Ostalo > Automobili

Clio s guzicom :)

(1/70) > >>

zvonkec92:
U mojem vlasništvu već 5 godinu za redom.. dobar mali gradski autić, puno troši, jeftin za održavanje, uvjek čist i ulickan...  :happy6:















sutra će opet alu felge gore sa čelestonkama, valjda više nebu snjega  :binkybaby: 

luka.ck:
Očuvani auto. To je 2001. godište? Moji roditelji su ga kupili novog i vozili svega 5 godina te napravili svega 50 000km i bili relativno zadovoljni. Jedine su mu mane, velika potrošnja (9, 10 litara u gradu) za slabiji motor 1.4 12V kao što je tvoj, skućen prostor i prenizak krov u stražnjem dijelu kabine pa se viši putnici malo muče. Za ovog 16V me opće i strah pomisliti kolko troši.  :icon_biggrin:

Šteta što nisu u tu prvu liniju ugrađivali 1.9D motor od clija. Tek je novija linija 2002. dobila nepoderiv 1.5 dci motor.


TomTomislav:
Bodu me u oci kablovi s radija   :icon_biggrin: :icon_biggrin:
1.5 DCI nije nikako nepoderiv.
Dosta losi motori Turbina , bosch pumpa , dizne....
1.9 je nepoderiv.

petarpan:
kod mene vec 4-tu godinu model iz 2001. (1.4 12v)
potrosnja godisnja cca 7 (najniza izmjerena na otvorenoj cest 5.9). neznam jesam li ikad isao preko 8.5 u najjacoj zimi.
O prtljazniku necu nista reci osim 510L (poslije njega jedino karavana mogu kupiti :) )
Ima svoji 14 godina i nikakvih problema osim tekućih troskova i realnih popravaka uslijed istrosenosti dijelova
e da, 217000 na cajgeru (ulje ne trosi ni deci izmedju servisnih intervala)

zvonkec92:
kablovi tu moraju biti :) zena mi vec 2 usb sticka slomila koljenom kad se gnjezdi nutra ko kokos, pa je sad kabl i usb visi dole, ovaj zuti je AUX a to cesto koristim pa mi se neda micati neg je jednostavno omotan oko mjenjaca..

inace motor je 1.4 8 ventila (55kw)  da auto je jako mali i skucen ali za mene je dobar jer se 99% u godini vozim sam ili sa zenom, zadnja klupa vise sluzi da se duhovi voze, iza na polici je mjesto za 2 pticurine iz one igrice angry birds. bunker je stvarno velik, dok nije bilo wufera zgural sam nutra cijelog baotiana devetku u dijelovima. prosle god sam stavil kuku tak da morem natezati prikolicu sim tam..

ja sam ga kupil u Baotiću u dubravi za 23000kn keš naravno, neka baba mjenjala staro za novo, imal je na satu 66740km, sad ima 146 000 ( za 3000kn sam se sciganio kao na ogrebotine neke sitne, servis nije bio napravljen, zapalil je na 3 cilindra, kod njih je stajal god dana, akumulator je bil gotov, i ono najgore kazaljka na rezervi..

jedini problem je kaj vec drugi put moram mjenjat dihtung glave, prvi put sam ga ganjo pa je pustio, drugi put zaboravio maknut karton ispred kilera sad ove zime pa mi je digo temp... gradska potrosnja mi je vecinom oko 7.5L zna nekad bit i manja a po zimi uredno 8,5 - 9...   

sad bi za koji dan trebale stici apexove zute opruge sa frendovog clia, pa bumo vidli jel bude kaj nizi..

sve u svemu prezadovoljan sam s auticem :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju