Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: injection na karburator  (Posjeta: 9970 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: injection na karburator
« Odgovori #40 : 19 Lipanj, 2015, 17:28:17 »
Moze se i potrosnja reducirati. I cinjenica je (ak je zdrav) da ide bolje od karba. I piaggio takodjer, kad mu stavis auspuh i nastimas, kida na zadnji ko da ima 70ccm.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: injection na karburator
« Odgovori #41 : 29 Lipanj, 2015, 14:09:46 »
..eeee pozzz manje visim na forumu jer se vozim.... ocigledno... ugl... polinijev kit 70 je nabacen tako da su perfomanse vise nego bolje u usporedbi s onim kako je bilo na ditechu... goriva trosi dosta... znaci stvarno dosta... hahahaha ali lakse mi dati za gorivo nego za svjecku....

...sto se tice dijelova ditech... kazes nevrijede 100kn... neznam na sta si ti onda mislio na ventil za gumu ili... komplet plavi zeleni injektor i casica su oko 50€ polovni... uostalom cim uhvatim vremena .... poslikam ditech viskove i nabacim na trznicu...

...sve u svemu... ako mene pitate ja bih savjetovao svim techovima koji nemaju alternativnog majstora ili nekakvog spiritualnog healera da nabace carbo... povecana je potrosnja i to je jedina zamjerka sve ostalo je veliki + ....


bio sam sarkastican, al valjda nisi skuzio
nista sad si downgradao skuter i jos si zadovoljan s postupcima koje radis(s ditecha na carb)....stoga prst u uho i uzivaj

osobno to nikad ne bi radio, eventualno jaca masina 150

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: injection na karburator
« Odgovori #42 : 29 Lipanj, 2015, 14:46:16 »
pa ja sam isto downgradeo s ditecha na karb iako moj je vozio ditech uz jako puno mojih intervencija i caki....dal sam zadovoljan jesam,dal trosi vise troi, 5l umjesto 2l je jako puno ali s obzirom kako ide i na nestanak problema ja sam zadovoljan...ditecha sam vozio 40 000km...
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: injection na karburator
« Odgovori #43 : 29 Lipanj, 2015, 15:10:33 »
Danas lovu spalis samo tako na par sitnica ili oko prerade ili rizicnog popravka. Zato BB masku i barem vozis nesto konkretno, i doslovno zaboravis serafiti.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: injection na karburator
« Odgovori #44 : 30 Lipanj, 2015, 13:09:45 »
pa ja sam isto downgradeo s ditecha na karb iako moj je vozio ditech uz jako puno mojih intervencija i caki....dal sam zadovoljan jesam,dal trosi vise troi, 5l umjesto 2l je jako puno ali s obzirom kako ide i na nestanak problema ja sam zadovoljan...ditecha sam vozio 40 000km...

vidis ovak mi se cinilo da i dalje furas ditecha....po pisanju, al ne pratim bas puno
bitna je covjekova svijest, nakon nje dolazi zadovoljstvo, dakle sve je kako gledas
recimo ja sam to nazvao downgrade, jednostavno s nicim se ne mogu pomirit....zelja i pomirdba bi mi bila stavit jacu masinu, onda s razlogom vise trosi.....al iskreno ni neznam jel se da priserafit jaci motor
inace razumijem te ako si natuko 40tisuca. bilo kakva promjena je dobar.....dobru kilometrazu je ditech odradio