Tehnički kutak > Tuning 4T skutera

Baotian rebel bt49qt-12 + kit 90ccm, guši se

(1/61) > >>

GoGs777:
Kako i naslov kaže...

Guši se.

Kako to izgleda? Prvo jako teško upali, fino ubrza do nekih 45 i tu stane, počne se jako gušiti, ne postiže brzinu. Sumnjao sam na karburator, majstor je stavio sa drugog karb, ista stvar. Probušio je malo diznu, malo je bolje, ali jednako se guši. Imao sam taj problem i prije stavljanja kita. Mjerio je protok goriva, navodno da je dobro. Pokušao bez filtera, ista stvar.

Igla je dignuta do kraja gore. Što ga može kočiti? Voda u gorivu? Koja dizna treba ići? Jel treba karburator jači da bi tjerao bolje?

Iscrpili smo sve mogućnosti, ne znamo šta je. 90ccm, to mora ići ko blesavo.
Kupio sam cilindar i glavu s većim ventilima u kompletu.

Također, pregledao sam hrpetinu tema, nisam našao ništa slično. Molim pomagajte :)

skoda90:
Kakav je to majstoj koji ide busit dizne od oka?
Koliko je to mm kit?

zvonkec92:
pa normalno da nejde kad ste razjebali cijeli karb, vrati iglu na sredinu di je i tvornicki bila, to nema opce potrebe dirat na tim karbovima. u nekima sam cak nalazio iglu i zeger kaj imaju spojeno znaci nemres ju dizat ni spustat, kak je je..  meni je na 90cc vozio najnormalnije sa standardnim karbom samo sam stavio 88 diznu...  probao sam cak i sa karbom od 125 i 95 diznom sa njim jos bolje ide

GoGs777:
@skoda:

iscrpili smo sve mogućnosti, zato je bušio diznu.

@zvonkec: znači vratiti iglu na tvornički i dizna 88? Gdje uopće kupiti tu diznu, ja tražim posvuda, nigdje ne mogu naći. Imaš možda kakav link?

Ali samo malo, pokušao je majstor i sa drugim karburatorom koji radi savršeno na drugom motoru, ista stvar se događa. Kako to objasniti?

ovaj kit sam uzeo:

Cilindar - http://www.ebay.com/itm/171657549274?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Glava  - http://www.ebay.com/itm/151673206680?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Adam:
 O ljepa garnitura.....   :icon_thumright:

 A zašto se guši more biti puno toga , mislim ovaj ti je baš pravi majstor   :toothy12:           Pa nemožeš ti samo tako bušit diznu i to možda sa 1mm borerom = 100-a  , to je pre veliko ..   

 Daj neki video stavi ako možeš da čujemo kako to radi.....    :laughing7:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju