Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: stize bebica - yamasaki rs 50/timax  (Posjeta: 1747 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Djaps27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamasaki RS50/Timax
stize bebica - yamasaki rs 50/timax
« : 29 Svibanj, 2015, 01:06:38 »
Da.. :) 1. juna stize mi prinova,skuter Yamasaki RS 50. :) Pa da vas pitam par stvari,i da pomenem da sam ovaj skuter izabrao jer je jedan od najvecih u svojoj klasi.

1.Farovi su malo matirali,pozuteli cime da ih ispoliram i da im vratim stari sjaj?

2.Sediste skutera je malo popustilo na onom mestu gde je sav,jer je sediste u dve boje,rasilo se malo,pa kako to da sredim?

3.Ugradio bih angel eye u farove,pa boh voleo da mi neko kaze kako da prevezem struju,da mi poziciona svetla rade i kada je skuter iskljucen,naravno na prekidac pozicionog svetla..?

Unapred hvala na odgovorima! :)

Offline 2t power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • he who dares wins
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava-ZG
  • Moj Skuter: Piaggio Fly 50 2t
  • Moja Kaciga: Nitro,black mat
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: Bačvica
Odg: stize bebica - yamasaki rs 50/timax
« Odgovori #1 : 29 Svibanj, 2015, 07:19:07 »
1. imaš u tokiću kupit cca 50 kuna ja sam kupio a tako vjerojatno ima i kod vas,prvo sa vodobrusnim papirom 2000 izbrusiš a al ako je jako požutjelo onda malo grubljim papirom pa sve finije gradacije kad zavrsiš operi sve nek se malo posuši i onda polir pastom za farove ispoliraš
2.moj savjet najbolje ga na novo pretapecirati i još si izabereš boje sam po želji jer čim on krene popuštat na šavovima,konci s vremenom popuste pa češ stalno morat krpat
3 ja sam ih spajao na poziciju tako da sam lagano ogulio žice od pozicije te sam prilijepio žice angel eyes na njih i izolirao,te kad mi se pali pozicija rade angel bez novih konektora i novih prekidača,je jednostavna metoda al ja sam zadovoljan :hello:
:piaggio:

Offline Djaps27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamasaki RS50/Timax
Odg: stize bebica - yamasaki rs 50/timax
« Odgovori #2 : 29 Svibanj, 2015, 18:41:11 »
Hvala na odgovoru!

A kako da spojim da mi poziciona svetla rade kada je skuter na kontaktu,jer trenutno svetla rade tek kada se upali skuter..Mnogi kazu ne treba to raditi jer ce da izvuce akumulator,ali necu ja drzati stalno kljuc na kontaktu.

Offline 2t power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • he who dares wins
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava-ZG
  • Moj Skuter: Piaggio Fly 50 2t
  • Moja Kaciga: Nitro,black mat
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: Bačvica
Odg: stize bebica - yamasaki rs 50/timax
« Odgovori #3 : 29 Svibanj, 2015, 20:22:05 »
imaš 2 opcije dovest struju iz akumulatora stavit prekidač i imaš struju non stop ili otvorit plastike kod kontakt brave te dat kontakt i ispitat ispitivačem koja ima napon te na nju se prikopčat,opet gledaj di ti je najbliže da se ne moraš mučit :frajer:
:piaggio:

Offline Djaps27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamasaki RS50/Timax
Odg: stize bebica - yamasaki rs 50/timax
« Odgovori #4 : 29 Svibanj, 2015, 23:28:05 »
Hvala ti puno!

Jos mi samo recite kakva su vam misljenja o ovom skuteru?Ako je neko imao dodira ili vozio ovaj skuter.