Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)  (Posjeta: 24146 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #80 : 19 Srpanj, 2015, 11:35:11 »
Jooj sve je bilo tako brzo i puno da nisam niti stigao ali vjerujem da ostali imaju bar nešto. Ali wvo dns sam bio na misi u 9 i poklonio se Bogecu.

Evo našao sam youtube lik :D

« Zadnja izmjena: 19 Srpanj, 2015, 11:37:00 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline zrakoplovac

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #81 : 19 Srpanj, 2015, 11:38:18 »
Suhi jel si bar top skinul za meat?


Sent from my iPhone using Tapatalk
:skuter:

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #82 : 19 Srpanj, 2015, 13:17:41 »
Odlicno, sad samo ocekujen od nekog ekonomisticnog tunera da pita KOLIKA JE POTROSNJA

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #83 : 19 Srpanj, 2015, 14:00:11 »
Drago mi je da vam se svidilo,valjda cete nam doci jos koji put kad prave pile budu u pogonu  :toothy3:
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #84 : 19 Srpanj, 2015, 18:36:42 »
Nakon sta je vidio Normana na SPu da mu je bilo pun krc meeta i Rijeke opcenito hahaha



Pa meni ti je to evo svaki meet,al ovaj stvarno je.bila.jebada zesca,struje ni iskre dobit nikako

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #85 : 20 Srpanj, 2015, 00:03:36 »
Bio na meetu prvi put, ekipa je luda, skuteri nenormalni, mnostvo adrenalina, sve u svemu zanimljivo i jedinstveno iskustvo.
 Nasa voznja od Zga je zapocela preko puta Arene na Ininoj benziskoj. Suhy je vec bio spreman, ja sam doletio natocio pilu i dodao 2% ulja jer ovaj put sam uzeo nesto konkretno posto suhy ima zajebanu pezolu.
Slikao sam kilometre za pocetak:


Krenuli smo oko pola 10 i gas preko Luckog i prema Karlovcu. Negdje na pola puta izmedju Jaske i KA suhy je zavrtio pezolu preko 90 i prestigao sva poljoprivredna vozila na cesti, ali sreca nije dugo trajala, zveknuo mu je kiler. Stali smo, gledamo kapljice antifriza koje su bile iznimno vidljive na suncu koje je nemilosrdno przilo. Malo smo ozracili sistem, pogledali gdje pusta, na trecoj saći desno od gore prema dole, ali samo kad se jako zgrije. Nista, idemo dalje laksim tempom i stajemo preko puta autobusnog u KA, opet curi pezola. Primjecujem da ostecenje nike tako veliko i nakon neuspjesne potrage za kilerom sine mi ideja da ubacimo onu tekucinu za krpanje kilera. Teleportiramo se do auto krese koji nema, krecemo prema tokicu i skoro izgubimo 3km bzvz prema splitu, ali presjekli smo aveniju pod 90 i stvorili se kod tokica. Kupili tekucinu za 30ak kn i ulili unutra pola sadrzaja. Malo smo pricekali da sistem odradi svoje i pomalo do Duge Rese. Tamo na benziskoj tankiram drugi put sv geru i dodajem 2% na 3.68l. Suhy nesto cacka u cosku benziske, dolazim i pitam kae, veli da je nalijal svu tekucinu za krpanje kilera koka ke dostatna za 10l  :laughing7: Sto je sigurno, sigurno je :D
Krecemo dalje u sumicu, i povremeno bacim oko na lijevu stranu pezole u voznjo da vidim jel ima zraka kod vodene i jel mokra vilica, ma sve 5, kiler je zakrpan i ko novi je, tako je ostalo do kraja puta. Dizem palac nakon svake provjere narednih 10ak km da Suhy bude miran po tom pitanju i garimo prema Delnicama. Drzimo neki prosjek i ne spustamo ispod 70. U jednom desnom zavoju su samo neoprezno auti izlazili i to je bilo najgore, ostalo je samo kuliranje. Priblizavamo se Delnicama, a sunce brzo nestaje i ona vrucina. Razmisljam u sebi, sto ako rokne kisa, imam nove tenisice ne bi ih mocio, gdje da obucem japanke. Nisam stigao razmisliti i evo jebenih kapljica. Brzo trazim supu, stanicu, duplju. Ma kakvi samo drvece, kisa se vec spustila. Suhy je nagazio, ja sam malo usporio i tu se rastajemo jer nisam htio preticati auto u mokrom zavoju. Nailazim na stanicu kao iz bajke, napravljena od prirodnog drveta, ima lijepu klupicu, jako uredna. Tu sam se sklonio od kise i okinuo fotku.




Na srecu nisam bio smocen, zovem Suhog na mob da vidim gdje se skrio od mene i kise, usput da provjerim jel postao mokri, veli kod neke kuce, nemam pojma gdje je niti se sjecam jel ispred ili iza mene na cesti. Pitam ga jel vidi sivog punta koji je upravo prosao pored mene i kojeg ispracam pogledom. Veli suhi evo vidim ga, zakljucujem da je ostao iza mene. Kisica se smirila, temp je full ugodna, krecem natrag do pezole. Medjutim nema ga nakon 500m, idem jos malo, nista. Okrecem se za 360, pa za dodatnih 180 i trazim ga prema naprijed, prolazim stanicu gdje sam bio, i 20m nakon naletim na pezolu  :toothy12:

Nista, nasli smo se, kisa je skoro prestala. Nakon 100m pocinje uspon i stajemo sa strane da obucemo topliju obleku. Cim smo to napravili oprao nas je novi pljusak, i nakon par km ulazimo u Delnice na inu.
Kisa ne prestaje iako vidimo malo dalje vedrinu i solo oblake, jedino u Delnicama pada. Tocim treci put i stalo je opet 3.68l, dodajem 2% ulja i spremni smo, medjutim treba cekati da prestane kisa. U medjuvremenu na benziskoj, prilazi nam neki domaci covjek i zuri su pezolu, ta pezola je privukla 50 znatizeljnika kasnije. Raspituje se o skuterima, treba za cerku, veli luda je za 2 kotaca, sto bi mu preporucili. Jednoglasno smo se slozili za pezolu i covjek je bio sretan. I tako kroz pricu nam govori kako ima zenu koja je policajka na motoru u De i da je opasna. Primili smo na znanje i tako je dosao kraj nasem druzenju jer je kisa napokon SKORO prestala.

Krenuli smo dalje u nadi da cemo vidjeti sunce odmah nakon Delnica i Vratnika. Na izlazu iz sitija, ispod nastresnice je stajala policajka pored motora s neka 2 bajkera  :laughing7: Nas 2 jedini picimo po kisici i mokroj cesti, ali vec nakon 3km suha cesta i dalje smo raspalili do Vratnika i zapoceo je spust prema Crikvenici.

Oblaci su se navukli i na sjeverni dio obale Jadrana, ali je bilo suho i vrlo toplo, bez vjetra. Spustamo se niz brdo i tamo gdje pruga sijece cestu raspaljujem skuter do ibera, i taman na toj dionici ostanem bez signala na mobu i maksimum ostaje ne zabiljezen. Imamo jos malo stare ceste i zavoja do spoja s novom obilaznicom do magistrale, a iza jednog zavoja nam masu 2 trebe pored kojih je neki plavi auto, ja proletavam dalje u stilu I dont give a fuck, a Suhy ukopo pezolu s prednjim diskom i dozvolio zenskama da se dive njegovoj pezoli. Dok sam se ja okrenuo i vratio nazad, Suhy je obradio zenske i taman im davao 20kn kad sam ga ugledao iza zavoja. Nista mi nije jasno, medjutim kad sam doletio ispred njih i vidio da su ciganke u pitanju, shvatio sam odmah o cemu se radi. Velim Suhom zakaj ima dajes pare ide to i za dzabe  :laughing7:

Idemo dalje nizbrdo i zavoje prema obilaznici, neki nas Hungar zajebava, stalno koci kad ne treba, pezola ga preskace i kad je dosao red na mene Hu dodaje gas. Skuliram se i pomalo za njim do obilaznice, i tako je i bilo. Stizemo na rotor, ima vozila, uocavamo drota s motorom ispod nadvoznjaka kod samog rotora, pravimo se da je znak s ogranicenjem brzine i prikljucujemo se obilaznici prema Crikvi. Ta cesta je gust, sprzili smo za cas, na izlazu kolone i kao u gradu izmedju auta idemo do magistrale. Dalje u koloni pomalo i eto nas u Crikvi.

« Zadnja izmjena: 20 Srpanj, 2015, 00:40:07 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #86 : 20 Srpanj, 2015, 00:04:07 »
Prvo smo uzeli nest za pojest i popt, i spustili se do birca uz samu obalu. Narucili Radler da zakupimo dobro mjesto za pojest sendvic i malo se odmoriti. Iza nas cujemo kurblanje Stalker, do usiju nam dolaze glasine kako nema iskre. Suhi je skuzio da mu je to susjed iz Zga, ali je bio umoran od popravke svoje pezole da bi pomogao susjedu, oprosteno mu je. Bacamo pogled na zenske, ima dobrih, odmaramo se na sve nacine. Neka luda osa navalila na vrh boce radlera od Suhog, nebi je maknuo nema sanse, a moj radler 10cm dalje ne dozivljava. Bio sam ljubomoran jer nisam dobio dobar radler. Nakon gableca i cuge, lupam sakom na stol i donosim odluku i prijedlog da odemo na kupanje u Novi Vinodolski, bez prigovora je dogovor postignut i ustajemo prema pilama. Pogledom ispracamo susjeda koji gura Stalkera uz brdo, i dolazimo do skutera. Primjecujem kapljicu na gornjoj strani kofera, rekoh Suhom gle kapljicu ostala jos od kise u Delnicama, doduse zbunjeno. Krecemo dalje uz setnicu/cesticu na obali iza policijskog auta, 2kmh jedno kilometar i napokon uz brijeg i na magistralu.
Upadam na magistralu s desnim zmigavcem, kako je bila guzva sve sam brzo izveo i zmiga je ostala upaljena i nisam skuzio to, a Suhy 4-5 auta iza. Vozim se normalno, ali debili me obilaze u mojoj traci, prvi, drugi, e na trecem mi je vec prekipilo, nabija mi se iza i krene me obilaziti iako mu dolaze auti u susret, ja po gasu i sj**** ga. Nije mi se vise dalo i stanem sa strane da propustim par vozila kako bi isli skupa. E tad sam skuzio upaljen zmigavac i zasto su me ovi obilazili.

Dolazimo u Novi Vinodolski, sunce je ponovno izaslo i automatski upeklo, postaje hoot i trazimo ubrzanim tempom plazu, ciljano dolazimo u hladovinu 30m od plaze i sparkamo pile, kupimo stvari sa sobom i odmah do plaze pa u more vise.

More u Novom je krcato , odvratno toplo na povrsini pa smo potrazili spas na crti kod bove. Odmorili se u vodi, par puta skocili s one skakaone, s tim da Suhi nije htio skociti sa druge etaze, ne zato sto se nije usudio, nego se netko usrao gore i smrdilo je po govnima. Oprali se u vodi, pa malo odmorili na prenapucenoj plazi, i odlucili da ipak necemo ponovno u more nego drito pod tus. Kupio sam 2 zetona za tus, ali prekasno smo shvatili da je jedan zbrejkan pa radi za dzabe. Posusili se i dosli do skutera, i odjednom doletava frajer s djecijim kolicima, klinka se divi pezoli. Nedugo zatim mali svaba ostao bez daha, svrsit jos ne moze zbog godina. Velim suhom, reci malom 1 kilu evra i neka ga nosi, ipak smo korigirali potencijalnu ponudu na 2 kile, jer sta je to za njih :D
Ponovno primjecujem istu onu kapljicu koju sam vidio u Crikvi, nepomocno stoji na koferu. Pogledam malo bolje i skuzim da je to smola :D
Pokupili se s plaze i polako prema Rijeci, ali 300m nakon izlaska s plaze na magistralu, neki insekt me pogodi s lijeve strane oka i ubode me. Brzo na rizol i skidaj kacigu, veli Suhi da je vidio nesto, a i cuo sam kako je odzujalo. Brzo smo potrazili neki fridz da to ohladim, uletavam u pekaru tamo nista pametno, pol litre kole 20 idemo malo nize u Lidl i tamo je pronadjena hladna piva u limenci, naslonio sam je na glavu i hodao po lidlu dok je Suhi trazio nesto za prigristi. Nakon tretmana bilo mi je lakse, otekline nema, rupice od uboda ima. Skoknuli smo do mola da se skuteri slikaju kako je bog reko. Suhi je predlozio da opere skuter na sto mu odgovaram da radije u Rijeci to rijesi jer ce sunce biti slabije.

Nakon slikanja krecemo put Rijeke, magistralom, lagano prateci kolonu. Imam trecinu benzina i gruntam gdje da tocim, ma nista do Rijeke nemam zivaca stajati. I tako na rezervi stizemo opet na bengu, obavljam cetvrto tocenje i ulazimo u grad. Trazili smo neku autopraonu da bi se ispostavilo kako je u podzemnoj garazi trg centra gdje je guzvetina, gas dalje prema centru do megica. Spustili se dole i uletili medju parkirane pile, odmah iza nas je stigao Deni s tuznom pricom kako ipak nije uspio dobiti iskru na aeroxu i da ce biti suvozac na meatu. Upoznali se, malo popricali, skicnuli par pila i nisam ni stigao slikati, a vec je bilo 20h, spojio bateriju na punjenje, pisanje i vec je ekipa krenula.

Bilo je preko 20 dvotockasa, ludilo sta rec, pedesetice, zipaci, bb nabudzeni, leaderi, teske ilegale, motori, dio ekipe se pridruzio putem,  preko Opatije pa do Icica koliko sam shvatio, tu smo stali na molu.


Odmorili, popricali, ekipa je za 5, i tu sam uhvatio pezolu korak do hicanja u more, ali nije zasluzio ipak je dosao na more bez ikakvih poteskoca osim slinjenja ko Karlovca koje smo uspjesno sanirali.



Krecemo nazad istim putem, ludnica, ne mogu opisat sta sam sve vidio. :D Stigli do pocetne tocke megica i tu smo se neko vrijeme zadrzali, Deni je ponudio smjestaj i svaka mu cast na tome, medjutim nije bilo prekasno niti da se vratimo istu vecer doma, Suhi je vise bio za drugo jutro, medjutim solidna svjetla koja sam slozio su nam omogucila odlicnu nocnu voznju koja se pokazala dobitnom kombinacijom. Decki su nas izveli iz Rijeke, hvala im na tome i nemam sto za rec osim super ste kao ekipa i ljudi  :icon_thumright:

Pred samu cestu za Čavle, stali smo po peti put na benzisku na natocimo pile, cisto radi sigurnosti i tu se rastajemo od ekipe. Bilo je i vrijeme za dugi rukav, ja sam uzeo i trenirku uz moto jaknu. Na putu do Grobnika, cestom koja prati autocestu zasmetala su nam 2 motorista, zapravo jedan je furao maxi skuter bez tablica, sve dok se nisu iskljucili lijevo za Grobnik, a mi nastavili u brdo po mrklom mraku. Malo sporije smo isli do Vratnika, nikad kraja uzbrdici, i kad smo se popeli spust je bio veoma lagan do Delnica gdje ponovno tocimo pile. Komemtiramo kak skuteri dobro idu i kako je nocna voznja zanimljiva, nigdje nikoga, nema auta, turista, drzis konstantu i ne diras kocnicu, odlazak se cini mega brz naspram dolaska. Temperatura je ugodna, negdje malo hladnije, pa toplije, bilo i je isparavanja na nekim mjestima pa je je maglica smanjivala vidljivost.
Na tom potezu od Delnica do Karlovca kao sto sam i ocekivao, nekolicina zivina je bila na cesti: poljski mis koji je pretrcavao cestu, srna na sred ceste kojoj se neda pomaknuti, neki jazavac, 2 jeza, zgazena macka, ziva macka, ziva macka 2. Prosle godine je jedan frend pobrao sismia koji se rasirio preko vizira kacige, kad ga je skinuo skoro je pogodio mene.

Stizemo u Dugu Resu, prolazimo i kroz Karlovac i tocimo na bengi kod naplatnih. Razgovaramo s djelatnikom nutra koji je isto bio skuteras, isao na meatove i tunirao. Prokomentirali pile, rutu i pozdravili se. Do Zga smo spizdili samo tako, Suhi je obarao rekorde, trebali smo ipak autocestom manja je kazna za prekoracenja. :D Pezola ide opako, ne znam jel moze piaggio bolje s obzirom na setup. Morali smo usporiti kod Stupnika radi niza neravnina i nakon toga upadamo u Zg.  Nemam pojma koliko je trajao povratak, ali efektivno je voznja trajala oko 3h, dok je put do Crikve premasio 5h  :laughing7:

Slika u Zgu priblizno na istom mjestu (11.6.2015. je imao 11500km :D )


Ovo je bila ruta do Crikve


Statistika puta do Crikve puna problema kojoj jedino odgovaraju kilometri i ukupno vrijeme


Nas 2 smo presli malo preko 500km u jednom danu, put nije bio tezak niti naporan, zanimljivo u svakom slucaju, navozali se jesmo, upoznali i vidjeli dobru ekipu i tako, sve u svemu dobro ubijen dan  :frajer:

@Suhi javi kad budes isao za Budvu :D
« Zadnja izmjena: 20 Srpanj, 2015, 00:25:47 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #87 : 20 Srpanj, 2015, 00:22:44 »
KOlko si ti tipkao to dugo  :icon_scratch:  :icon_thumright:  :toothy12:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #88 : 20 Srpanj, 2015, 00:26:58 »
Na viksi sam pa udaram po mobitelu  :toothy12:

Podigao si rejting pezoli, najjaci skuter   :headbang:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #89 : 20 Srpanj, 2015, 01:03:12 »
Bome fino ste se proveli  :headbang: svaka cast,samo steta sto vas nije bilo vise makar i ovako je bilo zanimljivo kolko uspijem vidjet  :icon_thumright:

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #90 : 20 Srpanj, 2015, 01:33:32 »
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #91 : 20 Srpanj, 2015, 14:22:50 »
Kaj je ovo gore srka 50 s leaderom našarafljenim?

Svi pohvalili Suhijevu pežolu,kaj mišiće niste vidjeli?  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 20 Srpanj, 2015, 14:25:16 Tomi_ZG »

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #92 : 20 Srpanj, 2015, 14:27:58 »
Da hahah,jesmo jesmo nisu ni oni za bacit  :toothy12:
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #93 : 20 Srpanj, 2015, 15:15:55 »
Vise ste na 1 kotacu nego na 2  ;D

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #94 : 20 Srpanj, 2015, 16:32:35 »
Ima pandurije masu, odlicno je ispalo ima li jos videa

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #95 : 20 Srpanj, 2015, 16:39:25 »
vjerojatmo mislis na Kopajticevu 50ku,bio ditech al par godina vec je 4t 125 gore

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #96 : 20 Srpanj, 2015, 17:01:42 »
Ma da ova prva u redu na slici,vidim da mi je čudno nekaj karter se vidi.
Veli Suhi da ste svi spaljeni do jaja,sve turpije i sklepotine neke  ;D
Al neka,u Rijeci je uvijek bilo jakih turpija i na 4 i na 2 kotača.
« Zadnja izmjena: 20 Srpanj, 2015, 17:05:45 Tomi_ZG »

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #97 : 20 Srpanj, 2015, 17:25:21 »
Je, aka didrek xD

Steta sta nisi dosao,mislim da je deckima bila lijepa avantura :)
..Rijeka,krcata divljaka kao i uvijek :D

..sljedeci meet ako ne odem prodajem sve sta imam u garazi,3 meeta sjeban skuter nemoze to vise tako,sljedeci mjesec,Rijeka-Crikvenica ;)

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #98 : 22 Srpanj, 2015, 09:39:03 »
vid me u zelenoj jakni na slici  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: bilo je super, ja ostao u iki nije mi se dalo dalje vodena provrtila i SR je isao doma s skinutim grebenom i pod gasom da se hladi kako god....super putopis  :laughing3: :laughing3:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Opet neki meAt,Rijeka 18.07.2015 :)
« Odgovori #99 : 22 Srpanj, 2015, 10:45:20 »
Kako lose lazes Ivo pa to je strasno  :toothy12:
Vidio sam te kako si proso ispred Arene s ugodnim drustvom,hm,tamo oko 11 navecer cini mi se  :laughing7: