Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Undertail ??????  (Posjeta: 3857 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Undertail ??????
« : 17 Rujan, 2008, 07:19:35 »
E ovako..znači imam Yamaha Spy il MBK Booster Next Generatio..i zanima me da li je neko na tom scoot-u radio ili gdje vidio dobar undertail..scoot je u garaži čekam neke tuning dijelove da stignu pa da se tunira pa tako dok se ima vremena da se uradi i to..rep je veoma ružan i imao je blatobran koji sam osjekao..sad je ostalo sve do štop svjetla i žmiga ali nije to to..ako je ko radio il vidio svaka pomoć je dobrodošla..

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #1 : 17 Rujan, 2008, 13:49:33 »
mislim da nisam nigdje vidio undertail za nju al.... pogledat cu ovak malo bolje pa ti mozda predlozim sta se moze.....
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #2 : 17 Rujan, 2008, 17:15:18 »
mislim da nisam nigdje vidio undertail za nju al.... pogledat cu ovak malo bolje pa ti mozda predlozim sta se moze.....

Je..to isto nisam ni ja..zato bih da nešto probam uradit..dok je ove zime..

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #3 : 17 Rujan, 2008, 17:18:22 »
komad lima, brusilicu i smolu,kit i spric kit i malo dobre voljei sam si napravi kakav hoces i kako ti pase...

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #4 : 17 Rujan, 2008, 17:22:40 »
komad lima, brusilicu i smolu,kit i spric kit i malo dobre voljei sam si napravi kakav hoces i kako ti pase...

OK..imam ja to sve drug..ali me samo zanima odakle da počnem..da mi je da vidim neke pa da mogu nešto pokušat..da ne bih bilo kasnije izhebem se oko toga a ima još dosta da se uradi..

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #5 : 17 Rujan, 2008, 17:37:21 »
najb0lje ti pur pjenom , ima u sprici kupit nije skupo...e naspricas na mjesto na kojem zelis napravit nesto...ali prije toga sve obljepis samoljepljivom folijom da se ta pjena moze skinit nakon sto napravish to...i da ne useres sve pod sicom sa pjenom...i tu pjenu oblikujesh sklalperom po zelji sta zelis dobit...kad dobijesh sta zelis odprilike jer neda se pjena oblikovat bash fino ali da dobijesh konture koje zelis postic...onda opet izljepis to sa samoljeljivom alu foliom jer ce se opet to odvajat od pjene , pjena ti ododje kao kalup,e onda ide smola... najbolje dvo komponentna smola , smola i ubrzivac...uglavnom stavi manje ubrzivaca da ti se sporije susi i da mozes duze radit i ako sta pogrijesis d amozes ispravit...e na smolu stavljas vlakna koja idu bash za smolu, neznam kako se tocno zovu i opet smola na vlakna, e onda brus papirom  brusis , izgladish da dobijesh ono sta zelis ...kad si dobio bash onaj oblik sto zelis stavljas kit , i kit sa vodobrusnim papirom opet dobro ismirglas da bude fino glatko ko staklo...kad si zadovoljan nabaci jos spric kit  da ti pokaze neravnine , i jos ako ima sta malo pobrusi sa vodobrusnim, i gotovo, odovji dobiveni oblik od pjene, i skini pjenu sa taila , i nekako pricvrsti to na tail...mozes vijcima il opet ako ti se da malo smirglat smolom , obradis rub i opet ,samo malo volje i truda ...pi*darija posla napravit...

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #6 : 17 Rujan, 2008, 17:41:21 »
UUUUUUUUUU..vidim da je pi*darija živa majku mu.........

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #7 : 17 Rujan, 2008, 17:43:35 »
uzmes si vremena...volje nadamo se imas i to je to..ak ce ti bit lijepo to radit  ;D napravi bad look..heheh
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #8 : 17 Rujan, 2008, 17:45:35 »
uzmes si vremena...volje nadamo se imas i to je to..ak ce ti bit lijepo to radit  ;D napravi bad look..heheh

Da da..vremena se inekako može uzeti..zima već polako dolazi i već je zazimilo pa tako..danas sam šmirglao plastike i pade mi na pamet ideja da uradim undertail..al nikako se nemogu orijentirati odakle da krenem..

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #9 : 17 Rujan, 2008, 18:04:03 »
ma nije tesko...pocni tako da naguras u rupe ispod taila npr gdje su crijeva, zice i karb is ta ja znam sta sve nije dole.. , ili novinskog papira ili necega jer kad ti pjena to uhvati gotovo je, znaci to moras zastitit od pjene, ali nemoj fusat na tome niposto...i nakon sto to napravis onda samoljepljiva flolija na to ...i onda mozes pocet...priprema ti je pola posla , i nije tesko, samo malo truda i volje i bit ce dobro...

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #10 : 17 Rujan, 2008, 18:05:50 »
ili stavi lim preko toga svega i eto zastite...

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #11 : 17 Rujan, 2008, 18:09:34 »
i sto je nabolje...imas onda kad napravish to i izvadish blok pjene, po mogucnosit u komadu , ako si prethodno dobro stavio folije...imas onda kalup, i mozes radit prijateljima preko kalupa , i jos mozda zaradit koju kunu...ili konvertibilnu marku sta je vec u vas... :icon_biggrin:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #12 : 17 Rujan, 2008, 18:56:22 »
i sto je nabolje...imas onda kad napravish to i izvadish blok pjene, po mogucnosit u komadu , ako si prethodno dobro stavio folije...imas onda kalup, i mozes radit prijateljima preko kalupa , i jos mozda zaradit koju kunu...ili konvertibilnu marku sta je vec u vas... :icon_biggrin:
tako je nek se od pur pjene napravi kalup na koji ces nanijeti smolu i vlakna

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #13 : 17 Rujan, 2008, 19:05:01 »
i sto je nabolje...imas onda kad napravish to i izvadish blok pjene, po mogucnosit u komadu , ako si prethodno dobro stavio folije...imas onda kalup, i mozes radit prijateljima preko kalupa , i jos mozda zaradit koju kunu...ili konvertibilnu marku sta je vec u vas... :icon_biggrin:
tako je nek se od pur pjene napravi kalup na koji ces nanijeti smolu i vlakna
al se to nece sve istopiti od smole i katalizatora, koliko meni mozak kaze, mislim da ce se sve to istopiti, npr. za stiropor znam 100 posto da se otpi doslpvno
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #14 : 17 Rujan, 2008, 19:26:11 »
sranje je za spya napravit... jer ima ta svijetla na onoj plastici sve je zajedno... ja bi pratio liniju onih mrezica sa svake strane... i tak nekak prema dolje i milslim da bi se moglo spojiti sa postojecom plastikom ispod!! znaci trebas po ovome trebas riskirat originalne plastike a malo je problem nac za spya!!!
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #15 : 17 Rujan, 2008, 19:36:52 »
nece se istopit pjena...za tzo nema brige...ja sam mislio sebi uradit branike od auta na taj nacin...pa sam malo guglao i nasao kako  sve ide...sebi sam krpao brod s tim pa znam kako ide...i nije nikakav problem....vjeruj mi slobodno se odvazi...a za vezat na orginalne plastike se smola sa vlaknima moze , ali obavezno skinuti farbu sa toga dijela gdje se veze i temeljito ocistit , mozes i zicanom cetkom ako ces prekrivat taj dio...

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #16 : 22 Rujan, 2008, 18:33:36 »
A dali neko zna jel ima di za nabavit za r50x undertail,samoda se riješim onog ružnog držača tablice

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #17 : 22 Rujan, 2008, 18:47:55 »
A dali neko zna jel ima di za nabavit za r50x undertail,samoda se riješim onog ružnog držača tablice
Scooter attack i mogu ti ja nabaviti :icon_thumright:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Undertail ??????
« Odgovori #18 : 23 Rujan, 2008, 18:38:07 »
A dali neko zna jel ima di za nabavit za r50x undertail,samoda se riješim onog ružnog držača tablice
Scooter attack i mogu ti ja nabaviti :icon_thumright:
Ajd baci sliku pa može dogovor. :headbang: