #65 : 26 Veljača, 2009, 12:35:58 »
stvarno ste papci do sad ste bili u misjoj rupi sad ste se naglo razbahatili pa nekuzim kako mozete bit takvi?
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #66 : 26 Veljača, 2009, 13:59:37 »
zaj*bi hrvatsku ligu...ovo sto oni igraju ajmo tako rec nije nogomet...

i ovo ja sam bbb ja sam torcida to je vise jadno i djetinjasto...koda igraju druge zemlje tako se ponasaju navijaci  :sad1:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #67 : 26 Veljača, 2009, 14:00:30 »
ova tema je otišla u off! neko je za hajduk a neko za dinamo, nemojte se sad tu prepucavat!