Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Polovna honda cr 250 ili novi kinez 250 misljenja  (Posjeta: 1997 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fortumo33

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • Moja Kaciga: suomy
  • MojSetup: Malossi sport 70, Malossi multivar, Malossi Delta system...
  • MojSpuh: yasuni R
Polovna honda cr 250 ili novi kinez 250 misljenja
« : 08 Svibanj, 2015, 21:51:12 »
Imam ponudu za hondu cr 250 1996 uredno odrzavan, klip zamjenjen prije 40 sati motor covijek je prodaje jer je kupio nov motor i mogu je kupiti za 750€, a druga opcija je xmotos 250 kinez 2012. Kupljen nov i vozen par mjeseci, jos su fabricke gume na njemu po kojima vidim da je stvarno malo voznen i njega mogu dobiti za 900€. Meni motor treba da se mozda sam drugovima prvenstveno po sumi i sumskim putevima. E sad sta mi je isplatnije za vozati i odrzavati jer znam da kinez trosi 3 litra a cr-ka 15l i da su dijelovi 5 puta skuplji za hondu a znam i to da jede malu djecu jer sam je vozao, e sada razmisljam ako uzmem kineza kolko ce on meni uopste trajati jer ne planiram se voziti 10-kmh vec neka srednja voznja. Kineza sam isto imao priliku voziti i zadovoljan sa njegovom snagom jer mi ne treba motor za trke, a opet me muci potorsnja honde koja je jako velika ali opet bi trosila manje nego 125 2t jer je mogu voziti na manjem gasu. Pisite sta bi vi uradili da ste na mom mjestu!
Malossi sport ported, Delta, Multivar, Yasuni r, Malossi RHQ, Kevlar, NKG iridium, Pirelli Diablo.

Maximalna brzina GPS: 110

Offline Nyzvo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 761
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Pia Sym LC
  • Moja Kaciga: N85
Odg: Polovna honda cr 250 ili novi kinez 250 misljenja
« Odgovori #1 : 09 Svibanj, 2015, 01:55:36 »
Mislim da je ova odluka iskljucivo na tebi...
Ako imas za tocit i odrzavat hondu onda svakak nju  :icon_thumright: