Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 07.06.2015. (nedjelja) Nova Rača "Memorijal Marijan Krmpotić"-Prvenstvo Hrvatske  (Posjeta: 8732 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline f-racing

  • moderator
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Typhoon 180... i još
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: Turpija i bijaks
  • MojSpuh: pjeva
Nitko ne piše, a prema svojoj povijesti u natjecanjima skutera značajna, posjećena i vrlo atraktivna, utrka je "pred vratima"

”MEMORIJAL MARIJAN KRMPOTIĆ”   Prvenstvo Hrvatske SKUTERI

Utrka koja po prvi put nakon 5 godina dobiva svoje mjesto u kalendaru za PH skutere, a 2010. je upravo ta utrka pokrenula i ponovno oživjela utrke skutera u Hrvatskoj, zanimljivo je prisjetiti se te utrke u ovoj temi; http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,34207.0.html

"Nora" (ime za stazu) koja stvarno ima takve "lude" karakteristike; različiti asfalti, šikane, uzbrdica, nizbrdica, brzi zavoji, oštri zavoji, oštra kočenja-nekad na kliskom, nekad na grubom asfaltu.....svega što vozač može zamisliti u relativno malom desnom krugu oko parka i crkve. Atraktivnih vožnji i borbi tamo nikada ne nedostaje što prepoznaje i brojna publika koja je isto tako jedno lijepo i poticajno obilježje ove utrke.

Ovo je treća po redu utrka u kalendaru za PH i ono bitno-svojevrsna "generalna proba" za utrku u Križevcima, pa stoga je za očekivati napete i atraktivne vožnje  :icon_thumright:

U nastavku su detalji iz posebnog pravilnika, vidimo se u Rači  :hello:

Verifikacija i tehnički pregled održat će se u Novoj Rači 06.06.2015. (subota) od 17,oo  do 20,oo sati.
Dodatni tehnički i verifikacija održati će se i dana 07.06.2015. (nedjelja) od 07,oo  do 08,3o sati.
Službeni i neslužbeni treninzi održati će se dana 07.06.2015. u vremenu od 09,oo do 13,oo sati. 
 
Ceremonijal otvaranja započinje u 13,45 
Prvi satnica biti će objavljena na oglasnoj ploči nakon sjednice žiria u 8,45.
Moguće izmjene satnice biti će objavljene na oglasnoj ploči nakon druge sjednice žiria u 13,30
 
Start  1.  vožnje  bit  će  u  14,oo  sati. Neslužbeni  rezultati  biti  će  objavljeni  na  službenoj  oglasnoj  ploči  u
najskorije moguće vrijeme po završetku svake vožnje sa naznakom točnog vremena kada su objavljeni.
Natjecanje se odvija u skladu odredbi Dodatka PH za SKUTERE 2015., i Š.M.P.

Startnina iznosi 200 kn.   
 


Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Vidimo se tamo!  :hello:

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
Evo nesto slika od mene,zasad su na fb(samo par) budem ih uploadao na web cim obradim ostatak fotki,do tad ko moze nek pogleda ovih par slicica  :headbang: Uzmite u obzir da sam amater pa ni slike nisu neka sreca,fali mi neki bolji objektiv  :toothy12: :toothy12: Ako sam nekog zakinuo neka se javi na pm pa posaljem par zasebnih  :icon_thumright:

https://www.facebook.com/bokpopisok/media_set?set=a.10205896336441896.1073741829.1663336869&type=1&pnref=story

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Toliko nasih lipih rici, a matija uzima pola stranih! Jel englezi govore nase :toothy12: :toothy9:
Trka ka trka ima li rezultata

Offline rkonfic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e
  • Moja Kaciga: suomY , nolan
Mi iz Križevaca bili u velikom broju

Offline fleky911

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1360
  • Spol: Muški
  • ok?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aerox 180
  • Moja Kaciga: Premier Monza
  • MojSetup: hell of BB has come ;)
  • MojSpuh: Fabrizi