Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ditech izgubio snagu i krep nakon točenja goriva  (Posjeta: 1557 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline deckopucko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • Ingenjer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: APRILIA SR 50 DITECH
Ditech izgubio snagu i krep nakon točenja goriva
« : 29 Travanj, 2015, 22:33:59 »
Danas sam išao do Varaždina  :frajer: ćak malo dalje 20km...skuter je ima pola tanka i nakon 110km potrošio sam svko gorvio..na Crodux natočio pun tank..dođem u centar...10km već je počeo nemirno radit...od tada do Marofa donekle..
onda je krepal na brijegu...izgubio je snagi i nije mogao preko 50km/h..nakon odmora 45min krenuo dalje ali svega 12km od N.Marofa kod Brezničkog huma je stao i neće upalit više niti je htio vuči više preko 40km/h... :dontknow: :dontknow:
sviječica ima cca 800km...nova stavljena u 11mj...ostalo neznam...pumpa ili

naime, ja sam raskopao jedno 20 ditechovih pumpi još prije više od 6 godina koje sam dobio iz ovlaštenih servisa kao neispravne, motor radio na nekima nije, sve pumpe sam rastavio i glavni problem je u tome što motorić
pumpe goriva radi u samom benzinu, tako ako se toči gorivo loše kvalitete, tj ako ima vode u gorivu motorić zacvika i krepa na kraju, dok je na nekim pumpama motorić radio ali ona nije mogla nabrati radni pritisak jer se potrošio klipić koji je po meni veći problem nego sami motorić pumpe
Ovo mi djeluje da je tooo :icon_scratch:


Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16888
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Ditech izgubio snagu i krep nakon točenja goriva
« Odgovori #1 : 29 Travanj, 2015, 22:45:00 »
s obzirom da sam iz vz mogu ti potvrditi da ima dosta vode u benzinu i svega kaj nutra nebi smjelo biti
tako da za pocetak skini pumpu ocisti ju, ispumpaj tank ili dodaj etanola da pomjesa vodu i benzin i da sagori nekak