Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dacia Sandero  (Posjeta: 7968 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #20 : 14 Lipanj, 2015, 23:24:13 »

[/quote]
Svaka cast. za nasa primanja to su odlicni auti.
[/quote]

A gle zivim u takvom mjestu gdje kad upalim auto napravim minimalno 20ak km. A znam puno ljudi koji kupe aute pa se voze na biciklima jer kao sparaju auto. Mos mislit.. Nemaju novce ni za servis ni za gorivo. Al bitno dok me vide da zicaju da im dovezem cigarete kruh itd iz trgovine. Moja Fabia potrosi na 100km otprilike 7lit plina po okvirno 4kn pa ti racunaj.. A svi kenjaju po plinu ovo ono nevalja cuka auto u voznji bla bla bla a kad padnu temperature ispod 0 onda me zicaju kablove i da im slepam aute.. Konkretno susjed s Golfom 5. Al bitno da je auto po cijele dane vani pred kucom da se vidi makar se i ne vozi.
Kad dodem na pumpu uvijek ali uvijek punim do vrha plina a benzina imam preko pola. I u nicemu ne oskudijevam. Taj susjed ima vecu placu od mene ali ga muci kredit. Neide na more, ne izlazi van i tko zna na cemu sve spara.
A ja svaki tjedan jedan izlazak s ekipom, jedan sa zenom obavezno pizza ili rostilj u restoranu, svake godine obavezno idem na Ri karneval i Renesansni festival u Kc. More minimalno 7 dana u komadu i jos jedan vikend 3dana. Vozim scooter i nisam nikom nista duzan a nitko me i ne financira. Jos pomazem starijem bratu koji je u gabuli. Eto vozim auto u skladu sa svojim mogucnostima i dobro mi je. Nije BMW ili Pasat ili nesto nabrijano ali sluzi svrsi.
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #21 : 14 Lipanj, 2015, 23:43:20 »
Gugy svaka cast da je pola ka ti bila bi Hrv top zemlja, umjerenost na vrhuncu, a usput sve stignes
Znan da nije bas dio teme, ali triba te pohvalit

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #22 : 15 Lipanj, 2015, 06:52:09 »

Svaka cast. za nasa primanja to su odlicni auti.
[/quote]

A gle zivim u takvom mjestu gdje kad upalim auto napravim minimalno 20ak km. A znam puno ljudi koji kupe aute pa se voze na biciklima jer kao sparaju auto. Mos mislit.. Nemaju novce ni za servis ni za gorivo. Al bitno dok me vide da zicaju da im dovezem cigarete kruh itd iz trgovine. Moja Fabia potrosi na 100km otprilike 7lit plina po okvirno 4kn pa ti racunaj.. A svi kenjaju po plinu ovo ono nevalja cuka auto u voznji bla bla bla a kad padnu temperature ispod 0 onda me zicaju kablove i da im slepam aute.. Konkretno susjed s Golfom 5. Al bitno da je auto po cijele dane vani pred kucom da se vidi makar se i ne vozi.
Kad dodem na pumpu uvijek ali uvijek punim do vrha plina a benzina imam preko pola. I u nicemu ne oskudijevam. Taj susjed ima vecu placu od mene ali ga muci kredit. Neide na more, ne izlazi van i tko zna na cemu sve spara.
A ja svaki tjedan jedan izlazak s ekipom, jedan sa zenom obavezno pizza ili rostilj u restoranu, svake godine obavezno idem na Ri karneval i Renesansni festival u Kc. More minimalno 7 dana u komadu i jos jedan vikend 3dana. Vozim scooter i nisam nikom nista duzan a nitko me i ne financira. Jos pomazem starijem bratu koji je u gabuli. Eto vozim auto u skladu sa svojim mogucnostima i dobro mi je. Nije BMW ili Pasat ili nesto nabrijano ali sluzi svrsi.
[/quote]



E to i ja pokusavam objasnit. Ja sam na kredu mogao uzet i mercedesa, a isto tako sam odlucio za ovaj. Auto svaki dan pravi minimalno 70 km samo zbog posla plus privatno. ja isto vozim skuter jer meni za posao idealan. Al i otic cu i na more i na veceru,ne cesto al se ode. Uglavnom zivim i mogu uzivat u drugim stvarima a ne patit zbog kredita velikog i lime.A mozemo raspravljat o ovoj temi do stote stranice. Nas je puno i svatko ima svoje teorije i mišljenja.
« Zadnja izmjena: 15 Lipanj, 2015, 06:53:47 mario1984 »

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #23 : 15 Lipanj, 2015, 08:20:25 »
pricao sam s ljudima u salonu i kazu da je u novom sanderu isti motor kao u novom cliu
tako da vise i nije zastarjela renaultova tehnologija

