Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)  (Posjeta: 14036 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aCid

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP180, Piaggio Skipper 180
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #20 : 25 Rujan, 2008, 22:44:54 »
evo ja sada dosao iz banja luke ... znaci staza ce biti otvorena za slobodne treninge 3 (petak) i 4 (subota) ... u nedelju (5) se voze kvalifikacije i trka u 3 klase ( 50, 70 i open ) ... startina se placa 40 km po klasi ... na stazi je obezbjedjeno mjesto za boxove ... eto toliko od mene ... znaci utrka je 5 oktobra ... ja idem tamo u cetvrtak najvjerovatnije 2 oktobra i svi su pozvani da cirkuzamo po gradu :D

pozz
Cesta nije pista vec trkaca staza !
Ko drugom jamu kopa, trecom slajdra !

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #21 : 25 Rujan, 2008, 22:48:11 »
ajme da ima koji dobrovoljac na 50 ili 70ccm iz zagreba pa da idemo gledati trke u bosni!

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #22 : 25 Rujan, 2008, 23:34:47 »
ajme da ima koji dobrovoljac na 50 ili 70ccm iz zagreba pa da idemo gledati trke u bosni!

baš si to ti dobrovoljan toliki put preći sa scootom..?  :icon_tongue:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #23 : 25 Rujan, 2008, 23:40:27 »
ma da imaju još 1-2 dobrovoljca da ne idem sam bez razmišljanja i 100% da!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #24 : 25 Rujan, 2008, 23:58:28 »
ma da imaju još 1-2 dobrovoljca da ne idem sam bez razmišljanja i 100% da!

ne smijes na autocestu...

Daj se strpi do ljeta pa cemo zajedno na z750 ici... :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #25 : 26 Rujan, 2008, 00:00:22 »
ma da imaju još 1-2 dobrovoljca da ne idem sam bez razmišljanja i 100% da!

ne smijes na autocestu...

Daj se strpi do ljeta pa cemo zajedno na z750 ici... :)

Pa zar nema neka stara cesta ??

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #26 : 26 Rujan, 2008, 00:01:01 »
hebeš autocestu! starim cestama

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #27 : 26 Rujan, 2008, 10:32:53 »

           :laughing7: ništa ljudi vidimo se onda u Banja Luci u subotu!

         jel zna ko kako funkcionira prijelaz preko granice s alatom i motorom?

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #28 : 26 Rujan, 2008, 18:39:09 »

           :laughing7: ništa ljudi vidimo se onda u Banja Luci u subotu!

         jel zna ko kako funkcionira prijelaz preko granice s alatom i motorom?

Mislim da ne bih trebao imati nikakvih problema ako si punoljetan... :laughing7:

A jbg ovako kiša pa da neće sve to shebat..

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #29 : 26 Rujan, 2008, 18:42:12 »
Evo malo i podrske za ekipu i organizatore :
http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=585&Itemid=1

samo hrabro  :headbang: i javite kako je bilo  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline aCid

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP180, Piaggio Skipper 180
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #30 : 27 Rujan, 2008, 01:11:50 »
Evo malo i podrske za ekipu i organizatore :
http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=585&Itemid=1

samo hrabro  :headbang: i javite kako je bilo  :icon_thumright:

hvala za podrsku ... bit ce report :D
Cesta nije pista vec trkaca staza !
Ko drugom jamu kopa, trecom slajdra !

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #31 : 29 Rujan, 2008, 22:16:36 »
pozdrav!


1.Tko ide iz Hrvatske u Banja Luku na utrku?
2.Da li je ko za do da prepeljamo više motora u jednom kombiju pošto moj motor nije regan i moram raditi ata carnet, pa bi time umanjili troškove?
3.Postoji li možda koji drugi način za prevesti motor preko granice? :dontknow: :icon_scratch:

 :help: :help: :help:

Offline aCid

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP180, Piaggio Skipper 180
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #32 : 30 Rujan, 2008, 17:12:09 »
evo i zvanicno ...

Cesta nije pista vec trkaca staza !
Ko drugom jamu kopa, trecom slajdra !

Offline aCid

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP180, Piaggio Skipper 180
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #33 : 04 Listopad, 2008, 02:03:41 »
vidimo se gore ... vama koji dolazite iz HR sretan put sutra ... i da, nosim cevape iz sarajeva pa ce biti malo rostiljanja ... svi su dobro dosli :)
Cesta nije pista vec trkaca staza !
Ko drugom jamu kopa, trecom slajdra !

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #34 : 06 Listopad, 2008, 00:16:26 »
bilo je suuuupeeeer!
lijepo su nas ugostili... imali smo diwan smijeŠtaj... swe je wrhunsko bilo... swaka cast!
u openu je bilo troje ljudeka... leo kos ljubicic je bio prwi... drugi  je bio kukic... a treci acid...
u 70 je prwi bio kude ( swaka cast na preeeesawrŠenoj woŽnji!) drugi je bio mislaw perkuŠic... a treci domagoj P.
u 50 klasi sam ja bila prwa ( weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :D :D) a drugi i treci dwa deckica koima neznam imena ( sry )
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline aCid

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP180, Piaggio Skipper 180
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #35 : 06 Listopad, 2008, 00:45:27 »
e da ... bilo je super ... moj report kratki ako koga zanima :)

dolazim u subotu gore ... dan prije toga 12 sati bez prestanka sklapao zipa SP za 50 klasu... i haj na kraju upali ali je bila puknuta guma pa nisam mogao probati ... cjelim putem me prati kisa ... dolazim u bl kad i tamo pada ... i zabijemo se u "box" (hangar) ... red team, green team i ja ...pozdravim se sa ekipom, parkiram zipa i runnera i odem u hotel da odmorim ... sutra u 9 na stazu .. na zipa stavim sava soft koje su mi donjeli momci iz red team-a i ovim putem bih zelio da im se zahvalim ... izjebu me tu gume i sad skidam uljnu pumpu i smotam mjesavinu u rez... da ga probam kad k**ra*, gusi se do boga miloga ... zovem domagoja i on mi malo poradi po karbu (ocito previse zraka) al nista ... mala glavna dizna (54) na 17.5 karbu ... ja se zarovim u dizne kad imam samo 90+ ... i naravno tu se iznerviram jako, jer nisam bas zelio voziti trke sa runnerom (nazad MAXIS a naprijed neka PIRELLI guma sa felgom 13'' od NRG, stara pun k**ra* i sva ispucala), samo free style ... al eto zabijem zipa u "box" i idem trenirati ... spremim se i na stazu ... par krugova zagrijavanja guma (ako se to tako moze nazvati) kad u 6-7 krugu padnem u desnom zavoju...dizem motor, malo zguljen i idem u box da odmorim ... u medjuvremenu me zovu na glavnu stazu (kojih kilometar dalje) za free style ... idem tamo, presvlacim se i free style dobro odvozim, zadovoljan ... vozio i LEO sa nekim runnerom ... ugl. idem ja opet na scoot stazu da treniram ... napravim par krugova kad odjednom divljakusa ispred mene sa zelenim zipom (50 ccm) ... aj reko idem malo s njom po zavojima ... nakon 3-4 zavoja pokusavam da joj udjem sa unutrasnje strane i preteknem je, ali malo brze nego to ono smece od guma moze cuvati i opet padam na istom zavoju samo sada sa malo vece brzine tako da motor ide u livatu i lomi se par plastika ... dizem se i mislim se da nikako ne vozim trku ... odem u box i mislim se sta cu kad dolazi obavjestenje da u open klasi vozimo samo marko, leo i ja ... aj reko vozim, pehar mi ne gine, samo da se ne slozim :) ... i tako izlazim na stazu (70 i open zajedno) i vozim turisticki, skroz lagano bez forsiranja i pustam sviju ispred ... zavrsavam treci i zadovoljan ... u free style drugi ... ugl. cestitam mihaeli, leu i kudeu na super voznji i vidimo se drugom prilikom ... veeeeeeeeeeeliki pozdrav !
Cesta nije pista vec trkaca staza !
Ko drugom jamu kopa, trecom slajdra !

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #36 : 06 Listopad, 2008, 16:45:02 »
a di su slike  :cekamm:


 :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline kswiss

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.skuteri.com.ba
  • Mjesto: Bihac
  • Moj Skuter: Aprilia DiTech
  • MojSetup: seriala sve :)
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #37 : 06 Listopad, 2008, 17:44:32 »
sliku su na galeriji..


www.skuteri.com.ba/galerija.htm

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: TRKE SKUTERA BANJA LUKA (BIH)
« Odgovori #38 : 20 Studeni, 2008, 10:07:57 »
e da ... bilo je super ... moj report kratki ako koga zanima :)

dolazim u subotu gore ... dan prije toga 12 sati bez prestanka sklapao zipa SP za 50 klasu... i haj na kraju upali ali je bila puknuta guma pa nisam mogao probati ... cjelim putem me prati kisa ... dolazim u bl kad i tamo pada ... i zabijemo se u "box" (hangar) ... red team, green team i ja ...pozdravim se sa ekipom, parkiram zipa i runnera i odem u hotel da odmorim ... sutra u 9 na stazu .. na zipa stavim sava soft koje su mi donjeli momci iz red team-a i ovim putem bih zelio da im se zahvalim ... izjebu me tu gume i sad skidam uljnu pumpu i smotam mjesavinu u rez... da ga probam kad k**ra*, gusi se do boga miloga ... zovem domagoja i on mi malo poradi po karbu (ocito previse zraka) al nista ... mala glavna dizna (54) na 17.5 karbu ... ja se zarovim u dizne kad imam samo 90+ ... i naravno tu se iznerviram jako, jer nisam bas zelio voziti trke sa runnerom (nazad MAXIS a naprijed neka PIRELLI guma sa felgom 13'' od NRG, stara pun k**ra* i sva ispucala), samo free style ... al eto zabijem zipa u "box" i idem trenirati ... spremim se i na stazu ... par krugova zagrijavanja guma (ako se to tako moze nazvati) kad u 6-7 krugu padnem u desnom zavoju...dizem motor, malo zguljen i idem u box da odmorim ... u medjuvremenu me zovu na glavnu stazu (kojih kilometar dalje) za free style ... idem tamo, presvlacim se i free style dobro odvozim, zadovoljan ... vozio i LEO sa nekim runnerom ... ugl. idem ja opet na scoot stazu da treniram ... napravim par krugova kad odjednom divljakusa ispred mene sa zelenim zipom (50 ccm) ... aj reko idem malo s njom po zavojima ... nakon 3-4 zavoja pokusavam da joj udjem sa unutrasnje strane i preteknem je, ali malo brze nego to ono smece od guma moze cuvati i opet padam na istom zavoju samo sada sa malo vece brzine tako da motor ide u livatu i lomi se par plastika ... dizem se i mislim se da nikako ne vozim trku ... odem u box i mislim se sta cu kad dolazi obavjestenje da u open klasi vozimo samo marko, leo i ja ... aj reko vozim, pehar mi ne gine, samo da se ne slozim :) ... i tako izlazim na stazu (70 i open zajedno) i vozim turisticki, skroz lagano bez forsiranja i pustam sviju ispred ... zavrsavam treci i zadovoljan ... u free style drugi ... ugl. cestitam mihaeli, leu i kudeu na super voznji i vidimo se drugom prilikom ... veeeeeeeeeeeliki pozdrav !

Pa naravno da nas zanima, koji price bio za 3 mj?  :toothy12:  :toothy12: