Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje za admine na forumu..  (Posjeta: 4072 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dachi

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1055
  • Spol: Muški
  • :))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Privlaka/Vk
  • Moj Skuter: Aprilia sr
  • Moja Kaciga: Streetfighter
  • MojSetup: Malossi 172...
  • MojSpuh: serijalkovic
pitanje za admine na forumu..
« : 12 Lipanj, 2015, 12:04:12 »
nisam znao di da stavim pa posto vi nemate pametnijeg posla prebacite :)


eo prvo da krenem od sebe : imam 3minusa na trgovini - 1. gumy meni uplatio 250kn,ja decku u susjednom selu prodo variomat on gumyu spuh i glavu za pia,gumy mi se javi poslje spuh je rezan i ja mu linkam profil od decka reko dog se s njim i tjt,nene samnom je trgovo itd,oke,nis nismo rjesili,meni - i dobro..


2. bobek(s nekog 100. profila) mi da - jer sam JA!!! narucio neke dijelove i nisam preuzeo paket,dokaz?


3. blokovi oni s getribom itd,sto imaju 3 navoja sjebana :happy6: ...


e sada,mene zanima koji q ovi diklici(ispricavam se na izrazu al stvarno jeste) radite? znaci ovaj bobek (ddr1802,filip1994 i neznam kolko je jos imo nickova) ne dobije ban? znaci mene je frajer za maske izvaljo i banali ste ga,i negdje pise PRAVLJENJE drugih profila s drugim imenima je zabranjeno itd,i frajer svaki dan spama itd al ne,neka,on smije.. joga zove 2x tjedno da mu nastela njegovog malagutija na kojem je lezajeve nabijo cekicem a u oglasu pise da je u savrsenom stanju itd..


i onda kad sam stefu poslo primjedbu da nit sam ja paket narucio i ocu da mi se makne - on je reko da ce on to provjerit jos itd,sta mislite da je provjerio? je qurca malo..


i cisto da kazem da me boli q za te - i sve vise kad znam da sam eto kompletnog runnera i roxa prodo u dijelove i da mi niko A nije reko,svako je u paketu dobio nesta gratisa itd,samo ocu pokazat da tu niko nis ne vodi brige..

Offline Valter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 176
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: britvica među nogama
Odg: pitanje za admine na forumu..
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2015, 12:16:29 »
Imam i ja jedno malo jednostavnije pitanje ili možda prijedlog.

Znam da sam novi i nemam 50 postova kako bi mogao pristupiti tržnici. Znam i zašto je to tako napravljeno, ali sam taj sistem predstavlja problem za sebe.

Kao novi član foruma bi mogao napisati 50 glupih postova i na taj način steći uvjete za pristup tržnici. Par smajlića i par pitanja i eto me. No ja nisam taj. Ne volim spamati bez veze. Druga stvar je to što ne mogu kupovati sa tržnice. Nije stvar samo u prodaji. Možda bi poželio kupiti nešto od nekoga jeftinije nego što je novo. Možda nešto što nema u trgovinama ili neki hand-made produkt. Nisam vidio tržnicu pa ne znam ima li takvih stvari.

Prijedlog je da date pristup tome, kada već ne mogu prodati jedinu stvar koju bi poželio prodati.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: pitanje za admine na forumu..
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2015, 12:30:56 »
Možeš ti stavljat smajliće i glupe odgovore al će ti ih pobrisat tak da džaba si krečio.

Nevezano za nikoga mislim da bi bilo najpametnije da Eladio ukine i zatvori tržnicu pa bu mir.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: pitanje za admine na forumu..
« Odgovori #3 : 12 Lipanj, 2015, 13:24:37 »
da se ne spustam na tvoj nivo..
sve je ispitano po pravilu sluzbe,pismene izvjesteje nisam duzan slat.
svakome po zaslugama,pa tak i minusi i liste lopinama i prevarantima,koi ne rade nist nego muljaju posten narod  :hello:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: pitanje za admine na forumu..
« Odgovori #4 : 12 Lipanj, 2015, 23:24:59 »
sto se tice minusa i pluseva, kao crvenih i ostalih lista, sve se rjesava po vec dobro poznatoj proceduri na podforumu "dobri i losi.."  :icon_thumright:
mala napomena, minusi od klonova, bananih clanova i clanova na crvenim listama ne vrijede i slobodno se mogu odmah maknut. osim naravno ako je sve jasno iz aviona tada minus ostaje, ali ako postoji i zrno sumnje micu se.  :glasses9:

tomizg , kakvi smajlici, sta oces reci? na ovom podforumu nema brisanja (osim ako se grubo krse pravila foruma), tako da ne kuzim sta oces reci?  ???

valter, sta se ti zalis kad imas 51 post :P  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 12 Lipanj, 2015, 23:30:58 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: pitanje za admine na forumu..
« Odgovori #5 : 14 Lipanj, 2015, 09:28:06 »
p.s. clanovi na crvenoj listi ne mogu dobivat pozitivne ocjene.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: pitanje za admine na forumu..
« Odgovori #6 : 14 Lipanj, 2015, 11:27:00 »
p.s. clanovi na crvenoj listi ne mogu dobivat pozitivne ocjene.

naravno, pravila ostala vrijede s ciljem da se poprave repovi.
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!