Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Help! koji low end mob uzeti - Huawei Y550 LTE, Motorola XT1021, LG L65  (Posjeta: 1780 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
* Huawei Y550

+  izgleda savršen, led bljeskalica, kamera oke, IPS ekran rezolucija ajd dobra je, . Snapdragon 410 quad core.  taj huawejski android mi nije stran jer već jednog huaveja imam tak da mi je to čak i oke dok se nekima gadi i odvratan je.

-    4g koji ustvari i nije tolko bitan jer ga nikad nebum koristio ( ja uvjek surfam na 2G ) a minus zato kaj sam pročito negdje na netu da poždere bateriju od 100% do nule za pola sata
     ima grebljivi ekran tak da bum moro neke folije metat


* Moto E

+  dobra rezolucija, gorilla glass 3 je prednost. ima kit ket a valjda će izač i lolipop

-   kamera nema autofokus a to mi je dosta bitno


* LG L65

+  kamera i bljeskalica

-   sve ostalo a i nisam baš ljubitelj LGa




u tom cjenovnom rangu fakat neznam kaj bi uzo.. veli žena da dodam još malo para pa uzmem

* Moto E 2gn      (  http://www.gsmarena.com/motorola_moto_e_%282nd_gen%29-6986.php  )

Sve super jeben mob meni bolji netreba al nema bljeskalicu :/  dajte predložite nekaj. meni od ovih jeftinijih izgleda najbolji onaj Y550 ili dodat još malo i uzet ovu moto e 4g, ipak motorola bi trebala bit nekakva marka dok je huawei česme ?
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2015, 09:48:34 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline TomTomislav

  • Tržnica : (+30)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1073
  • Spol: Muški
  • Pozdrav ekipa :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zasad stanka :)
  • Moja Kaciga: Airoh :)
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: Zx :)
Cura ima noa h42 mislim , za tu lovu super mob .
......

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6049
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
j@bo to
uzmi s4-s5 ili Htc-a nekog  :icon_tongue:
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2015, 10:39:02 ljubo46 »

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
eo bili u ducanu, frajer mi ispred nosa odneo dvije moto E 4G taman kaj smo htjeli ja i zena uzet, ona na kraju uzela usrani htc desire 610 a ja rezerviraio motorolu. ovaj htc mi je nekak presmotan. glupo sucelje ima..  cekam ja svoju motorolu i dokurca...
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
dok čekam motorolu uzo u međuvremenu huawei Y530, u Simpa paketu ga dobio za 398kn i dobio karticu sa 498kn na računu..

inače motorolu bum uzo u Neutrino Mobile, tam su neki mobiteli jeftiniji nego u ikojem dučanu do sad kaj sam gledo
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
motorola stigla :D ova Moto E 2nd  mobitel je super, ekran fantastičan, tač onaj stakleni negrebljivi i precizan. kamera najbolja do sad kaj sam imo ( one kineske kao 13 mpx nisu nu do koljena ovoj od 5 ), selfi kameru od straha neču palit da me ne grizne. mob prejebeno leži u ruci, zadnja strana koda je od gume a po bočnim rubovima ima nekaj hrapavo također mekano neš ko gumeno tak da ne bježi iz ruke.. jedino kaj sam očekivao više od tog motorolinog androida, sistem je jednostavan al siromašan, nikakvih opcija nema ono tipa da si biram način šaltanja ekrana ljevo desno, prozirnost ikona u meniju, font slova, boju slova i tak neke šeme.. i svako malo mi izbacuje poruku da imam stari softwer  ( 5.02 ) i da ga mogu updatat i tu jedino kaj mogu je stisnut OK i dalje se nikaj ne dešava.. sad mi nikak nije jasno kak će se i oče li se on uopče updatat na 5.1 ili ne   :hmh: možda neće jer mi je baterija ispod 50% a nekaj čitam po netu da mora bit iznad i da sa tim 5.1 mob leti.. ugl još se učim pošto mob nema hrv meni već je najbliži eng a ja i nisam neki englez pa mi neke stvari nisu jasne. gori od ženinog HTC govneta nemre bit nikak, njezin mob sam nakon 5 min htio bacit kroz prozor kolko je retardiran i glup saj sensei neki kaj ti ja znam android.





izgled ikona i samog menija je odvratan, nadam se da će se to poboljšat sa 5.1

12 nepotrebnih apliacija sam onemogučio da mi ne smetaju. i tak... :)

Edit br 2:   gle fkt sad kak je mob na punjaču i ćim je došo na 51% odma mi odobrio skidanje apdejta :)  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:
« Zadnja izmjena: 29 Srpanj, 2015, 00:59:33 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"