Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Poliranje plastike doletili ostaci boje od pjeskarenja/brušenja  (Posjeta: 1911 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Pozdrav,
imam NRG crno sivi, zadnji dio crni metalik, prednji dio sivi mat. Kako živim nedaleko od brodogradilišta doletili su mi ostaci od pjeskarenja i brušenja i zaljepili se za plastiku. Kako to ukloniti? Nekom pastom za poliranje? Koja gustoća? Koji je postupak? Da li mogu istom pastom tretirati i metalik i mat plastiku? I imajte na umu da sam na Lošinju i ovdje i nije neki izbor za kupovinu takvih stvari, pa ako ima i negdje za naručit preko interneta to bi bilo odlično.
Hvala :)
« Zadnja izmjena: 13 Srpanj, 2015, 16:52:20 petarnino.krnic »

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: Poliranje plastike doletili ostaci boje od pjeskarenja/brušenja
« Odgovori #1 : 16 Srpanj, 2015, 16:14:04 »
Pozdrav,
imam NRG crno sivi, zadnji dio crni metalik, prednji dio sivi mat. Kako živim nedaleko od brodogradilišta doletili su mi ostaci od pjeskarenja i brušenja i zaljepili se za plastiku. Kako to ukloniti? Nekom pastom za poliranje? Koja gustoća? Koji je postupak? Da li mogu istom pastom tretirati i metalik i mat plastiku? I imajte na umu da sam na Lošinju i ovdje i nije neki izbor za kupovinu takvih stvari, pa ako ima i negdje za naručit preko interneta to bi bilo odlično.
Hvala :)
Evo dečki malo sam istraživao, kažu da je ovo dobra pasta (http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/nauticka-oprema-ostalo/pasta-poliranje-plovila-3m-fast-cut-xl-zeleni-cep-1-kg-yachts-hr-slika-52160076.jpg)  i da bi trebala skidati te mrljice. Radi se o M3 Fast Cut PLUS (zeleni čep). Zna li netko nešto o ovome? Može li naštetiti boji?