Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti f15 dig  (Posjeta: 895 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dollars

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Malaguti f15 dig
« : 29 Svibanj, 2015, 16:17:16 »
Pozdrav,
 Jucer nabavio taj skut i vidim da mi na centralnom displayu non stop blinka znak za temperaturu, posto nemogu nac manual za to, moze tko pomoc sto to znaci? ujedno kak provjeriti razinu rashladne tekucine, pogledo ovak kroz onaj otvor kaj se otvori nista ja to ne vidim jel ok il nije....

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Malaguti f15 dig
« Odgovori #1 : 29 Svibanj, 2015, 17:04:43 »
blinkanje temeprature znaci da se masina pregrijava ili nema dovoljno rashladne tekucine

Offline dollars

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malaguti f15 dig
« Odgovori #2 : 29 Svibanj, 2015, 17:53:38 »
ma blinka jos i dok je hladan tak da... neznam

Offline ddr1802

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: malossi sport , top plava radilica ,malossi usis , malossi d
  • MojSpuh: malossi mhr replica
Odg: Malaguti f15 dig
« Odgovori #3 : 29 Svibanj, 2015, 23:45:57 »
Ovak na f15 titra temp zbog slabog kontakta sa kmh satom ili ti je negdje otpojen tak je meni bilo .. meni je kod kilera bilo odpojeno kad se lako otpoji ona zakocica .. kad sam spojil dalje sve 5

Offline Kule92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti f15
  • Moja Kaciga: AGV
  • MojSetup: Malossi 70cc
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Malaguti f15 dig
« Odgovori #4 : 30 Svibanj, 2015, 08:45:56 »
Na malagutiju ta lampica blinka kad je visoka temp ili kad fali vode u boci, dodaj vode sto fali i resetiraj sat (izvadi osigurac na 15 sekundi i vrati) pa bi trebalo biti u redu

Offline dollars

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malaguti f15 dig
« Odgovori #5 : 30 Svibanj, 2015, 11:12:10 »
e a nemogu bas previse skuzit taj njegov meni, (ok nisam se ni trudio), al ono kaj sam probal ne vidim di bi pokazivo stanje temperature, a i na youtube sam vidio da ima bas da brojkama ispisuje rpm tj okretaje meni samo ide u onim crticama, probo sam skrtat do rpm nemogu doc.. ak ima ko kakav prirucnik u digitalnom obliku dobro bi mi doso.. :) naso sam samo za analogni f15..

kaj se tice antifriza bum probo nes gurnut u bocu pa bum vidio razinu tekucine pa cemo dolit ako fali.. al meni se samo cini da se njemu blesira malo

Offline dollars

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malaguti f15 dig
« Odgovori #6 : 02 Lipanj, 2015, 14:09:40 »
na tehnickom me rusio zbog svjetla previsoko svjetle. Vezicama smo nekak napeli da svjetli dole i proso sam. Reko mi lik na tehnickom da mu s takvim svjetlima ne dolazim druge god. Sad pitanjce, jel postoji kakav aftermarket za to posto su mu ta svjetla mana i nikak ne svjetli...

ujedno, citam kad ste display zblesira treba osgirac van, e a pa nije dosta odstekat akumulator na 15 sek ne postize se isti efekt?