Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sp180 se gasi u vožnji  (Posjeta: 718 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • M696
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180SP
sp180 se gasi u vožnji
« : 10 Rujan, 2008, 22:28:48 »
Kad držim noge na podnicama onda nema problema, ide sve 5, al danas sam u jednom trenutku stavio noge na one oslonce za noge suvozača i kada stisnem motor nogama on se počne gušit i hoće se ugasit. Koliko sam skužio to radi samo kad pritisnem desnu stranu s tim da mi noga bude tamo na onom zadnjem dijelu one tamno sive plastike od podnice.
Sad se ne kužim baš u motore, dal je moguće da je negdje neka žica gola ili nešto pa da ga masa jebe?

Inače motor fino ide.. danas na ravnici skoro 140 po satu (jebiga, tako piše.. mogu snimit ako želite) Jučer sam išao paralelno sa frendom i njemu na Z750 piše 90, a meni kazaljka na nekih 105. Tako da računam da ide nekih 120 stvarne brzine. Jedino što je na SP-u stavljeno su rolice 13.5g.
Bolje izgubiti sekundu u životu, nego život u sekundi...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: sp180 se gasi u vožnji
« Odgovori #1 : 10 Rujan, 2008, 22:45:56 »
pogledaj zicu od mase
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: sp180 se gasi u vožnji
« Odgovori #2 : 11 Rujan, 2008, 00:51:01 »
masa,kabal od bobine
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sp180 se gasi u vožnji
« Odgovori #3 : 11 Rujan, 2008, 09:00:17 »
meni se isto skuter gasio u voznji i nekad ga nisam mogao ni upalit.Mene je zezala bobina dok nije skroz krepala.Vjerojatno je takva situacija i kod tebe.Pogledaj za pocetak stvarno dal ti je masa dobro pritegnuta.