Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Znaci Decal/naljepnice od original skutera Aprilija sr :help:  (Posjeta: 1513 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stipa176

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 replica
 :help: :help: :help: :help: :help: :help:

E ovako doslo je ljepo vrijem tj dolazi, uredujem si skuter vamo tamo gume itd, e sada zadnje sto mi ostaje je, ja bi htio prefarbati Apriliju sr50 2001 neka replica znaci ona crno zuta, ali ja bi je htio u oriđiđi "prefarbati" jer ovako bez nekih naljpnica izgleda mi nekako ruzno, e sada posto je na nekim mejstima ogrecana itd to bi naravno si sve ispravilo itd ali tu ostaje najveci meni problem, sto ja nemogu na jebenom internetu naci decal set tj nasao sam ali traze oko 430 kn za cjeli set, e a za te novce moze se otici fino rostiljati i to, e sada mene zanima dali netko ima template od tog mog skutera, znaci ja bi kupio m3 foliju i u fotokopiraoni bi rekao da mi insprintaju te decale da ih poslje farbanja mogu nazad poljepiti, ili bio bi jos zahvalniji ako bi netko imao znaci template od cijelog skutera ukljucujuci sve plastike tako da po onome sto sam ja zamislio da si napravim costum naljepnicu za cjeli skuter nesto slicno kao onaj carwrap sto rade! Pa ako netko ima zamolio bi ako mi moze poslati :D

uglavnom na linku je predlozak sto bi meni trebaloooo: http://www.mx-decals.net/motorbike-graphics/aprilia/original-kits/1-3215.html

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Znaci Decal/naljepnice od original skutera Aprilija sr :help:
« Odgovori #1 : 13 Ožujak, 2015, 20:02:07 »
to ti je jos jeftino
inace orginal neces ni znati kolko kosta
a i neces bogzna sto jeftinije proci ako ti se stampa u original kvaliteti materijala
jer su original na 3M foliji i na vinilu tako da ti je kvadrat cca 350kn

Offline Stipa176

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 replica
Odg: Znaci Decal/naljepnice od original skutera Aprilija sr :help:
« Odgovori #2 : 13 Ožujak, 2015, 23:44:27 »
A cuj kako sam gledao ono od oka mogu se sve naljepnice posloziti na manji porostor od metra kvadratnog na foliji, a posto znam jednog lika koji vec radi u "fotokopiraoni" pa bi mi mogao na nekom visku insprintat za neku pivu il sitnu cjenu, tako da jbg ako bi tko imao tako template sa tocnim dimenzijama, da mogu covjeku dati da mi printa ili da napravim svoje "costum" template bio bi jako zahvalan