Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dacia Sandero  (Posjeta: 7969 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Dacia Sandero
« : 12 Lipanj, 2015, 14:58:05 »


Evo, radi se o Sanderu, 1.2 16v, life oprema. Kupili smo je novu prije 8 mjeseci. Zadovoljan sam, malo trosi, lijepo ide. Na satu je vec 27000 km.;)

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2015, 15:03:12 »
dobar i jeftin autić za natuč 300 hiljada u 5 godina i na prešu. šogi kupio onu prvu verziju i 1.4 motor, novu u salonu. auto je star 4 godine i trul na sve strane. sranje od kvalitete ili se samo na lošeg namjerio
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2015, 15:16:00 »
Koliko košta nova,pretpostavljam oko 70 tkn?

Ja osobno nikada ne bi dao toliko para za daciu.Nađe se sigurno boljih auta ako gledamo nova vozila za te novce.Dacia gubi na cijeni,dobit ces smijesne pare kada ju budes prodavao.A kolega prije mene je vec napisao kako stvari stoje sa daciom.

Za te pare mozes kupiti samo takav polovan auto,par klasa iznad ovoga.Pouzdan,siguran,kvalitetan,sa okej potrosnjom te ces opet dobiti vise para kada ga budes polovnog prodavao.A i danas se barem nudi hrpa opcija kod kupnje polovnog tako da ne moras uvijek sve keširati.Naravno,to je samo moje misljenje i ne mora se nitko sloziti sa mnom.

Puno sretnih kilometara želim,lp!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #3 : 12 Lipanj, 2015, 15:31:07 »
Ove Dacie u cest izbor geodeta, vidim ih po terenu svako malo :dontknow:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #4 : 12 Lipanj, 2015, 15:32:15 »
Evo sad da vam napisem iskustvo iz prve ruke. Prijatelj je kupio novu 2008, 1.4, znaci u zimi je od prvog dana,limarija odlicna. I na temelju njegove sam se i ja odlucio.Ja sam dao 73000 kn i za te novce nemam auta tih dimenzija, opreme a i kvalitete. Govorim o novom samo.Puno ljudi usporedjuje ove nove s onima iz 90ih. Pa ovo je renault,a na isto traci štancaju i njega i clia koji je desetak tisuća kuna skuplji. Tako da mislim da mi je najbolje uloženo-dobiveno. A o prodaji ni ne razmisljam. vozit ce se ona dugo kod mene.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #5 : 12 Lipanj, 2015, 15:33:30 »
autić je dobar dok je novi, kaj se motora tiće to je kod šogija dobro eto samo je limarija nikakva, procvjetao je cijeli. neznam zakaj i ti nisi uzel normalan motor neg taj mali sa puno ventila. tast ima daciu solenzu 1.9D 250 hiljada motor apoteka, limarija odavno već za prešu, štok i pragovi truli da ih prstom možeš probušit.  ja imam thaliu, 14 godina stara a limarija koda jučer iz salona izašo :D  tak da nebi reko da je dacia u rangu čistog renaulta..

frend je na taxiu vozio sandero isti ko šogiev, novog kupio u salonu 1.4  na 250 hiljada se nekaj u getribi zmrdalo, na 270 završila na krovu i kaže sav sretan kaj se riješio tog auta. sreča taxiranjem ga je otplatio i sad vozi čistog francuza.


nadam se da će te autić poslužiti i da nebude nikakvih problema
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #6 : 12 Lipanj, 2015, 16:07:16 »
A dobro,sad je to sve stvar ukusa i misljenja itd. A u ponudi sam imao ovaj motor, onda 0.9turbo 3 cilindra i dci. al dci je skuplji bio 17000 kn pa tako da je to to.

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #7 : 12 Lipanj, 2015, 16:08:18 »
A dobro,sad je to sve stvar ukusa i misljenja itd. A u ponudi sam imao ovaj motor, onda 0.9turbo 3 cilindra i dci. al dci je skuplji bio 17000 kn pa tako da je to to.
A solenza je sranje,imao ga neki lik ovdje. al sa sanderom su se malo digli za par stepenica

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #8 : 12 Lipanj, 2015, 16:11:41 »
a dobro kako god bude neka te posluži..
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #9 : 12 Lipanj, 2015, 20:14:35 »
Nadam se da hoce. hvala

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #10 : 12 Lipanj, 2015, 20:26:54 »

Malo pranja;)

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #11 : 12 Lipanj, 2015, 21:19:28 »
Dacia je sa svakim modelom sve bolja i bolja. Tako se isto raspričavalo o Škodama kad su Favoritke i Felicije izlazile . . A pogledajte sad Škodu. To više nema veze sa onim Škodama prije. I btw mislim da u današnje vrijeme nema loših novih auta. Ima dobrih i boljih ali loših nema.
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #12 : 12 Lipanj, 2015, 22:10:02 »
Ima jako kratku getribu
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #13 : 12 Lipanj, 2015, 22:47:29 »
E to je istina. Ima kratku getribu.

GUGY slazem se s tobom

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #14 : 12 Lipanj, 2015, 23:11:40 »
E to je istina. Ima kratku getribu.

GUGY slazem se s tobom
tak i moja thalia..  prvu nisam nikad gledal kolko ide, druga 80, treća 120, četvrta 145 i peta k**ra*, po vuri on nabere 180 a po GPSu je to 165    ti stari francuzi imaju preloše getribe, gledam od starog fabia karavan kaje teža za 400kila od mog, slabija 7 konja a bolje ide :( i brže
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #15 : 12 Lipanj, 2015, 23:53:08 »
E to je istina. Ima kratku getribu.

GUGY slazem se s tobom
tak i moja thalia..  prvu nisam nikad gledal kolko ide, druga 80, treća 120, četvrta 145 i peta k**ra*, po vuri on nabere 180 a po GPSu je to 165    ti stari francuzi imaju preloše getribe, gledam od starog fabia karavan kaje teža za 400kila od mog, slabija 7 konja a bolje ide :( i brže
Novi motori,nova tehnologija,sve to pravi čudo od razlike u odnosu na prošle motore...
Gledam od starog mečku pa mogu iz prve ruke reći.vozio je mercedesa C200(znaci 2.0 dizel cca 140 ks) 2002.g manualac,vozio sam ga i isao je fino.prije 2 godine je uzeo opet novu C klasu C200(opet  "isti" motor 2.0 dizel,cca 140 ks ali automatik).znači to su dva druga auta,razlika nebo i zemlja.jos kada ga ubacis u sport mode,ljudi ne vjeruju da taj auto ima samo 140 ks.Možda su po konjskim snaga isti ali ljudi zaboravljaju okretni moment,pogotovo kod dizela.Naizgled isto konja a kao da si sjeo u dosta jaci auto.više ni 140 ks nije kao sto je nekad bilo :)

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #16 : 14 Lipanj, 2015, 10:52:56 »
dacia je imala strasne probleme s loganom i prvim  sanderima jer nisu auto uopce zastitili pa su svi sprhli nakon druge zime
trap im je isto bio velika mana a i sicevi su se razvalili samo tako

sad su nesto bolji susjed ima 3 komada i ovi novi ne hrdaju nista dok su stari bili reciklazni otpad

masina ko masina stara renoova predelana kak i struja al nije sve u masini ima auto i drugih komponenti
a onaj daster im je omiljeni jer takitak voze auto 3-4 godine i ako se razjebe se razjebe koga briga pa ce uzet novog
a daster je najjeftiniji auto kaj moze u teren kad se niva vise ne prodaje jer se nemoze ni registrirat

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #17 : 14 Lipanj, 2015, 15:35:24 »
Kad sam kupovao auto slučajno sam gledao i jednog Dustera u autosalonu. 2008god 1,6 16v sa plinom 12000km. Trgovac me provozao po jednom prtenom putu otprilike 60-70km/h (normalnim autom bi vozio max 30km u 2 brzini) i Duster uopče ne osječa grbavu podlogu i teži teren. Ugodno sjedenje, nema ljuljanja, buke itd. Vozio sam prije Feliciu 1,3mpi i bio zadovoljan. U 5god napravio 180000km na plin i nikad nikakvih problema osim normalnih stvari koje se mjenjaju na servisima: diskovi, pločice, lanac, itd. . Na 230000km lamela je još ko nova i nije bilo potrebe za mjenjanjem. Nažalost morao sam je prodat jer su mi štakori pojeli instalaciju. Nabavio sam novu instalaciju ali sljedeču noč opet ista stvar. Kolega mehaničar mi je zakrpao žice ali nakon 4-5dana opet ista stvar. Onda sam se poceo bojat da se auto ne zapali pa sam prije svake vožnje dizao haubu i gledao instalacije. Kolega mi je preporučio da je prodam jer su štakori ostavili miris i vracali se u auto. Tako sam kupio Fabiu sa manje od 100000km od žene koja je prvi vlasnik. Ugradio plin i najbitnije jeftino održavanje. Kad nešto rikne ima dijelova najkasnije u roku 24sata.
I sljedeči auto opet kad budem uzimao bit ce Škoda ili Dacia. To su definitivno auti za srednju klasu. Cijena normalna, kvaliteta na razini, dijelova ako šta rikne gdje god hočeš i što je najbitnije dijelovi su po normalnim cijenama.
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #18 : 14 Lipanj, 2015, 18:12:10 »
Kad sam kupovao auto slučajno sam gledao i jednog Dustera u autosalonu. 2008god 1,6 16v sa plinom 12000km. Trgovac me provozao po jednom prtenom putu otprilike 60-70km/h (normalnim autom bi vozio max 30km u 2 brzini) i Duster uopče ne osječa grbavu podlogu i teži teren. Ugodno sjedenje, nema ljuljanja, buke itd. Vozio sam prije Feliciu 1,3mpi i bio zadovoljan. U 5god napravio 180000km na plin i nikad nikakvih problema osim normalnih stvari koje se mjenjaju na servisima: diskovi, pločice, lanac, itd. . Na 230000km lamela je još ko nova i nije bilo potrebe za mjenjanjem. Nažalost morao sam je prodat jer su mi štakori pojeli instalaciju. Nabavio sam novu instalaciju ali sljedeču noč opet ista stvar. Kolega mehaničar mi je zakrpao žice ali nakon 4-5dana opet ista stvar. Onda sam se poceo bojat da se auto ne zapali pa sam prije svake vožnje dizao haubu i gledao instalacije. Kolega mi je preporučio da je prodam jer su štakori ostavili miris i vracali se u auto. Tako sam kupio Fabiu sa manje od 100000km od žene koja je prvi vlasnik. Ugradio plin i najbitnije jeftino održavanje. Kad nešto rikne ima dijelova najkasnije u roku 24sata.
I sljedeči auto opet kad budem uzimao bit ce Škoda ili Dacia. To su definitivno auti za srednju klasu. Cijena normalna, kvaliteta na razini, dijelova ako šta rikne gdje god hočeš i što je najbitnije dijelovi su po normalnim cijenama.
Svaka cast. za nasa primanja to su odlicni auti.

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: Dacia Sandero
« Odgovori #19 : 14 Lipanj, 2015, 22:59:18 »
Dacia Sandero il' ti ga Renault Clio Mk 1....  znaci ne