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #24 : 15 Lipanj, 2015, 08:29:24 »
Pa naravno da nije. to pričaju oni koji su čuli od drugih. Kad sam ja kupovao,istu ponudu motora je imao i sandero i clio. a podvozje i ostalo na daciji je od clia 3.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #25 : 15 Lipanj, 2015, 09:27:46 »
Nažalost morao sam je prodat jer su mi štakori pojeli instalaciju. Nabavio sam novu instalaciju ali sljedeču noč opet ista stvar. Kolega mehaničar mi je zakrpao žice ali nakon 4-5dana opet ista stvar. Onda sam se poceo bojat da se auto ne zapali pa sam prije svake vožnje dizao haubu i gledao instalacije. Kolega mi je preporučio da je prodam jer su štakori ostavili miris i vracali se u auto.

Haha ovo jos nisam cuo, kako to da su te stakori pobjedili? Trebao si ostaviti otrova ispod haube :)
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #26 : 15 Lipanj, 2015, 14:16:30 »
cesta pojava u austriji
zato postoji proizvod zvan nagerspray i zastitna mreza koja se dosta ugraduje u austriji

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #27 : 15 Lipanj, 2015, 14:51:17 »
Razni proizvodjači za razne modele koriste razne materijale kao izolaciju žica i bužire ožičenja tako da ima instalacija koje nikog ne zanimaju, ima ih koje vole glodavci, ima ih radjenih od nekog "eko" materijala koji otvrdnu i počnu se sami od sebe mrviti i raspadati. Nažalost to nemožeš saznati odmah jer tu info ne dijele nego "osjetiš" tek za XX godina kad se desi :-(
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #28 : 17 Lipanj, 2015, 14:48:22 »
kaj razliciti proizvodaci razlicite kvalitete
ne radi proizvodac nista ali bas nista
on nabavlja robu po specifikacijama koja mora drzat kolko i garancija na proizvod
ako drzi super, ako krepa poslije garancije jos bolje, ako krepa za vrijeme garancije
proizvodac ne placa ni lipe jer tereti dobavljaca odnosno firmu koja je prodala proizvod
za dio i radne sate za popravak znaci proizvodac sam sebe proglasuje ovlastenim za sklapanjem
on ne gubi nista i ne placa nista ako se proizvod kvari.

sve ti je to ista fora, ugradis dio koji ce se redovno kvarit i dajes garanciju na njega koja je proracunata
zato danas na sve mehanicke djelove na autu imas 6 mjeseci, struja 3 mjeseca i slicne garancije
samo jer pise 7 godina ne znaci na sve 7 godina je na prohrdavanje i takve sitnice, ubiti prevara kupca

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #29 : 17 Lipanj, 2015, 16:39:30 »
tih 7 godina je nesto tipa da se blok motora nece raspasti, a sve ostalo je unutar klasicne garancije
i jos moras 7 godina na skupe servise

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #30 : 17 Lipanj, 2015, 22:00:54 »
Dacia je sponzor HGSS-a, dakle ide po Velebitu uzduz i poprijeko!
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #31 : 17 Lipanj, 2015, 22:29:13 »
pa sta

i da im je sponzor durex kaj to znaci da ces bit jeban?
ili da si im poklonil auto i sad se kurcis jer to nije poklon vec reklama za daciu

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #32 : 17 Lipanj, 2015, 22:37:56 »
Hahaha

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #33 : 21 Srpanj, 2015, 17:26:00 »

9 mjeseci ;)

Offline ropee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 247
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: zs250gs
  • Moja Kaciga: SIVA
  • MojSetup: A
  • MojSpuh: SERIJALA
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #34 : 22 Srpanj, 2015, 21:11:09 »
mario- dobro ti tučeš te kilometre  8)

Dacia je odličan auto, novi sandero dobro izgleda, dosta dobro ide, mali potrošač, ma za tu cijenu idealan.
Uživaj u svakom kilometru napravljenom sa autom  :icon_thumright:

Što se tiče prvih serija Logana, prijašnjih Solenzi bilo je problema sa korozijom, ali oni koji su aute održavali u servisima bili su pozvani na dodatne zaštite karoserije, itd , a cijena se tada kretala oko 40-50ak tisuća kuna.
Novi Sandero, Logan, Duster, Lodgy i Dokker su napravljeni u najmodernijim Renaultovim tvornicama i značajno su poboljšani u odnosu na prve serije dacije.
spor i praćen

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #35 : 22 Srpanj, 2015, 22:03:16 »
A i žena se voli vozit. Ja sam stalno na skuteru i opet kilometara ima dosta. al zato je i kupljen;). Uglavnom, zadovoljan sam i nadam se da će me dobro služit. Ali ove nove dacie i one stare nisu za usporedbu uopće.
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2015, 22:08:47 mario1984 »