Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka  (Posjeta: 17912 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #40 : 23 Veljača, 2009, 16:01:39 »
kakva kvalitetna igra...ovo je jad i bijeda...al dobro ajd, dinamo su nakon 903 dana skinuli sa vodece pozicije...to dovoljno govori o klubu, nek i hajduk dobi svojih 5 minuta slave, a dobrom igrom protiv dinama, to su svakako zasluzili!

Slažem se, zasluženo su pobijedili :icon_thumright:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #41 : 23 Veljača, 2009, 20:38:16 »
evo decki ja se bas vratio iz splita...2 dana ludovanja, drogiranja i alkohola  ;D

O tekmi mogu rec da je nisam bas gledao zbog navijanja ali onaj penal sam bas vidio i igrao je rukom!
ostalo mogu samo rec da su me boysi razocarali kao LJUDI jer ono sta su radili nije na nivou, nerazumijem sta im je trebalo ono da na djecu i neduzne ljudi baklju bace, a o dogadajima na autoputu necu ni govorit!  :happy3:

WB RAB
4t

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #42 : 23 Veljača, 2009, 20:53:43 »
hajduk je jučer apsolutno zaslužio pobjedu, neka sada dinamo malo gleda s drugog mjesta..barem do kraja sezone :glasses9:

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #43 : 23 Veljača, 2009, 21:33:50 »
Ja san bio dole u splitu i bilo je fenomenalno, treba to dozivit, mada nogomet i nije bio neki...

I ja sam bio, atmosfera se nemoze opisat, a nogomet bas na sjeveru tolko i ne vidis,samo skaciiiiiiiii ! Al sto sam uspio vidit,nije bas neka tekma bila

Offline sk oto?ac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.sk-otocac.bloger.hr
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera runner 50
  • MojSetup: Možda
  • MojSpuh: Zx,Stage 6,Polini,Malossi.....
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #44 : 23 Veljača, 2009, 21:35:20 »
hajduk je jučer apsolutno zaslužio pobjedu, neka sada dinamo malo gleda s drugog mjesta..barem do kraja sezone :glasses9:

A ne zna se ima još 13 utakimca......  .... a malo su nas sudci i sjebali ali nema veze

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #45 : 23 Veljača, 2009, 21:48:49 »
iako sam dinamovac bili su bili bolji  :icon_thumright:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #46 : 23 Veljača, 2009, 22:11:38 »
I ja sam bio, atmosfera se nemoze opisat, a nogomet bas na sjeveru tolko i ne vidis,samo skaciiiiiiiii ! Al sto sam uspio vidit,nije bas neka tekma bila
atmosfera na sjeveru nije bila na nivou, bil je tekma sa boljim navijanjem... Dode preise ljudi koji samo stoje to kvari sliku... Ali sve u svemu odlicno,  :icon_thumright:
4t

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #47 : 23 Veljača, 2009, 22:18:02 »
evo decki ja se bas vratio iz splita...2 dana ludovanja, drogiranja i alkohola  ;D

O tekmi mogu rec da je nisam bas gledao zbog navijanja ali onaj penal sam bas vidio i igrao je rukom!
ostalo mogu samo rec da su me boysi razocarali kao LJUDI jer ono sta su radili nije na nivou, nerazumijem sta im je trebalo ono da na djecu i neduzne ljudi baklju bace, a o dogadajima na autoputu necu ni govorit!  :happy3:

WB RAB


to za baklju na djecu i starce je stvarno pi*darija, ali zato su dobili s pendrecima i skandiranje cigani...

na autoputu haha, ja i frend u 3 ujutro stanemo prije rjeke na kavu na benzinskoj i ono oba 2 maje i veliko istaknuto torcida a unutra purgera kolko oces haha samo su gledali haha

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #48 : 23 Veljača, 2009, 23:51:31 »
atmosfera na sjeveru nije bila na nivou, bil je tekma sa boljim navijanjem... Dode preise ljudi koji samo stoje to kvari sliku... Ali sve u svemu odlicno,  :icon_thumright:

Uvjerio sam se u to

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #49 : 24 Veljača, 2009, 00:20:59 »

to za baklju na djecu i starce je stvarno pi*darija, ali zato su dobili s pendrecima i skandiranje cigani...

na autoputu haha, ja i frend u 3 ujutro stanemo prije rjeke na kavu na benzinskoj i ono oba 2 maje i veliko istaknuto torcida a unutra purgera kolko oces haha samo su gledali haha
neznam mi smo putovali u noci i rano jutro i imali problema ali nazalost murija nam nije dala da se pobijemo. Ali na svakoj npumpi ih je bilo, dosli su prije nas, a mi onako žedni od alkohola nemamo nista za popit i poist...  :laughing6:
4t

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #50 : 24 Veljača, 2009, 08:40:38 »
navodno su u sinju bile uplate od 10.000kn. na pobjedu hajduka  :laughing7:
tip(navijač) je na htv-u prije tekme izjavio da je vidio uplatu od 30.000kn u jednoj kladaru u zg. :notworthy:
dinamo je imao 100 pogrešnih dodavanja...što svakako budi sumnju. :-X
da je dinamo ovo dobio sezona bi bila nezanimljiva,dok hajduk nebi prodao ni jednu dionicu.
prodaja dionica u hajduku nakon pobjede u maksimiru bit će kud i kamo veča nego dosad. :icon_biggrin:

Ma ajde ne budi lud, stavia sam i ja tisućicu na Hajduka a nisam milijunaš. Nekad se odigra srcem, imaš instikt.

I btw taj šta je uplatia 30 tisućica, njemu je to vjeroajtno kao tebi tisuću. Zato ne budali.

Da se imalo kužiš, dnevno ima tisuće upklata na različite parove u tom iznosu.

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #51 : 24 Veljača, 2009, 08:41:48 »

ma gle...meni se živo jbe za oba kluba...samo pišem oko kaj je bilo na tv...tip je stvarno na telki uoči tekme rekao da je vidio uplatu na hajduk od 30.000kn.danas u večernjaku piše da su bile u sinju uplate od 10.000kn na hajduk.
ajde budi realan i reci mi ko bi živ uplatio takvu papriku na hajduk,da nezna konačni ishod ta dva naša "velika" kluba? :sad3:

Iksreno, neću te vrijeđat, ali...

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #52 : 24 Veljača, 2009, 08:43:27 »
ruka je bila uz tjelo nije bila u zraku zato se to ne sudi... :nono:

al sudac nije dobro vidio.. njegova se odluka mora postovat  :icon_thumright:

Ruka nije bila uz tijelo, bila je u neprirodnom položaju.

Vidia sam bolje i od suca jer sam bia u ravnini Calelove ruke na sjeveru.

Pozdrav.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dinamo izgubio na maximiru od hajduka
« Odgovori #53 : 24 Veljača, 2009, 10:25:21 »
Ruka nije bila uz tijelo, bila je u neprirodnom položaju.

Vidia sam bolje i od suca jer sam bia u ravnini Calelove ruke na sjeveru.

Pozdrav.
tocno tako, ja sam bio na sjeveroistoku i bas sam gledao taj trenutak! Ali budimo realsni dinamo nije pokazao nista, a i da nije bilo tog penala Ibra bi itako zabio onoga!  :toothy12:

vidjet cemo na slijedecem derbiju i u kupu

vole mamića, vole bandića...  :icon_biggrin:
4t

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #54 : 24 Veljača, 2009, 11:39:43 »
OVAJ TEKST GOVORI SVE  :laughing11:

Sram me je šta san Hajdukovac

Ljudi moji, bija san jučer na Poljudu i ima san najbolju namjeru uživat u pobjedi Hajduka, ali ne mogu. Jednostavno ne mogu. Pogotov nakon današnjih izjava braće Mamić i svih ostalih iz ZG medija. Neman srca veselit se pobjedi kad znan da je namištena. Kad znan da je sudac bija na našoj strani. Ma koji sudac? I Sanader i HDZ i Obama i ekonomska kriza i Slovenija... Svi su bili u biloj boji. I zato tražin od Štimca i šta ti ga ja znan koga još, da se poništi utakmica i registrira 3:0 za Dinamo. Ako već to ne može onda barem odigra ponovo, ali ovaj put u drugačijim, regularnijim uvjetima.
Prvo bi tribalo smanjit kapacitet na negdi 2500 gledatelja jer to je prosjek publike na domaćim utakmicama našeg najvećeg i najstarijeg kluba. Razlog je jednostavan. Taj naš "ponosni" klub za kojeg navijaju "pravi" Hrvati i Katolici nije navika igrat na punijim stadionima i ne bi bilo regularno da se nakrca deset-petnajst puta više navijača i to protivničkih. Šta se tiče sudaca i tu triba nešto prominit i bilo bi najbolje zaletit se na drugi svit i pitat Franju koga bi nan priporučija. Nakon šta bi postavili pravog suca odma bi u prvu minutu tribalo isključit Pandžu i Andrića jer to su sikire zbog kojih je naša liga spala na niske grane. S druge strane tribalo bi zaštitit velike tehničare ka šta su Slepička i Morales. Njih dva su pravi primjer domaćih igrača koji pune naše stadione i pored kojih igrači iz naših omladinskih škola lakše dobivaju šansu.
Također zabranija bi Gabriću, Striniću i ostaloj dici (tog smišnog kluba bez tradicije) da igraju balun, jer ko je to vidija da se igra sa srcem. To je sramota! Moderan nogometaš igra radi love i boli ga neka stvar za sve ostalo. Ako nema love neće igrat. Idealan primjer je "njegov brat" Robert Kovač koji je i pokrenija najlipšu akciju na utakmici iz koje je pa gol. Šteta je jedino šta se bidan Robi malo izgubija u onoj neregularnoj atmosferi pa je sjevernu branku zaminija za onu južnu. Vjerojatno godine čine svoje (senilnost), ali ja bi mu isto produžija ugovor baren 10 godina.
Sljedeća stvar koju bi prominija u ponovljenoj utakmici bila bi branka. I to Hajdukova. Malo bi je proširija. Otprilike od jedne pa do druge korner zastavice. Pišljivih četrdesetak metara.
I tako, kad bi sve te male promjene učinija, dozvolija bi da se utakmica odigra. Samo opet mi se čini da ne bi puno pomoga gostima, jer kad se sitin cile utakmice pari mi se da in je najbolja prilika bila kad je Mandžukić sa ruba šesnaesterca pogodija istočnu tribinu. Bija je to strašan šut. Prava paralela i već san čuja kako se Federer raspituje za tog malca.
I sad kad sve zbrojin i oduzmen Dinamo opet ne bi nikako moga dat gol. Jedino možda kad bi zamolija suca da dozvoli jednon igraču gostiju da postigne gol rukon. Priporučija bi Calella jer on odlično barata rukama. No to ipak ne bi bilo u redu jer u interesu svih nas je da se igra pošten nogomet...

Sve ovo san navea u mailu koji san posla udruzi prvoligaša i nisan dobija nikakav odgovor i sve me je straj da od ponovnog odigravanja neće bit ništa. I ja sad ne znan šta ću. Jedino se mogu pridružit braći Mamić u pljucanju.
Evo npr. Torcida i atmosfera. Katastrofa! Nikad gore navijanje. Koreografija je bila bezvezna a navijanje prežalosno i puno mržnje. Torca se tribala ugledat na miroljubive Boyse koji su prije par godina napravili originalan transparent na kojen je bila svinja u Hajdukovon dresu. Zaista tolerantno i anti-rasistički. Šta se tiče već navedenih BBB-a mogu reč da me odavno nisu tako oduševili. Takvu grupicu fanatika u životu nisan vidija. Svih 90. minuti bučno su navijali i pritom nisu nikoga vriđali. Istina je da je bija mali incident ali samo zato šta pošteni Dinamovci nisu mogli trpit pljačku na terenu. Istina je također da se incident dogodija puno prije sramotnog penala, ali to govori kako se zapravo radi o iznimno pametnin ljudima jer oni su znali kakva će to pljačka bit. I zato ih potpuno razumin i opravdavan paljenje stolica i bacanje baklje na zapadnu tribinu di je bija uglavnon stariji svit. Uostalom pitajte građane Praga i Udina. Oni ih razume isto ka i ja.

I za kraj predložija bi da skupimo lovu i podignemo spomenik braći Mamić, jer to su legende kakve se rađaju jedan put u dvista godina. Čak bi ih zamolija da i oni sudjeluju u projektu i predlože oblik. Jedino na dvi stvari ne bi mogli utjecat. Na lokaciju i na tekst koji bi pisa na spomeniku. Lokacija bi morala bit u jednoj mentalnoj ustanovi a pisalo bi: "Ovo su jedini pacijenti koji ovdje još nisu boravili".
4t

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #55 : 24 Veljača, 2009, 11:59:41 »
ima nas svakakvih  :sad3: :sad3: :angry7: :angry7:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #56 : 24 Veljača, 2009, 12:18:58 »
gornji tekst je napisao preruseni dinamovac haha

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #57 : 24 Veljača, 2009, 12:26:46 »
Di si samo taj tekst izvuko....  :toothy9: ,

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #58 : 24 Veljača, 2009, 13:38:04 »
Di si samo taj tekst izvuko....  :toothy9: ,
tekst je originalan i tocan...ajde sad svi boysi odite na net i vidite snimku koja pokazuje da je ilo penala, i Mamćiu odi se ispricat bebeku!  :laughing7:

evo da ne trazite  :glasses2:
http://www.24sata.hr/sport/clanak/penal-za-hajduk-u-derbiju-dosuden-je-opravdano/104065/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

a u nedjelju se ide u zapresic po jos jednu pobjedu..  :hello:
4t

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: dinamo izgubio dva puta 2-0 od hajduka
« Odgovori #59 : 24 Veljača, 2009, 15:29:18 »
j#bo te mamic vise ajde uzivaj na prvom mjestu ipak 2 godine se nije desila takva situacija sad jos seres :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD