Tehnički kutak > Tuning skutera

Vodena pumpa

(1/3) > >>

StreetRunner:
Silo mi je 3000 kn na žiro račun pa ćemo malo sredit gileru.Koliko će me doć mijenjanje pumpe ???

Mr J:
Znam da bencony ima kit za servis vodene pumpe, oko 120kn!

OvErLoAd:

--- Citat: StreetRunner - 09 Prosinac, 2006, 18:05:00 ---Silo mi je 3000 kn na žiro račun pa ćemo malo sredit gileru.Koliko će me doć mijenjanje pumpe ???

--- Kraj citata ---

Kolko sam upućen, na piaggio mašinama ti je vodena pumpa unutar blokova (bar na big bore), pa će te doć ko svetog petra,  računaj minimalno 400kn za ruke u servisu, + materijal koji će doć cca kolko je mr J rekao, ali ti ćeš vjerojatno i remen pumpe mjenjat, a i ležajeve radilice jer se rstavljaju blokovi  :laughing7:

Uglavnom, sad kad to već radiš promjeni i karike i sve žive brtve, nakon toga bi trebao bit miran 20k km

Mr J:

--- Citat: OvErLoAd - 16 Prosinac, 2006, 12:35:27 ---
--- Citat: StreetRunner - 09 Prosinac, 2006, 18:05:00 ---Silo mi je 3000 kn na žiro račun pa ćemo malo sredit gileru.Koliko će me doć mijenjanje pumpe ???

--- Kraj citata ---

Kolko sam upućen, na piaggio mašinama ti je vodena pumpa unutar blokova (bar na big bore), pa će te doć ko svetog petra,  računaj minimalno 400kn za ruke u servisu, + materijal koji će doć cca kolko je mr J rekao, ali ti ćeš vjerojatno i remen pumpe mjenjat, a i ležajeve radilice jer se rstavljaju blokovi  :laughing7:

Uglavnom, sad kad to već radiš promjeni i karike i sve žive brtve, nakon toga bi trebao bit miran 20k km

--- Kraj citata ---

To si dobro rekao!  :icon_thumright:

StreetRunner:
Zva sam piaggio centar u splitu i rekli su da je pumpa 190 kn i rad sve skupa 350kn.Ipak nisam htio ić u split nego sam ga dao jednom prijatelju da mi ga sredi pa ćemo vidit kako će me izić

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju